Přímý přenos slavnostního galavečera vyhlášení výsledků hlasování o nejpopulárnější interprety české hudební scény. (oficiální text distributora)

enjoi odpad!

K čemu to je? Stejně si to udělají tak, aby se jim to hodilo. Objektivita celá žádná. A ta jednotlivá vystoupení? Škoda slov... Celé je to laciná estráda, která si nezaslouží ani ten odpad. ()

pakobylka

Český slavík ... nepříliš vzhledné a trochu neduživé ptáče. Jedenkrát ročně si načechrá zplihlá pírka, ověsí se blýskavými cetkami, nadme drobnou hruď a v záři reflektorů si užívá reklamou přesně odměřené minuty slávy. Ve slabé chvilce mu z hrdélka tu a tam vyjde i falešný tón, ale jeho sebevědomí je neotřesitelné. Každoročně přináší nenáročnou zábavu pro široké masy, která nenadchne - ani neurazí. Dá se říct, že i tentokrát splnil očekávání: Jeho humor byl jen mírně trapný a několika vystoupeními dokonce lehce rozčeřil stojaté vody tuzemského showbusinessu. Xindl X (ač nenominován) nezklamal a Tomáš Klus mi svou provokativní písní mluvil z duše. Takže jsem nenašla žádný pádný důvod, proč Českému slavíkovi zakroutit jeho subtilním krčkem. Však to znáte: Je malý - a trochu vypelichaný, ale NÁŠ ... ;-) ... P.S.: Kromě toho - přece nemůžu jen tak beze všeho odstřelit pořad, ve kterém hrál malou, ale důležitou roli žokej Josef Váňa. ()

gabin(a) odpad!

Myslím, že se člověk nemusí omlouvat za to, že tuhle megatrapárnu pošle do odpadu po masochistické desetiminutovce. Ať žijou reklamy! I ta nej nej nejblbější je furt lepší než ti ubožáci nahnaní do naprosto nepatřičné Státní opery vedení fakt divným upíroidním křečovitým a notně slizkým Boučkem. Myslela jsem si, že větší slizák než Mareš už se nenajde. Opravdu trefné všechny komentáře, mám smíšené pocity. Na jednu stranu mě těší, že ten náš podělanej smradlavej šoubyznysovej rybníček vidíme všichni stejně, na druhou stranu je mi zle, že je právě takovej a každá nová svěží tvář, která nekope se Sidovským nebo Davidem nebo jinýma bossama je vytěsněna. Mělo by to být naopak. Nemůžu věřit tomu, že si lidi kupují cédéčka Hany Zagorové nebo Dary Rolins a že právě tyhle naše chudáky chtějí vidět v televizní estrádě na úrovni hasičského plesu v Hoří, má panenko. Po přečtení komentářů: že to jinak nejde? Ale určitě jo. Stačí se podívat jinam (myslím ceremoniály v jiných zemích) opustit operu, kam ti strašáci fakt nepatří, nemají na to a provinční vohozy to ještě potvrzují. A hlavně konečně vyměnit protagonisty, ale v tom je asi zakopaný pes. ()

D28

Nesúhlasím s väčšinou, asi pozerali 10 sekúnd, alebo nemajú radi česko-slovenskú hudbu a nemali pozerať ani toľko.Všetci spievali naživo a dalo sa to rozhodne počúvať.A výber bol pestrý-žánrovo i vekovo, a ja som sa dokonca i zasmiala.A i keď Bouček nie je môj favorit, zvládol zákerný priamy prenos bez väčších trapasov. Potešil ma i výber odovzdávačov cien- nebol tam nikto, kto by v svojom odbore niečo významné nedosiahol.Hnevajú ma tie odpady, pretože verím, že dnešný večer všetci odviedli slušný výkon a že majú naozaj radi svoju "prácu".A hviezdu pridávam za to, že absolútna víťazka spomenula motýľa, ktorý k nej priletel na koncerte, ktorého som sa zúčastnila, ale hlavne preto, že bola fantastická a spievala s plným nasadením aj v krpatom slovenskom mestečku bez kamier a veľkého publika. ()

MiaMoonlight odpad!

Bouček stojí za nic, to víme všichni. Předávání slavíků už je nějaký ten pátek trapná zbytečně dlouhá ztráta času. To víme také všichni. Stále ale koukáme a čekáme kdy se to zlomí. Nicméně nic nového pod sluncem, jneom ty celebrity ze SuperStar se prostřídaly. Nemluvě o bojkotu TV nova, kdy do nominací prostě nepropstili skupinu Partička, jelikož je z konkurenční TV. ()

tommy187

Český slávik ma znova ničím nezaujal, nebol ani vtipný ani zaujímavý. Spracovanie zaujímavé nebolo, ako by možno tvorcovia chceli a pokiaľ nerátame výsledky nič vydarené tu nebolo. Ale budem korektný, keďže to malo aspoň akú-takú prestížnosť .... 10%. ()

Maynard.

