Film jsem sice viděl na několikrát, ale za to může pozdní hodina jeho vysílání. Překvapuje mě na český "netroškovský" film nezvykle nízké hodnocení, ale pravdou je, že se tak jako tak nejedná o nějak výjimečné dílo. Nicméně Kryštofu Hádkovi a především Petru Čtvrtníčkovi to ve filmu sluší a mnohé scény jsou opravdu vtipné. FIlm jako celek je sice podprůměr, ale ne až tak hrozný, jak snad podle zdejšího hodnocení vypadá.(18.10.2015)

• Aleee89

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Tušila jsem dopředu, že film nebude nijak dobrý, ale že se mi nebude až tak moc líbit, to jsem si zase nemyslela. Nápad dobrý - ale jen ten původní - prostě natočit komedii pro mladé. Já takové filmy nemusím, ani Janákovy filmy (všichni ti -áci) se mi nijak moc nelíbily. A tohle už vůbec ne. Pokud to chtějí nazvat komedií, mělo by to být asi vtipné. Tohle bylo trapné, ne vtipné. A "herci"? No škoda mluvit, to herci ani nebyli. Aspoň na Hádka se dívat dalo, ale až po nějaké době, když jsem si na něho zvykla. Takhle opravdu ne!(16.6.2013)

• FTP

Nepřemýšlet a koukat, je to stupidní nesmysl, ale sem tam se člověk může něčemu zasmát. Přiznávám, že trapných, ale opravdu hodně trapných momentů tam je až až a Hádkova kamaráda nebo týpka, co vozí náhradní počítačové díly bych nejradší vymazal z paměti, ale film se dá dokoukat do konce, který je ovšem dost nesmyslný a nepochopitelný.(6.5.2014)

• Isherwood

Fascinuje mě, jak dokážou současné české filmy zaníceně popisovat opravdové lidi, jak umí vytvořit opravdové životní situace a jak jsou jejich tvůrci natolik vnímaví ke svému okolí, že i ty občasné vtipné momenty umí natočit s opravdovou humornou noblesou. A nebo taky: Tragická směska všeho špatného, co si lze na filmu představit, u níž vám bude stydno nejenom za profesionální kameru, zvuk a střih, ale vzhledem k tématu, přehnanému product placementu a vidině rozfofrované státní dotace, i za český film jako takový.(29.12.2007)

• stration

Toto veledílo nám bylo puštěno v autobuse po cestě z termálů. Dobrovolně bych do toho nikdy nešel. A teď už vím proč. Je to naprosto příšerný. Pomatený slepenec nic neříkajících anekdot, které nejsou ani vtipné, ani vypointované, ani nic. Prostě jedna veliká křeč, která popisuje sexuální apetit všech možných ženštin, které se, pro mě z neznámých příčin, zblázní do mladého floutka, který jim opravuje počítače a mimo to si s nimi vrzne. Celé jsem to asi nějak nepochopil, protože film nemá v podstatě žádné zakončení, hlavní "hrdina" (ještě celkem přijatelný Hádek) toho má prostě už dost a utíká ulicí pryč. To je vše. Škoda některých celkem profesionálních složek filmu (např. hudba), protože jinak je to prostě k nepřežití. Úplně zbytečný film, který fakt nedoporučuju.(14.4.2015)

• - Spevák a herec Michael Foret, ktorý si vo filme zahral jednu z hlavných rolí Bukowského, natočil k filmu tiež videoklip. Jeho pieseň bola použitá aj pri záverečných titulkoch, rovnako sa v klipe objavujú zábery z filmu. (Raccoon.city)

• - Balkónovú scénu, kde si zahral mini rolu Jiří Bartoška (sused Jirka), natočili na trikrát. Ako sa nechal režisér Karel Coma počuť "Jirka hrál pokaždé jinak, ale pokaždé dokonale. Bylo těžké pak vybrat si ze tří skvělých akcí tu pravou." (Raccoon.city)

• - Teenagerská komedie s Kryštofem Hádkem se natáčela v pražských čtvrtích Bubeneč a Dejvice i v prostorách hradčanského Gymnázia Jana Keplera. (Pumiiix)