Medzi regálmi bájneho obchodu Quick Stop, v ktorom dvaja flákači Randall a Dante zabíjajú deň táraním o sexe, preberaním Hviezdnych vojen, čítaním komiksov a zhúleným meditovaním nad podstatou bytia. Kevin Smith sa vracia na miesto svojho kultového debutu, kde jeho hlavní hrdinovia dospievajú do kristových rokov. Je čas si rozmyslieť, čo ďalej. Voľné pokračovanie úspešného filmu Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder... (oficiální text distributora)

enterama

Slaby odvar prvej casti. Je zaujimave ze prvu som videl dvojku a po zhliadnuti som si povedal , hmm celkom zaujimava komedia. No a asi dva roky na to som si stiahol jednotku a po zhliadnuti som si povedal , preboha ! ,ako to ze som to za tie roky este nepostrehol v ziadnom mediu. Dvojka je slabo vygradovana a je v nej miestami az exoticky humor hraniceny .. co tam este mam vsunut aby sa to vyrovnalo kvalitou jednotke .. si povedal Kevin. ()

Scott4

Velmi dobrá komedie plná drsného a vulgárního humoru ovšem podaného s grázií že ani sex Hřebce a Kelly není nechutný :-D. Nebýt trapně romantického konce dal bych 5*. ()

scaletom

dokonalá konina, totální odpočinek, snůška absurdních ptákovin a nesmyslů. Famózní čištění hlavy,.. ideální se sklenkou vína :-) Nejedná se o žádný intelektuální zázrak,.. ale rozhodně - je to třída. Viz citát jednoho z hlavních hrdinů : Nejvíc bych chtěl být astronautem.. budu prvním,,.. kdo objeví mimozemskou civilizaci .. a první kdo jí voš... :-) ()

schebman.m

O mnoho lepší než (řekněme intelektuální) první díl, hlavně o hodně vtipnější a taky politicky nekorektnější. Začátek sice nic moc, ale tak od poloviny se to rozjede a do konce to nestihne zastavit. Jako obvykle skvělý Jay a Mlčenlivej Bob (i s culíkama) a překrásná Rosario Dawson. ()

Rancidtekk

tak tenhle film stál opravdu za to... s kouřením po análu jsem prudil všechny okolo sebe ještě dlouhou dobu po zhlédnutí. ()

JerryPilsen

No nevim...Ani jedna postava mi neseděla a Jay a Bob tam přímo překáželi.Oplzlý rozhovory(ikdyž do detailů vybroušený) většinou o kíchání,závěr se zoosexem děsivej.Toho blonďáka nemoh dabovat nikdo jinej než Bouček. ()

vojtazz

Žánr: trapná teenage komedie s trošku přestárlými teenagery/ nezáživný romcom. Slova o genialitě ve mě vyvolávají dojem, že blázen sem buď já nebo všichni ostatní. Kde všichni vidí tu chytrost, moudra a briskní ftip je mi záhadou. Pro mne jedna z nejpřehodnocenějších věcí zde ()

strpozdiv

Chcete být o dvacet kilo existenčně lehčí? Kevin Smith vám zase jednou, na 94 minut, dává šanci. Zaplať pánbůh za ty dary! Snad nikdo nemá tak osvědčený recept na blbost a sentimentalitu zároveň. Kde by se vám jinde z jednotlivé ingredience udělalo zle, tady vše překvapivě pulzuje a zábavně se doplňuje. I když je to pravda někdy na hraně. Zejména na věty typu, "je první den zbytku našeho života", bych si, milý Kevine, dával bacha. Alespoň v úplném závěru, tak dobrého filmu určitě. Při tančení s Rosario Dawson na střeše jsem poprvé také málem spadl na hubu, ale teď je to moje nejoblíbenější scéna z filmu. V jiných pop-teen koninách tyhle vsuvky většinou nerozdejchám, tady vás ta pozitivní vlna vezme sebou. Hudebně se Clerks 2 rozhodně pochlapil. ABC od Jackson 5 je neskutečná pecka! Smashing Pumpkins zase skvěle podtrhují tu atmosféru amerického, nezávislého léta, kterou tak zbožňuju. Kameru si pokaždé vychutnávám. Nevím proč, ale ten poměr barev a světla je tady pro mě slast. Možnost zvracení nebo záchvatu smíchu, bude s muži za pultem vyrovnaná. Záleží na vaší chuti. Smith pro mě není žádný Woody Allen, přesto jeho odlehčená forma vždy spolehlivě pobaví a pohladí po duši. Jestli si s ním chcete zatancovat, dát jointa, nebo jen hamburgra, udělejte to. Pak třeba zjistíte, že Jay a mlčenlivý Bob jsou zkrátka taky jenom lidi. Stejně jako vy... "O Ježíšovi si říkej, co chceš, ale Pána prstenů do toho netahej!" ()

KharDemon

Spíš odpočinková záležitost.Dost se divím že má film 80% krom té taneční scény a pasáže s oslem není na filmu nic zajímavého.Čekal jsem daleko víc :-( ()

films3

super komedia :) aj ked nie pre vsetkych,lebo scenku napr ako chlap sulozi s oslom nedokaze znist kazdy :D a reci o sexe takmer pocas celeho filmu tiez neznesie kazdy :D ..film pre mladych by som povedal :) ()

beaverkiller

Opět sem si parádně naběhl. Člověk by řekl, že když má film 81%, tak by měl být více než dobrý. Chyba lávky. Scénář je absolutně o ničem, dialogy jsou šíleně dlouhé a nudné, takže když jich pár přetočíte v podstatě o nic nepřijdete. Dvě hvězdy za pár vtipných hlášek, alternativní konec Pána prstenů a Jaye s Bobem. ()

JARDAHONDA

Po dlouhých dvanácti letech se vrací Dante a Randal, dvojka prodavačů z kultovního filmu Clerks (také jako Mladí muži za pultem, 1994). Ted´ je jim přes třicet a pořád tvrdnou za pultem rychlého občerstvení. Stejně jako v prvním filmu se děj odehrává během jediného dne, který má být pro Daneho posledním, než se ožení a nadobro odejde. Odborné komentáře personálu restaurace se samozřejmě točí kolem sexu, Hvězdných válek a komiksů. Okruh témat rozšiřuje sexuální orientace Froda Pytlíka z Pána prstenů. Vše spěje k velkolepému večírku na rozloučenou, který bude jistě plný nejzvrhlejších sexuálních praktik - nebo řečí o něčem takovém. ()

Malkovich vykrade Comic-Con

Malkovich vykrade Comic-Con

05.07.2016

John Malkovich už se objevil ve třech comicsových filmech (Red, Red 2, Jonah Hex) a teď se ke kresleným sešitům vrací. Výjimečně se ale neupsal klasické adaptaci, nýbrž komediálnímu heistu jménem… (více)

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008