• ivishka

Ano je to stupidní, předvídatelné, nekvalitní, herecky - kromě skvělého Kryštofa Hádka - neúnosné a hlavně nesedí postsynchrony. Už je to asi po 4té co jsem si tento film pustila - shoda okolností kdy to dávali v televizi apod. no a dnes naposledy. Vlastně snad :D. Skutečně mě pobavila scéna kde Kryštof Hádek sedí ve vaně opilý a mluví tím héliovým hláskem :D.(27.1.2013)

• Tetsuo

Bylo to ještě o dost bolestnější než Panic je nanic... Nepsat tematický speciál o teenagerských komediích, v životě bych na to nešel. I tak jsem se snažil nemít předsudky. Ale bylo to tak zoufalé, že jsem po deseti minutách chtěl uprchnout z kina.(24.4.2006)

• Isherwood

Fascinuje mě, jak dokážou současné české filmy zaníceně popisovat opravdové lidi, jak umí vytvořit opravdové životní situace a jak jsou jejich tvůrci natolik vnímaví ke svému okolí, že i ty občasné vtipné momenty umí natočit s opravdovou humornou noblesou. A nebo taky: Tragická směska všeho špatného, co si lze na filmu představit, u níž vám bude stydno nejenom za profesionální kameru, zvuk a střih, ale vzhledem k tématu, přehnanému product placementu a vidině rozfofrované státní dotace, i za český film jako takový.(29.12.2007)

• dzej dzej

Kryštof Hádek naštěstí umí hrát - jinak by tento "formálně novátorský obrazový experiment" skončil na úplném dně...(30.7.2006)

• hirnlego

Když jsem u nás v Illusionu při slavnostní premiéře dávala kabáty na věšáky, užírala z rautu, pokukovala po Hádkovi a říkala si, copak to zas bude za pěknou kravinu, ještě jsem netušila, jaká že übersračka to vlastně doopravdy je - bohužel, teď už to nejen tuším. Kóma, vole.(29.12.2007)

• - Teenagerská komedie s Kryštofem Hádkem se natáčela v pražských čtvrtích Bubeneč a Dejvice i v prostorách hradčanského Gymnázia Jana Keplera. (Pumiiix)