Film vypráví příběh zprvu zcela nenápadného mladého muže Oskara (Kryštof Hádek), který se v podstatě ničím nevymyká svému okolí – má rád počítače a kamarádku své sestry, dívku Lucii. Tu ovšem jenom zbožně pozoruje dalekohledem z okna na půdě. Jinak podstupuje všechno jako každý jiný běžný student, utkává se se svým profesorem (ve filmu se jmenuje Smrtka a neodolatelně ho hraje Petr Čtvrtníček), má problémy s vlastní sestrou a s rodiči. Oskar má kamaráda Filipa, který se přece jenom o něco víc vyzná. Po jednom z večírků se hrdina rozhodne radikálně změnit svůj životní styl. Koupí si nové oblečení, chodí do fit centra, svých znalostí v oblasti počítačů využívá k různým podnikatelským aktivitám. Díky nim se seznamuje s mnoha atraktivními ženami, které okouzluje víc, než jako počítačový "expert", svým mládím a nezkušeností... (Česká televize)

#47

Musím přiznat že jsem se u Expertů sem tam zasmál, občas ale byla úroveň humoru dost křečovitá, ale na druhou stranu se zase film vyvaroval fekálních rádobyvtipů konkurenčních teen-komedií a celkově působil o něco málo líp než třeba Kokotek s Mádlem na prknech. Scénář sice vypadá že ho někdo spíchnul přes noc v knajpě, ale faktem je že těch 86 minut uběhlo jako voda, hudební stránka byla výborná, Hádek nakonec svojí "velkou roli" zvládl celkem s přehledem, Čtvrtíček byl kouzelný jako vždycky...no dám teda 3 hvězdičky (v rámci žánru to je celkem good). ()

jura-roy

Film dosti o ničem. Specialista na počítače, který je chodí k paničkám opravovat, postupem času opravuje spíše paničky než-li počítače. Rozhodně se to dalo natočit lépe a s trochou humoru, který budete v této komedii postrádat. Český film se tímto filmem posunul opět níž. ()

René

Párkrát jsem se u toho usmál a hodnotil jsem jak jsem hodnotil, tak doufám že nejsem ještě v pubertě -:). Ve stejnou dobu jsem viděl např. Kameňák a Experti sice neměli ani hlavu ani patu, ale narozdíl od Kameňáku to byl víceméně skutečný film, byl tam náznak jakéhosi děje, herci tam občas měli co hrát a vydržel jsem to i díky skvělé hudbě až do konce. ()

Mattezs

Nebylo to tak strašné jak jsem čekal, párkrát jsem se i zasmál. Hádek hraje obstojně, bohužel scénář je o ničem. Čtvrtníček nezklamal a Foret tam má naštěstí jen pár štěků, ale i tak se dokázal dobře ztrapnit. ()

Puol

Nemohol som sa dočkať konca a ani som sa nedočkal ponevadž to nejak vyšumelo dostratena. Bieda, veru bieda a to aj v rámci žánru teengerskej komédie. ()

inutihar odpad!

Tady je špatné snad úplně všechno. Nelogické střihy, neuvěřitelné dialogy, nesmyslný děj, nesympatičtí herci... Ani Jirka Bartoška to nezachrání. ()

Hapretor

Jen asi dvakrát k letmému pousmání. Kryštof Hádek jako herec má charisma jako rybenka nohama vzhůru a děj je tak nudný a stupidní, že se divím, že sem u toho neusnul a dokoukal to do konce. Jediné, co se mi opravdu líbilo, byly obsazené starší herečky, které na svůj věk jsou velmi sexy a já po kouknutí na tento paskvil, který jen přispěl k potopení české kinematografie, ihned navštívil oblíbenou sekci mature. Takovéto filmy, prosím, už ne! Kameňák byl úchylný omyl, toto nepovedený vtip, že?! ()

