Medzi regálmi bájneho obchodu Quick Stop, v ktorom dvaja flákači Randall a Dante zabíjajú deň táraním o sexe, preberaním Hviezdnych vojen, čítaním komiksov a zhúleným meditovaním nad podstatou bytia. Kevin Smith sa vracia na miesto svojho kultového debutu, kde jeho hlavní hrdinovia dospievajú do kristových rokov. Je čas si rozmyslieť, čo ďalej. Voľné pokračovanie úspešného filmu Jay a mlčanlivý Bob vracajú úder... (oficiální text distributora)

Stanislav_H odpad!

8-O__ Naprosto souhlasím tady s BoXBem. Tedy s tou výjimkou, že mně nepřišlo nic vtipného ani na těch podivných hláškách (a podivných lidech, kteří je pronášeli) kolem Pána prstenů/Hvězdných válek a upřímně pochybuju o tom, že by mi k tomu dopomohl nižší věk, alkohol, thc či cokoliv jiného. Nichts für mich. ()

Derek

ked clerks 2 vysli tak sa mi zmes humoru a vulgarit dost pacila, ale pozerajuc to dnes musim povedat ze sa len potvrdilo ze kevin smith je strasne slaby reziser (maximalne tak by sa hodil ako reziser nejakeho serialu, ale urcite nie je vhodny pre film na velke platno) a iba priemerny scenarista, ktory dokaze prist s obcas dobrou hlaskou, ale nedokaze dat filmu nieco naviac a v porovnani napriklad s apatowom (ktory tiez dost casto miesa humor a vulgaritu) prehrava na celej ciare... ()

JohnMiller

Najlepší film Kevina Smitha a to bezpochyby !!! Prvú časť mám celkom rád je to pekná práca robená zo srdcom myslel som si že pokračovanie iba uškodí no teraz môžem povedať s kľudným srdcom . Mýlil som sa !!! Druhá časť je prakticky dokonalý film založený na dialógoch dvoch flákačov ku ktorým sa ako vždy pridá Jay a mlčanlivý bob. Toľko hlášok nie je hádam v žiadnom inom filme čo veta to buzerácia ako zo života. Nechápem ako to všetko mohol Kevin Smith vymyslieť. Každý jeden dialóg či zápletka vyšperkovaná do detailu. Za vrcholy považujem dialóg o rasizme a hádku medzi tým či je lepšia trilógia Hviezdne vojny alebo Pán Prsteňov (to vám poviem to bola bomba). ()

Skip

Člověk se sem tam i zasměje, ale že by to byl nějaký klenot, to rozhodně říct nemůžu. Na plnou hubu se tam říká to, o čem se ve filmech moc nemluví, jenže to pro mě není nic moc zajímavého. A mluva, proložená sprostým výrazivem, začne za chvíli nudit. S čím ale naprosto souhlasím, to je názor jednoho z hlavních hrdinů na Pána prstenů. ()

Aleee89

Neviděla jsem první díl a ani Mlčenlivého Boba, ale myslím, že u tohoto filmu to nijak zvlášť nevadí. Tohle je zábava na večer a pro partu lidí, místy je film až moc sprostý, ale některé scénky jsou naopak velice vydařené. Dialogy jsou taky fajn, třeba ten na téma Pán prstenů vs. Hvězdné války byl skvělý. Pokud teda nejste puritáni a překousnete pár až trapných věcí, směle do toho. ()

Tygrys

Perfektní sequel.... já jen doufám, že se s Randallem, Dantem, Jayem a Silent Bobem ještě mockrát setkáme. Z nových postav měl nejvíc prostoru a zaujal Elias (Trevor Fehrman). Jsem hlavně rád, že Kevin Smith má podobný názor na trilogii Pána Prstenů jako já. Věděli jste že: Clerks 2 byl uveden v roce 2006 na festivalu v Cannes mimo soutěž a diváci jej ocenili osmiminutovým potleskem vestoje. Kritik Joel Siegel z "Good Morning America" odešel z kina po 40 minutách s tím že takto učinil poprvé po 30 letech, scéna která ho k tomu donutila byl rozhovor Randalla s Eliasem o možnosti objednání erotické tanečnice s oslem jako rozlučkový dárek pro Danteho....za sebe dodám, že je to vůl, poněvač přišel o to nejlepší :) ()

fallangell

At uz se mi jednicka libila sebevic a dvojka se vlastne veze jenom na stejne vlne tak si stejne nemuzu pomoc jinak. To mnozstvi pozitivni energie a slusnych gegu, ktere z tohodle filmu strika na vsechny strany mi nedovoli jinak nez pet hvezd. ()

