Sice se to rozjelo až od druhé půlky, ale pak to chvílema stálo za to. V životě by mě nenapadla taková souvislost sejra s neprůchodností vaječníků, musím se nad tím vážně zamyslet. A další věta do studnice moudrosti: "Před svatbou jsem zvracel tejden každej den. Samozřejmě se ukázalo, že mě její matka chtěla otrávit."☺☺☺Každopádně doporučuju tuhle konverzačku všem, kteří se rozhodují vstoupit do svazku manželského. Myslím, že statistika rozvodovosti poleze raketově nahoru (v lepším slova smyslu).(9.6.2012)

Dlouho jsem neviděl komedii "s rodným listem z USA" od dob J. Lemmona, která by mě zaujala svou inteligencí a vtipností dialogů jako tato. Bravo. Dialogy vybroušené jako křišťálové sklo, humor vkusný a nevtíravý, jako oděv první dámy USA. Obvykle bývají romantické a komediální filmy ze zámořského teritoria hodně plytké a uboze sentimentální. Tahle má v sobě ducha i jiskru a mimořádně si mě získala. ČT1 na rozdíl od komerčních stanic umí pro diváky vybírat hodnotné snímky. Díky ČT1, díky tvůrčí skupino Aleny Poledňákové za skvělý dabing.(23.1.2010)

Režisérskej pokus Billyho Crystala, ve kterym nejspíš sám sobě dokázal, že mu jde líp práce před kamerou než za ní. Ani bych snímek neoznačoval za komedii. Jde spíš o romantickej film ze života, sem tam oživenej několika sarkastickýma hláškama od Crystala. Největšim kamenem úrazu se ale bohužel stal scénář. Příběh je vcelku originální zvolenym způsobem vyprávění a obsahuje pár životních pravd, jeho zábavnost jde však ve druhý polovině značně dolu (děj se pořád veze na vlně pohody, pár pořádně vygradovanejch dramatičtějších scén by rozhodně neuškodilo). Ale je fakt, že jako jednorázovka na volnej večer Forget Paris vcelku funguje.(11.9.2012)

opravdu podařená komedie, se spoustou dobrých vtípků, při které jsem se s chutí zasmál, mnohdy nahlas. Nejlepší byl asi dědek Toyota, ten mě spolehlivě odboural. Navíc ústřední téma jsou vztahy, což mi skvěle sedí. Vše je bráno s humorem, nadhledem, laskavě a přitom ne hloupě, ani příliš klišovitě. Prostě mi tahle starší komedie, kterou jsem viděl prvně až teď, velmi sedla. Nemám tedy důvod hodnotit za plný počet(13.6.2015)

Billy Crystal se zřejmě rozpomenul na své účinkování ve filmu Když Harry potkal Sally (který považuji za jednu nejlepších romantických komedií všech dob) a rozhodl se pod svým vlastním režijním vedením natočit komedii obdobného typu. A i přesto, že nějaké mouchy by se najít daly, snímek Zapomeň na Paříž se celkem povedl, potěšil i pobavil, navíc se Billy Crystal ukázal jako poměrně schopný režisér.(10.6.2012)