• waits

Vím přesně, že kdybych, nedej bože, šel na tenhle film do kina, vrtěl bych se už po čtvrthodině a někde po polovině bych to zabalil a odešel. Takhle jsem vydržel, pěkně vleže a navíc dopován domácím koláčem, ale nebylo to lehké. Předně, celý film je pekelně nudný, podivně sestříhaný, s nezajímavými dialogy, zbytečnými scénami , bez vtipu, dynamiky, a co nejhúř, bez atmosféry lehké teenagerské komedie. Už dávno nejsem teenager, ale i tak se spokojeně dodívám příkladně na Nekecej a pádluj nebo Inbetweeners Movie i se všemi těmi nechutnostmi a trapnými vtipy. Dokonce i Vorlův Gympl se vším tím afektovaně přehanným přístupem je ke koukání. Experti, stejně jako třeba Panic je nanic, jsou utrápenými pokusy. Jen Čtvrtníček a pár TV záběrů z Choking hazardu, na které se dívala dvojice ve filum mě na chvilku vytrhly z letargie..A to je málo..(28.8.2014)

• René

Párkrát jsem se u toho usmál a hodnotil jsem jak jsem hodnotil, tak doufám že nejsem ještě v pubertě -:). Ve stejnou dobu jsem viděl např. Kameňák a Experti sice neměli ani hlavu ani patu, ale narozdíl od Kameňáku to byl víceméně skutečný film, byl tam náznak jakéhosi děje, herci tam občas měli co hrát a vydržel jsem to i díky skvělé hudbě až do konce.(3.11.2007)

• FTP

Nepřemýšlet a koukat, je to stupidní nesmysl, ale sem tam se člověk může něčemu zasmát. Přiznávám, že trapných, ale opravdu hodně trapných momentů tam je až až a Hádkova kamaráda nebo týpka, co vozí náhradní počítačové díly bych nejradší vymazal z paměti, ale film se dá dokoukat do konce, který je ovšem dost nesmyslný a nepochopitelný.(6.5.2014)

Uznávám, že je film natočený docela dost amatérsky.Každopádně to ale nemění nic na tom, že jsem se opravdu skvěle bavila. Některým hláškám a scénám se dokážu smát ještě několik minut potom ... Kryštof si zde vystřihl další perfektní roli, která se k němu naprosto dokonale hodí. Je sice pravda, že u některých jeho "kolegů" bylo opravdu poznat, že nejsou herci, ale ani to mě vůbec nevadilo. Námět filmu se mě celkově líbil a zpracovaný byl taky dobře. Scénář taky trošku pokulhával, ale jak už jsem psala, já jsem se u sledování bavila, a proto úplně s klidem nějaké ty nedostatky přehlédnu ... Sice bych asi normálně hodnotila čtyřma hvězdičkama, ale protože si myslím, že Experti mají rozhodně navíc než na ubohých 26%, hodnotím všema pěti ...(29.1.2016)

• stration

Toto veledílo nám bylo puštěno v autobuse po cestě z termálů. Dobrovolně bych do toho nikdy nešel. A teď už vím proč. Je to naprosto příšerný. Pomatený slepenec nic neříkajících anekdot, které nejsou ani vtipné, ani vypointované, ani nic. Prostě jedna veliká křeč, která popisuje sexuální apetit všech možných ženštin, které se, pro mě z neznámých příčin, zblázní do mladého floutka, který jim opravuje počítače a mimo to si s nimi vrzne. Celé jsem to asi nějak nepochopil, protože film nemá v podstatě žádné zakončení, hlavní "hrdina" (ještě celkem přijatelný Hádek) toho má prostě už dost a utíká ulicí pryč. To je vše. Škoda některých celkem profesionálních složek filmu (např. hudba), protože jinak je to prostě k nepřežití. Úplně zbytečný film, který fakt nedoporučuju.(14.4.2015)

• - Film mal štyri verzie scenára. Jeho distribučný podtitulok "Sek' jsem sexem!" odkazuje na hrdinov, čo unikajú pred sexom.
    (Raccoon.city)

• - Spevák a herec Michael Foret, ktorý si vo filme zahral jednu z hlavných rolí Bukowského, natočil k filmu tiež videoklip. Jeho pieseň bola použitá aj pri záverečných titulkoch, rovnako sa v klipe objavujú zábery z filmu. (Raccoon.city)

• - Milostnú scéna medzi Michaelem Foretem (Bukowski) a Evou Ujfaluši (Alena) si protagonisti plánovali 14 dní dopredu. V scenári Eva sedí na Michaelovi a má mu rozopínať nohavice. Eva na to spomína: "Míšo, udělám ti hrábě! A on: Co to je, hrábě? A já že to znamená, že mu sáhnu do rozkroku. On z toho dostal úplně panický strach a až do natáčení, kdykoliv mě potkal, prosil mě, ať mu žádné hrábě nedělám! Pak ho začal popichovat ještě režisér, protože jsme se na něj domluvili. Při natáčení jsem měla pocit, že se Míša klepe, co mu provedu, ale musím odpřísáhnout, že jsem mu fakt žádné hrábě nedala!"
    (Raccoon.city)