Už jen protože jsem romantička tělem i duší, musím tomuhle příběhu dát vyšší ohodnocení i když zase tak naivní nejsem, abych si nebyla vědoma, že ne všechny příběhy končí jako tady. Cesta Mickey a Ellen nebyla vždycky posypaná jen samými růžemi a to bylo na tomhle příběhu moc prima, že občas vítr ty růže odvál a přišly chvíle tvrdé reality, které se jim někdy podařilo celkem dobře ustát, ale i ty druhé, kde došlo k oboustrannému selhání. A o tom je celý náš život, který je také někdy jak na houpačce a kdo ví, v jakém budeme zrovna životním rozpoložení, až půjdeme na nějakou podobnou párty, či sedánku. Billyho mám ráda a přesně tenhle typ chlápků mu sedne, sympaťák každým coulem, takže mu musíte fandit i kdyby jste nakrásně nechtěli a zapomenout na Paříž se fakt nedá, ať je pro nás ta naše osobní Paříž kdekoliv.(4.1.2015)

Režisérskej pokus Billyho Crystala, ve kterym nejspíš sám sobě dokázal, že mu jde líp práce před kamerou než za ní. Ani bych snímek neoznačoval za komedii. Jde spíš o romantickej film ze života, sem tam oživenej několika sarkastickýma hláškama od Crystala. Největšim kamenem úrazu se ale bohužel stal scénář. Příběh je vcelku originální zvolenym způsobem vyprávění a obsahuje pár životních pravd, jeho zábavnost jde však ve druhý polovině značně dolu (děj se pořád veze na vlně pohody, pár pořádně vygradovanejch dramatičtějších scén by rozhodně neuškodilo). Ale je fakt, že jako jednorázovka na volnej večer Forget Paris vcelku funguje.(11.9.2012)

Dlouho jsem neviděl komedii "s rodným listem z USA" od dob J. Lemmona, která by mě zaujala svou inteligencí a vtipností dialogů jako tato. Bravo. Dialogy vybroušené jako křišťálové sklo, humor vkusný a nevtíravý, jako oděv první dámy USA. Obvykle bývají romantické a komediální filmy ze zámořského teritoria hodně plytké a uboze sentimentální. Tahle má v sobě ducha i jiskru a mimořádně si mě získala. ČT1 na rozdíl od komerčních stanic umí pro diváky vybírat hodnotné snímky. Díky ČT1, díky tvůrčí skupino Aleny Poledňákové za skvělý dabing.(23.1.2010)

Na televizního komika Billyho Cristala nezvykle dobrý film (jak po stránce herecké, tak po stránce režijní). Příběh není zas až tak originální (také co originálního se dá vymyslet do žánru romantická komedie ;)), ale ten ten způsob, jakým je vyprávěn zas až tak obvyklý není - celý příběh je vlastně vyprávění přátel v restauraci, kde si navzájem předávají "štafetu" a celý vyprávěný příběh čeká na své rozuzlení - na příchod hlavních aktérů do restaurace...(22.3.2005)

Rozhodně se připojuji k většině zdejších spokojených diváků. Největší devizou tohohle cukrů, cukrů je reálnost , uvěřitelnost a přirozenost a navíc mě jako vrcholného romantika vždy lákala představa zamilovat se právě v Paříži, mít tam takový to první rande, ťapat kolem Sény, zastavit se na Alexnadrově mostu, rozhlídnout se eifelovy čtyřnožky, jenže i to jednou skončí a pak přijde tradiční kličkovaní mezi hovnama ve Vršovicích, závody v placení složenek a zákonitě se pak zapomíná na to hlavní. Jo Billy, jsi frajer udělat romantiku takovýmhle způsobem je na potlesk.(11.6.2012)