Sice sem viděl až podledních 15 minut, ale dokážu si přesně představit jak probíhal celý večer. Nechápu tu všecku krituku a urážení... Jak byste asi chtěli jinak "udělat" vyhlášení těchto cen? Nebo vlastně vyhlášení jakýchkoli cen? Chválihodný je, že už aspoň ti naši umělci vystupujou na živo, což je obrovský pozitivum oproti (snad již dosmrti zakázané) trapárně s playbackem. Boučka sem nikdy nemusel, ani tedy mi nepřišel kdovíjak pohotovej, spíš trapnej. Ale co se týče chorea vystupujících, tak výtečný. No a abych nezapomněl, tak příjemně úsměvný setkání a blahopřání, kterého se dočkal sám velký Kája od malého "velkého" žokeje Váni. A to že se tady všichni oháníte odpadem? Tak na to prostě jen nekoukej, dyť je to přece uplně jasný jak bude celej večer probíhat... (A teď nemám na mysli, že vyhraje Bílá, Kája a Kabát) :o) ()

Billie777

Nebylo to tak špatný, moderátor v pohodě. Jednu hvězdu za vítězství Tomáše Kluse, třetí za vystoupení Václava Neckáře. Jinak je to rok co rok stejný a to už mě pěkně štve. Vlastně docela ztráta času na to koukat. A kdoví, jestli by Partička z Primy mohla vyhrát, když to není skupina ale pořad, každopádně Nova by něco takového přece nemohla dovolit ... ()

Darik

Možná si říkáte, za co sem dal ty 3 hvězdičky - hned vysvětlím. Ta první je za to, že Bouček byl jedním z hodně mála pozitiv (myslete si o chcete, ale mě se to v jeho podání líbilo), byl vtipný a celkem se tvářil i normálně/nenormálně - prostě palec nahoru ode mě. Druhou bych dal za vystoupení Tomáše Kluse (ta jeho písnička mi pořád zní v hlavě :D) a tu třetí za to, že nechali zazpívat Neckáře (ano, je sice po mrtvici, ale podporu si zaslouží a od pořadatelů to bylo řekl bych milé gesto). Jinak jednotlivé nomice dopadly dle mého očekávání (aspoň co se prvních míst týče) a tak trochu i dle mého přání (jen škoda Chinaski, že neporazili i Nightwork - aspoň ten font názvu skupiny si prosím změňte, děkuji), jinak to byla všehovšudy katastrofa. Farná je čímdál tím horší, Xindla sem v lásky nikdy moc neměl a Rolincová mě popravdě naprosto šokovala - co tam vlastně dělala? Tu neměli do tý opery radši ani pouštět. Zkrátka letošní slavičí večer se nepovedl z většiny a doufám, že to příští rok zlepší, jinak to radši budu sledovat online na Novikách. ()

EbiGuetta

Tahle anketa upadá čím dál víc. Nechápu jak mohl David skončit 3. a Klus 2. Nuda Nuda Nuda. Nudný moderátor, nudná vystoupení a ohrané vtipy Karla Gotta. Na zabití. ()

NickBrychova odpad!

Tohle jsou ankety na houby, kdy akorát lidi jako blbý utrácej peníze za to, aby podpořili "umělce", o kterym celej rok není slyšet a jehož hudba se ani nedá pořádně poslouchat. Kromě Charlie Straight tam neměl snad nikdo úroveň a volit Kabáty nebo Koblíčky, Žita či Vondráčkovou .. trapnej českej showbyznys.Propadák. ()

Anakinekcz

Takový uživatele kteří po 10 vteřinách dávají jak sami píší "demonstrativně" odpad by neměli mít ani právo hodnotit a být členy čsfd! Zajímalo by mě jak si člověk udělá obrázek o čemkoliv za 10 vteřin. Přijde mi to ubohé a bodle takto hodnotit cokoliv... Jedná se o ČESKO-SLOVENSKOU stránku hodnoticí filmy a pořady a oni protože v tomto pořadu vystupují čeští umělci dávají "demonstrativně" odpad. Sám jsem na to koukal a přijde mi že do odpadu to mělo hodně daleko. Přijde mi že takto smýšlející uživatelé jsou tak akorát "demonstrativní ....." ! ()

jacksax

milý deníčku, to zas bylo v telce něco! Bylo to nudné - ani jeden mrtvý! Režie taky nic moc - kdyby to točil Tarantino nebo Nolan, to by bylo jiná. To herecké obsazení? trapárna - ani depp ani dicaprio, mezi ženskýma stejné... Strašně dlouhá stopáž... hoďka a půl by na filmy co nejsou 3D měla stačit. Na to že to je hudební, tak se neobjevila ani Hanna Montana a dokonce neřekli ani nikomu z high school musical! Jak si to ten producent mohl vůbec dovolit? A vůbec žádní mrtví, žádná romantika, ani zombíí, žádný pořádný zvrat, bad-ass taky nikde. tak já nevím, dá se tomu dát něco jiného než odpad? Navíc se tu s ostatníma docela shoduju, je vidět, že už tomu tady docela rozumím. Takže už budu psát i komentáře!!! Ať všichni vidí co jsem zač, chybí tady inteligence, a té já mám na rozdávání!!! ()

arcticsky odpad!

Hňupská anketa, hňupský pořad a v nadpoloviční většině i hňupští protagonisté....jistěže mě potěšilo vystoupení Charlie Straight i Neckář, který po desetiletích natočil slušnou píseň. Ale anketa je zoufalá a její výsledky i TV vyvrcholení vždy neuvěřitelně trapné. ()