Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Isherwood
  odpad!

  Fascinuje mě, jak dokážou současné české filmy zaníceně popisovat opravdové lidi, jak umí vytvořit opravdové životní situace a jak jsou jejich tvůrci natolik vnímaví ke svému okolí, že i ty občasné vtipné momenty umí natočit s opravdovou humornou noblesou. A nebo taky: Tragická směska všeho špatného, co si lze na filmu představit, u níž vám bude stydno nejenom za profesionální kameru, zvuk a střih, ale vzhledem k tématu, přehnanému product placementu a vidině rozfofrované státní dotace, i za český film jako takový.(29.12.2007)

 • themic
  odpad!

  Plitkej scénář, hodně podprůměrný výkony herců a ješto k tomu špatnej možná spíš žádnej příběh..! Další český film, kterej je celej na nic..! Nestojí to za to... Je vidět, že český film docela rychle klesá ke dnu.!! Nemá cenu ztrácet koukáním na toto 86minut života!!.. Nejlepší tam byl asi Petr Čtvrtníček, i když hrál nehoráznýho pošuka..! Můj celkový dojem z filmu je "ODPAD"..(24.8.2006)

 • ivishka
  **

  Ano je to stupidní, předvídatelné, nekvalitní, herecky - kromě skvělého Kryštofa Hádka - neúnosné a hlavně nesedí postsynchrony. Už je to asi po 4té co jsem si tento film pustila - shoda okolností kdy to dávali v televizi apod. no a dnes naposledy. Vlastně snad :D. Skutečně mě pobavila scéna kde Kryštof Hádek sedí ve vaně opilý a mluví tím héliovým hláskem :D.(27.1.2013)

 • Miki68
  *

  Kdybych tenhle film ohodnotil jako "odpad", jaké proboha hodnocení bych potom musel dát "Posledním plavkám"? Ovšem - jen v případě, že trapnost nebyla v plánu a že špatná kamera byla uměleckým záměrem, nebo že dialogy byly naschvál takhle hloupé, aby vyvolaly smích... Ach jo... Kam ten český film spěje? Já bych věděl! Já taky...ale to nemůžeme použít...(18.2.2009)

 • Hapretor
  *

  Jen asi dvakrát k letmému pousmání. Kryštof Hádek jako herec má charisma jako rybenka nohama vzhůru a děj je tak nudný a stupidní, že se divím, že sem u toho neusnul a dokoukal to do konce. Jediné, co se mi opravdu líbilo, byly obsazené starší herečky, které na svůj věk jsou velmi sexy a já po kouknutí na tento paskvil, který jen přispěl k potopení české kinematografie, ihned navštívil oblíbenou sekci mature. Takovéto filmy, prosím, už ne! Kameňák byl úchylný omyl, toto nepovedený vtip, že?!(3.9.2011)

 • - Milostnú scéna medzi Michaelem Foretem (Bukowski) a Evou Ujfaluši (Alena) si protagonisti plánovali 14 dní dopredu. V scenári Eva sedí na Michaelovi a má mu rozopínať nohavice. Eva na to spomína: "Míšo, udělám ti hrábě! A on: Co to je, hrábě? A já že to znamená, že mu sáhnu do rozkroku. On z toho dostal úplně panický strach a až do natáčení, kdykoliv mě potkal, prosil mě, ať mu žádné hrábě nedělám! Pak ho začal popichovat ještě režisér, protože jsme se na něj domluvili. Při natáčení jsem měla pocit, že se Míša klepe, co mu provedu, ale musím odpřísáhnout, že jsem mu fakt žádné hrábě nedala!"
  (Raccoon.city)

 • - Balkónovú scénu, kde si zahral mini rolu Jiří Bartoška (sused Jirka), natočili na trikrát. Ako sa nechal režisér Karel Coma počuť "Jirka hrál pokaždé jinak, ale pokaždé dokonale. Bylo těžké pak vybrat si ze tří skvělých akcí tu pravou." (Raccoon.city)

 • - Tomáš Löbl (Filip) sa k svojej roli dostal cez spevácku súťaž Česko hledá Superstar (2005). Vtedy ako jeden z účastníkov bol s celou semifinálovou päťdesiatkou pozvaný do Prahy na kasting. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace