Film vypráví příběh zprvu zcela nenápadného mladého muže Oskara (Kryštof Hádek), který se v podstatě ničím nevymyká svému okolí – má rád počítače a kamarádku své sestry, dívku Lucii. Tu ovšem jenom zbožně pozoruje dalekohledem z okna na půdě. Jinak podstupuje všechno jako každý jiný běžný student, utkává se se svým profesorem (ve filmu se jmenuje Smrtka a neodolatelně ho hraje Petr Čtvrtníček), má problémy s vlastní sestrou a s rodiči. Oskar má kamaráda Filipa, který se přece jenom o něco víc vyzná. Po jednom z večírků se hrdina rozhodne radikálně změnit svůj životní styl. Koupí si nové oblečení, chodí do fit centra, svých znalostí v oblasti počítačů využívá k různým podnikatelským aktivitám. Díky nim se seznamuje s mnoha atraktivními ženami, které okouzluje víc, než jako počítačový "expert", svým mládím a nezkušeností... (Česká televize)

TV spot

wosho

Průměrný film, sice trošku přidávám, ale o tak velkou sračku se zas nejedná. Film sice moc o sobě nedrží a z podprůměru ho tahají herci(Hubinská. Hádek, Čtvrtníček, Bartoška a kěkdo by se i ještě našel) a sem tam podařenej forek. Ale že bych se u něj kdovíjak nudil, to ne. Škoda jen, že část filmu a hlavně jeho stylovost za každou cenu zavání trapností až na půdu. ()

Blazin

Děj děs a hrůza, vlastně ani pořádný není, navíc i to co je, tak je děsný nápad a některé scény fakt hrozný a dost přehnané (viz vyvedení chlápka z baru policejním komandem za to, že dal své slečně do pití viagru), většina herců hraje jako amatéři, vlastně ani nevím proč jsem dal 2 hvězdičky, ale asi protože jsem se na to díval s tím, že to bude hovadina a možná jsem čekal i horší. Ne musím to změnit na jednu. ()

stration odpad!

Toto veledílo nám bylo puštěno v autobuse po cestě z termálů. Dobrovolně bych do toho nikdy nešel. A teď už vím proč. Je to naprosto příšerný. Pomatený slepenec nic neříkajících anekdot, které nejsou ani vtipné, ani vypointované, ani nic. Prostě jedna veliká křeč, která popisuje sexuální apetit všech možných ženštin, které se, pro mě z neznámých příčin, zblázní do mladého floutka, který jim opravuje počítače a mimo to si s nimi vrzne. Celé jsem to asi nějak nepochopil, protože film nemá v podstatě žádné zakončení, hlavní "hrdina" (ještě celkem přijatelný Hádek) toho má prostě už dost a utíká ulicí pryč. To je vše. Škoda některých celkem profesionálních složek filmu (např. hudba), protože jinak je to prostě k nepřežití. Úplně zbytečný film, který fakt nedoporučuju. ()

Slarque

Ze začátku mě film překvapil, když se tam objevilo pár skutečně vtipných momentů. Jenže pak začal humor odumírat a divák se mohl maximálně semtam pousmát. Závěr možná vypadá vtipně, když řeknete děj filmu jednou větou, ale po hodině a půl už nefungoval. K pozitivům patří Hádek, Čtvrtníček a hlavně soundtrack, který nejspíš zní ještě lépe bez těchto pohyblivých obrázků (30%). ()

Wishkah odpad!

komedie, u které se chce plakat nad neskutečnou blbostí tvůrců. Nuda, nuda, nuda. Doteď nechápu co mělo být vtipné na semaforu, který ukazue jestli se může na záchod. Možná kdyby použití svým zvláštním způsobem vysvětloval Sir Humphrey Appleby, hláškou by to stírali Rimmer s Černou Zmijí a po vysvětlení by předvedl John Cleese cholerický záchvat. ()

• Spočiatku sa jedna scéna točila aj na osemkrát, ku koncu sa to už muselo stihnúť na trikrát. (Raccoon.city)
  • Kryštof Hádek (Oskar) má na zárubni dverí svojej izby nalepený polystyrénový nápis BOHEMIANS. Kryštof Hádek je v skutočnosti fanúšikom klubu Bohemians Praha 1905. (Raccoon.city)
  • Kryštof Hádek (Oskar) pozerá zo strechy ich domu do susedných okien fotoaparátom Nikon F80. Je to klasická kino-filmová AF zrkadlovka, určená najmä pre náročnejších amatérov. (Raccoon.city)