Původní seriál zas tak moc neznám, a tak si nejsem jistý, jestli takový seriál skutečně byl, anebo je to ještě parodie na něj, ale přikláněl bych se spíše ke druhé variantě, protože jsou zde vtipy, které jsou místy hodně ostré a dobré. Celkově je to hodně fajn a hodně ujeté, dává to vzpomenout na zajímavou dobu a dělá si ze sebe srandu.(26.7.2016)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $46,576,136Tržby Celosvetovo $-(15.12.2008)

Nejak si nemuzu pomoct, ale tenhle film je tak pitomy (IMO zamerne), az je vtipny... obcas sice trosku ztraci dech, ale konfrontace sitcomoveho zivota let 70tych a reality let 90tych je proste skvela a dost dobre jsem se u toho pobavil :-)) (no nekupte to za 49,- :-) )(27.9.2004)

Z celkového pohľadu milé a vtipné dielko, ale pravdepodobne to sadne viac americkému publiku, kde je pôvodný seriál kultom ( predstavte si niečo také, žeby v Amerike premietali celovečernú podobu našich seriálových SUSEDOV ).(6.1.2011)

Je to něco jako přesný opak Addamsových. Takhle rodinka je věčně usměvavá, optimistická, barevná, hodná, milá, slušná. Takže se celkem nezdá, že jsou tam občas pěkně brutální vtípky!! Já jsem se teda docela bavila. Ke konci už to bylo víc hodné a poučné, a trošku trapné, spíš než vtipné, ale jinak si to celkově dělá z takových spíš srandu. A potěšili mě i Davy Jones, Micky Dolenz a Peter Tork jako porotci, plus Davyho vystoupení, to bylo miloučké. :-) Viděno v originále, dabingu bych se trochu obávala. (A pro ty co to nevědí, upozorňuji že tenhle film rozhodně není myšlen vážně, ale ani jen tak jako prostě nějaká komedie, jedná se o parodii na původní seriál Bradyovi z konce šedesátých let. Právě proto se mi zdálo že tu i tak bylo příliš mnoho konečného "ponaučení", ze kterého si to mohlo velice snadno udělat ještě více a lépe legraci. Plus Davy Jones se objevil v jednom díle původního seriálu, proto na to vlastně film narážel, v podstatě na to navazoval. Pro mě to bylo docela milé překvapení, a asi mi to dává větší smysl než jiným). :-)(30.1.2015)