char_t

Celkem zábavné, aspoň takovým tím hloupým českým způsobem. Jednotlivé více či méně vtipné epizodky ale bohužel vůbec nesedí dohromady, a navíc střídají obstojné herce (Hádek) s naprosto tragickými (většina ostatních)... Ale párkrát jsem se zasmál, to zas jo. ()

salamandrr

První část filmu je nadprůměrná,ale konec se nese v dosti nudném stereotypu...i přes to je to vcelku podařený snímek od,kterého jsem očekával mnpohem míň... ()

bobrux

Nemohu si pomoci, ale nějak mi chybí hlavní linie, nějaká pointa. Postavy jsou příšerné, hlášky trapné a celkově film působí jako slepenec hodně špatných scénáristických nápadů. ()

Jerryy odpad!

Když jsem dokoukal Panic je nanic , naivně jsem si myslel že nic horšího(v tomhle případě trapnějšího) vzniknout nemůže .... tuhle myšlenku mi ale Experti po 3 měsících rychle vyhnali z hlavy ... ani neví v čem se mi Panic víc líbil nebo lépe řečeno míň nelíbil , jediný rozdíl byl ten , že na Experty jsem se vydržel dívat jen 45 minut.Kdyby tady bylo horší hodnocení než odpad , určitě bych s ním nešetřil.Je to komedie bez nápadu , humoru a všeho co by měla obsahovat. ()

bolf!k

tak dementni scenar se jen tak nevidi a konec, kterej pride jako blesk z cistyho nebe. no zustal sem cumet s otevrenou pusou jak tohle nekdo moh vymyslet. je to skoda protoze par vtipnych situaci tam bylo a s hadkovou promenou to docela nabere spad. jenze tech par scen plus prijemnej hadek jsou to jediny dobry na filmy. Ostatni herecky vykony nema smysl komentovat, hrajou jak retardovany(a to este urazim retardovany) no a scenar.....hh ukazkovej pripad jak to nema vypadat :) skoda ()

Miki68

Kdybych tenhle film ohodnotil jako "odpad", jaké proboha hodnocení bych potom musel dát "Posledním plavkám"? Ovšem - jen v případě, že trapnost nebyla v plánu a že špatná kamera byla uměleckým záměrem, nebo že dialogy byly naschvál takhle hloupé, aby vyvolaly smích... Ach jo... Kam ten český film spěje? Já bych věděl! Já taky...ale to nemůžeme použít... ()

Stíba

Tak se mi opět potvrdilo, že sekce odpadu je "lehce" vyhrocená a že uživatelé ČSFD čím dál tím více hodnotí takříjacík "na oko". Bavil sem se jako u českého filmu už dlouho ne, navíc u několika scén mi připadalo, jako by byl před jejich natáčením někdo u mě doma. Rozhodně mohu doporučit. ()

dainio

Obyčejná teenagerská komedie, která staví na hlavní postavě v podání Kryštofa Hádka. Ten, upřímně řečeno nepodává vůbec špatný výkon a je jakýmsi plusem snímku. Nicméně, dějovitě je to velice chaotické a nevyrovnané. Divák se málokdy zasměje a spíše se celou stopáží těší na konec, který je ale opravdu "nijaký". Tudíž, žádný filmový zážitek se opravdu nekoná. Spíše si myslím, že režisér Karel Coma sázel při natáčení filmu na známé tváře (především ženského ražení). Osobnosti jako Gabriela Partyšová, Daniela Šinkorová, Lucie Váchová, Kateřina Průšová, Michaela Maurerová, Eva Ujfaluši atd. se ukazují v pravém slova smyslu, a to byl s největší pravděpodobností i záměr režiséra. Celkově hodnotím jednou *. ()

Lusů odpad!

Nedostat tenkrát kdesi zdarma lístek na premiéru, na 100% bych si tenhle film nechala ujít. A krom kukuče Kryštofa Hádka a trička, které jsem měla tu čest vyhrát, bych rozhodně o nic nepřišla. Budiž panu režisérovi omluvou že to byl první (a možná poslední) celovečerní film. ()