Huntelaar

O něco starší, o něco horší, o něco nechutnější, o něco sentimentálnější, ale i tak to stojí za shlednutí, dokud Kevin Smith nesklouzne ve druhé polovině na nostalgickou notu, tak to baví stejně jako před 12 lety. Randall rulezzz. PS: Oba dva díly jsem poprvé viděl přímo po sobě, a proto je tak konfrontuji. ()

Petroff

Je to spoiler, tak bacha... ale celej film se točí kolem řešení provozování orálního sexu po análním (takže citlivky a křesťani s muslimama - nekoukat!) ()

GILLWANDER

Poviem to na rovinu. Alebo ešte nie. Clerks. II je film plný prázdnych a hluchých miest, ktoré chceli za nejakým mne neznámym účelom autori vyplniť nechutných humorom. Účelom pravdepodobne bolo zaraziť netrpezlivého diváka hneď od úvodu niečím, čo nebude vyzerať ako klasický film. Nasilu vkladajú do "akože" deja bežné problémy ľudí, ako lásku, problémy v práci a pod. Film chce nadobudnúť širších rozmerov a v tom, že do kompozície vsúvajú rôzne typy žánrov. Romantika, dráma, vtipné pasáže, nechutné pasáže? Asi tak. Je to celé zložité ale popritom tak jednoduché až fádne. Celý film je len o tom ako jeden nevie žiť bez druhého a ako tretí nevie žiť bez toho prvého. Medzi tým nejaký lacný dej bez štipku vážnosti či? Však tu ani dej po pravde nebol. Dej je úvod, jadro a záver. A nie predošlá časť niečoho čo vlastne ani nebolo. Zlátanina bez chrbtovej kosti, bez bežného filmového základu, sóda, ktorá dávno vyšumela. Pre mňa film nudný, nezaujímavý, otravný. Nuda z veľkým N. Poviem to až teraz! Nekukať! , ak veríte v niečo zmysluplného. 50% ()

Cl3ricK

Mezidruhová erotika? Holly shit my ass. Tohle je pro mě společně s Miri a Zackem nejlepší smithovka. Má to všechno. Ale hlavně je to k posraní dokonalé vtipné. Jasných 5. ()

TheDon

Good bye horses-Jay a jeho pomáda na rty. Dante a jeho snoubenka s abnormálně velkým klitorisem (nebo je to malej pták?). Mamánek Elias kterej nikdy nepoužil internet k vyhledávání porna, který neviděl (jako třeba show s oslem). Randall jako největší kritik Petera Jacksona a Pána prstenů (dokonalé ztvárnění trilogie v deseti vteřinách), rasista, homofób a vtipálek. Jmenuji se Earl jako okurkomrd. Rosario jako učitelka tance. Co dodat. Kevin Smith je prostě dobrej. 100% ()

Morloth

Druhý díl Clerks je dle mého mínění o něco zábavnější než první, tím nemyslím lepší, je tu víc ryze komických scén, ale na druhou stranu jsou některé vtipy kalkulem. Co mne rozhodně zaujalo byl začátek s otevíráním obchodu, ne, že bych podobnou záležitost neviděl již v Sin City, ale pobavila mě a navíc mi přišla daleko estetičtější, než ve výše zmíněném filmu. Jak je tady již zmíněno, Clerks jsou místy hodně sentimentální, až patetičtí, nevím, občas mi to přišlo na škodu. Zápletka s dvěma dívkami mi přišla malinko ohraná. Ale co, vtipu je tu habaděj a Jay a Silent Bob jsou pořád cool. Jednoznačně podařená záležitost se spoustou skvělých vtipů, ale jednička, i když byla daleko méně příběhová, a spíš mi připomínala Kafe a cigára, byla zkrátka lepší. Netradičnější. Ale přeci jen, mezi jednotlivými díly je 12 let a to se na Smithovi muselo přeci jen podepsat:) ()

M.i.k.e

pro mě jednoznačně lepší než jednička,od které sem čekal hodně a nedostal pomalu nic...tady sem naopak nic nečekal a byl sem příjemně překvapen ()

Martin741

Uz Clerks dokazali, ze US styl humoru je na mile vzdialeny europskemu. A Clerks 2 v tom len pokracuju. Asi som to nemal pozerat hned po kultovej Spencerovej Pari et Dispari 1978, potom su tie rozdiely obrovske. 30 % ()

Malkovich vykrade Comic-Con

Malkovich vykrade Comic-Con

05.07.2016

John Malkovich už se objevil ve třech comicsových filmech (Red, Red 2, Jonah Hex) a teď se ke kresleným sešitům vrací. Výjimečně se ale neupsal klasické adaptaci, nýbrž komediálnímu heistu jménem… (více)

Jste připraveni na mroží horor?

Jste připraveni na mroží horor?

18.07.2014

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008