• Karp

Sedíte v tramvaji, díváte se přes sklo ven a kolem vás defiluje změť hemžících se lidiček, u kterých netušíte proč a kam jdou a co chtějí. Naštěstí bydlíte nedaleko a návrat do reality trvá jen jednu zastávku v kině. Světlým okamžikem tohoto filmu jsou jen P.Čtvrtníček a J.Bartoška, kterým však ostatní zabrali místo před kamerou.(2.1.2008)

• Tosim

Já nevím...pokud člověk po polovině "děje" obyčejné teenagerské blbinky přemýšlí, o čem tato vlastně je, určitě bude něco špatně. Poslepované epizodky bez point, které okamžitě padají od sebe, nefuknkční humor (snad s výjímkou Petra Čtvrtníčka a cameo role Jirky Bartošky), tragický Foret. Povedená hudba a celkem příjemný Kryštof Hádek (který ale stejně od dob Tmavomodrého světa hodně klesnul) to už nezachrání. Jestli je tohle odpověď produkčního týmu Pavla Melounka na Rafťáky, tak mu musím vzkázat, že se těžce nepovedla. České filmy první půle roku 2006 jsou vážně potrat. A pozor! Za pár dní se chystám shlédnout Panic je nanic. Už teď se celý třesu.(29.9.2006)

• bolf!k

tak dementni scenar se jen tak nevidi a konec, kterej pride jako blesk z cistyho nebe. no zustal sem cumet s otevrenou pusou jak tohle nekdo moh vymyslet. je to skoda protoze par vtipnych situaci tam bylo a s hadkovou promenou to docela nabere spad. jenze tech par scen plus prijemnej hadek jsou to jediny dobry na filmy. Ostatni herecky vykony nema smysl komentovat, hrajou jak retardovany(a to este urazim retardovany) no a scenar.....hh ukazkovej pripad jak to nema vypadat :) skoda(29.12.2007)

• Deimos

VHS/// Obsazení 6/10 Děj 4/10 Hudba 4/10 Efekty 5/10/// +bohaté obsazení, pointa -malí prostor pro jednotlivé herce, řidký scénář/// No tak Experti se snaží být něčím čím nejsou. Nápadů mají hodně, možná až moc, ale nedaří se je všechny vměstnant do filmu. A jestli-že se daří těch momentů sem napráskat co nejvíce, většinu se jedná o takové štěky, že to ani nestojí za řeč. To stejné platí pro herce (učitěl Petr Čtvrtníček, všude tolik propagovaný Michal Foret a mohl bych pokračovat). Celkově to sice je mírně zábavné a občas jsem se pobavil nebo pousmál, ale celá ta historka mi nepříjde moc reálná. Řekněte kolik borců dnes rozumí počítáčům? Hodně jestli ne všichny a řekněte kolik z nich má takové "štěstí" jako náš hlavní hrdina?/// Celkem 45%///(3.3.2009)

• Akaja

Hádka mám ráda, snažil se film zachránit, ale nezadařilo se. Hloupý scénář, naprosto zbytečná postava kamaráda, jehož problémy se semaforem a přítelkyní snad měly pomoct vykreslit něco, co se vykreslit nepodařilo a hlavně příšerná Šinkorová. Ale byla tam dobrá hudba, Holý nezklamal. Na usínání v posteli proč ne...(30.8.2013)

• - Film mal štyri verzie scenára. Jeho distribučný podtitulok "Sek' jsem sexem!" odkazuje na hrdinov, čo unikajú pred sexom.
    (Raccoon.city)

• - Milostnú scéna medzi Michaelem Foretem (Bukowski) a Evou Ujfaluši (Alena) si protagonisti plánovali 14 dní dopredu. V scenári Eva sedí na Michaelovi a má mu rozopínať nohavice. Eva na to spomína: "Míšo, udělám ti hrábě! A on: Co to je, hrábě? A já že to znamená, že mu sáhnu do rozkroku. On z toho dostal úplně panický strach a až do natáčení, kdykoliv mě potkal, prosil mě, ať mu žádné hrábě nedělám! Pak ho začal popichovat ještě režisér, protože jsme se na něj domluvili. Při natáčení jsem měla pocit, že se Míša klepe, co mu provedu, ale musím odpřísáhnout, že jsem mu fakt žádné hrábě nedala!"
    (Raccoon.city)

• - Teenagerská komedie s Kryštofem Hádkem se natáčela v pražských čtvrtích Bubeneč a Dejvice i v prostorách hradčanského Gymnázia Jana Keplera. (Pumiiix)