• Scelleton

Je to jen film na odpočinek. Scénář je místy až neuvěřitelně stupidní a herecké výkony také nic moc (viz Michal Foret). Zachraňuje to jen občasný, relativně příjemný humor, nad kterým se nesmí moc přemýšlet a pak už jen IT a teenegerská tematika, která přiláká určité publikum. Na českou tvorbu celkem slušný.(3.9.2011)

• Santek

Asi se ze mně začíná stávat milovník braků. Tenhle film je svým způsobem zajímavý. Slušná kamera a podmanivý hudební doprovod. Dalo by se to nazvat diskopříběh tři. Minimálně dvě hvězdy si to zaslouží....... SPOILER******* Konec to mělo. Hlavní hrdina si po těch všech zkušenostech s ženskýma řekl, že se na tu svou vysněnou raději vykašle :-) SPOILER***(27.3.2007)

Foret a Lobl boli sice desni, ale Hadek ako hlavny bol ok a to jeho "aha" je zlatucke(ti dvaja zjavne POMOvi nestali ani do zanesenia medzi hercov:-)) )A musite vsetci uznat, ze to nema uplne najbeznejsi dej alebo teda zaver co sa tyka teen komedii o panicoch a pod:-) Akurat je skoda traileru, ten sa vyziva skor v zaciatku filmu a mne teda vobec nenapovedal, o com to bude. Myslela som, ze o nejakej lasocke Foreta. No a kedze nie, milo prekvapilo:-) Inak ta kamera zaostrujuca na jednu vec a pozadie nechavajuca total rozmazane mi strasne vadila, hlavne ked som na sale sedela hlavne kvoli kontrole pripadnych poruch na filme.(9.2.2006)

• stration

Toto veledílo nám bylo puštěno v autobuse po cestě z termálů. Dobrovolně bych do toho nikdy nešel. A teď už vím proč. Je to naprosto příšerný. Pomatený slepenec nic neříkajících anekdot, které nejsou ani vtipné, ani vypointované, ani nic. Prostě jedna veliká křeč, která popisuje sexuální apetit všech možných ženštin, které se, pro mě z neznámých příčin, zblázní do mladého floutka, který jim opravuje počítače a mimo to si s nimi vrzne. Celé jsem to asi nějak nepochopil, protože film nemá v podstatě žádné zakončení, hlavní "hrdina" (ještě celkem přijatelný Hádek) toho má prostě už dost a utíká ulicí pryč. To je vše. Škoda některých celkem profesionálních složek filmu (např. hudba), protože jinak je to prostě k nepřežití. Úplně zbytečný film, který fakt nedoporučuju.(14.4.2015)

DVD už jsem měl z půjčovny sice doma, ale díky tomu, že jsem si nejprve přečetl zdejší hodnocení, jsem od filmu mnoho nečekal, což se mi (jako většinou) vyplatilo. Povětšinu času jsem se celkem bavil (i když se nedá říci, že bych se někdy smál nahlas) a myslím si, že tvůrci skončili právě včas, zrovna když jim začal docházet dech. Neptejte se ovšem, co tím chtěli tvůrci říci, spíše se bavte různými hláškami či drobnými příhodami ze života českých teenagerů ve stylu svého amerického vzoru "Prci, prci, prcičky" ...(8.1.2007)

• - Film mal štyri verzie scenára. Jeho distribučný podtitulok "Sek' jsem sexem!" odkazuje na hrdinov, čo unikajú pred sexom.
    (Raccoon.city)

• - Milostnú scéna medzi Michaelem Foretem (Bukowski) a Evou Ujfaluši (Alena) si protagonisti plánovali 14 dní dopredu. V scenári Eva sedí na Michaelovi a má mu rozopínať nohavice. Eva na to spomína: "Míšo, udělám ti hrábě! A on: Co to je, hrábě? A já že to znamená, že mu sáhnu do rozkroku. On z toho dostal úplně panický strach a až do natáčení, kdykoliv mě potkal, prosil mě, ať mu žádné hrábě nedělám! Pak ho začal popichovat ještě režisér, protože jsme se na něj domluvili. Při natáčení jsem měla pocit, že se Míša klepe, co mu provedu, ale musím odpřísáhnout, že jsem mu fakt žádné hrábě nedala!"
    (Raccoon.city)

• - Teenagerská komedie s Kryštofem Hádkem se natáčela v pražských čtvrtích Bubeneč a Dejvice i v prostorách hradčanského Gymnázia Jana Keplera. (Pumiiix)