poster

Čtyři bratři

 • USA

  Four Brothers

 • Slovensko

  Štyria bratia

 • Velká Británie

  Four Brothers

Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2005, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Superpero
  ****

  Scény s tou jejich matkou jsou fakt utrpení, ale matka se tam naštěstí vyskytuje tak asi 3 minuty. Jinak musím ocenit, že konečně přišel film, kdy hlavní hrdinnové v pohodě zabíjej a nedělaj si s tim hlavu. Herci hrajou slušně a je správná atmosféra. Ještě mi utkvěl hlavní hajzl, kterej si libuje v ponižování svejch poskoků. Svěží film.(28.1.2006)

 • SeanLSD
  *****

  Nech sa na to pozerám zhora či zdola, vyzerá to na najlepší Wahlbergov film. Pre mňa bez debaty parádne rozohraná partia, ako emocionálne, herecky a vzťahovo, tak akciou, ktorá sa nenáhli a nie je nikdy samoúčelná. Výborný filmový zážitok, ktorý ma po dlhej dobe mimoriadne naladil na rodinné hodnoty, zvlášť na Vianoce, ktoré som kvôli svojej poondiatej rodine radšej netrávil doma...(27.12.2010)

 • Djkoma
  ***

  Dobrý snímek s obsazení, kterému jednoznačně vévodí Mark Walhber a Terrence Howard. Příběh bratrů, kterým zabijí matku a oni nasednou do auta a jedou po dálnici s názvem Pomsta 66 je vcelku nápaditý a film rychle utíká. Žádná super jízda plná honiček a stovek vystřílených nábojů se nekoná, ale film je příjemně realistický a stylový.(28.5.2006)

 • rodo
  ****

  Byl jsem příjemně překvapen. Prvních dvacet minut jsem měl pocit, že sleduji další z dílů Walker Texas Ranger, protože tam toho patosu bylo celkem dost. Pak ale nabral film neuvěřitelné tempo a z několika málo akčních scén mi šel i takový ten příjemný mrazík po těle, jak to bylo realistické a syrové. Z herců mě zaujal Mark Wahlberg, kterému role moc sedla, což u něj v poslední době nebývá pravidlem (pořád ho vidím neuvěřitelně škrobeného v nepovedeném Shyamalanově Stalo se). Největším překvapením ale pro mě byl hlavně nejmladší z bratrů v podání Garretta Hedlunda. Tento herec má něco do sebe.(7.4.2010)

 • Faye
  **

  Bratry jsou jenom díky své adoptivní matce. Po letech se sejdou na jejím pohřbu a když už se tak sešli, rozhodnou se zjistit, kdo ji zabil a proč. A samozřejmě pomstít její smrt. Největším pomocníkem v pátrání se jim stává kanystr s benzínem. Hm, dlouho jsem váhala mezi 2-3*, ale když je vše sudé, tak u sudého čísla taky zůstanu.(24.10.2005)

 • - Role, kterou ztvárnila Sofia Vergara, byla původně psaná pro asijskou dívku. (mi-ib)

 • - Ve scéně v baru, v němž bratři pijí whiskey, ve skutečnosti pijí koncentrovaný jablečný džus. (mi-ib)

 • - Scéna na zamrzlém jezeře se natáčela na jezeře Lake Simcoe severně od Toronta. (mi-ib)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace