Billy Crystal se zřejmě rozpomenul na své účinkování ve filmu Když Harry potkal Sally (který považuji za jednu nejlepších romantických komedií všech dob) a rozhodl se pod svým vlastním režijním vedením natočit komedii obdobného typu. A i přesto, že nějaké mouchy by se najít daly, snímek Zapomeň na Paříž se celkem povedl, potěšil i pobavil, navíc se Billy Crystal ukázal jako poměrně schopný režisér.(10.6.2012)

Romantická komedie, ale zdaleka ne „slaďák“, nebo něco takového. Pro mě jedna z nejlepších komedií tohoto žánru vůbec. U máločeho jsem se tolik zasmál a pobavil. Podle mě také nejlepší role Billyho Crystla, který tu přímo exceluje a to jak na poli režisérském, tak i v hlavní roli, u které mám pocit, že mu nadmíru sedla a dokázal mě přesvědčit v rychlém tempu zábavných scén, kdy se prostě nemáte čas nudit. Neustále se něco děje a přitom to nepůsobí hekticky, nebo nahodile. Příběh se krásně rýsuje, jak osoby přicházejí do restaurace… I způsob vyprávění mě nadchnul. Film s mnohem většími ambicemi, než stát se „pouhou“ televizní zábavou… Pro mě nezapomenutelná komedie, ke které se budu rád vracet. 9/10(2.7.2010)

Už jen protože jsem romantička tělem i duší, musím tomuhle příběhu dát vyšší ohodnocení i když zase tak naivní nejsem, abych si nebyla vědoma, že ne všechny příběhy končí jako tady. Cesta Mickey a Ellen nebyla vždycky posypaná jen samými růžemi a to bylo na tomhle příběhu moc prima, že občas vítr ty růže odvál a přišly chvíle tvrdé reality, které se jim někdy podařilo celkem dobře ustát, ale i ty druhé, kde došlo k oboustrannému selhání. A o tom je celý náš život, který je také někdy jak na houpačce a kdo ví, v jakém budeme zrovna životním rozpoložení, až půjdeme na nějakou podobnou párty, či sedánku. Billyho mám ráda a přesně tenhle typ chlápků mu sedne, sympaťák každým coulem, takže mu musíte fandit i kdyby jste nakrásně nechtěli a zapomenout na Paříž se fakt nedá, ať je pro nás ta naše osobní Paříž kdekoliv.(4.1.2015)

Rozhodně se připojuji k většině zdejších spokojených diváků. Největší devizou tohohle cukrů, cukrů je reálnost , uvěřitelnost a přirozenost a navíc mě jako vrcholného romantika vždy lákala představa zamilovat se právě v Paříži, mít tam takový to první rande, ťapat kolem Sény, zastavit se na Alexnadrově mostu, rozhlídnout se eifelovy čtyřnožky, jenže i to jednou skončí a pak přijde tradiční kličkovaní mezi hovnama ve Vršovicích, závody v placení složenek a zákonitě se pak zapomíná na to hlavní. Jo Billy, jsi frajer udělat romantiku takovýmhle způsobem je na potlesk.(11.6.2012)

Crystal je dobrý herec a prvotřídní moderátor a komik, režie je u něho výjimečnou záležitostí. Zapomeň na Paříž přesto nevypadá jako dílo začátečníka. Orámování příběhu vyprávěním přátel v restauraci vypadá jako nápad Woodyho Allena. Tak vytříbené dialogy jako u Allena v příběhu nenajdeme, Crystal ovšem není žánrově daleko. Na sobotní odpoledne výtečné, obzvlášť když pak v prime timu neběží zhola nic.(23.1.2010)