• René

Párkrát jsem se u toho usmál a hodnotil jsem jak jsem hodnotil, tak doufám že nejsem ještě v pubertě -:). Ve stejnou dobu jsem viděl např. Kameňák a Experti sice neměli ani hlavu ani patu, ale narozdíl od Kameňáku to byl víceméně skutečný film, byl tam náznak jakéhosi děje, herci tam občas měli co hrát a vydržel jsem to i díky skvělé hudbě až do konce.(3.11.2007)

• dainio

Obyčejná teenagerská komedie, která staví na hlavní postavě v podání Kryštofa Hádka. Ten, upřímně řečeno nepodává vůbec špatný výkon a je jakýmsi plusem snímku. Nicméně, dějovitě je to velice chaotické a nevyrovnané. Divák se málokdy zasměje a spíše se celou stopáží těší na konec, který je ale opravdu "nijaký". Tudíž, žádný filmový zážitek se opravdu nekoná. Spíše si myslím, že režisér Karel Coma sázel při natáčení filmu na známé tváře (především ženského ražení). Osobnosti jako Gabriela Partyšová, Daniela Šinkorová, Lucie Váchová, Kateřina Průšová, Michaela Maurerová, Eva Ujfaluši atd. se ukazují v pravém slova smyslu, a to byl s největší pravděpodobností i záměr režiséra. Celkově hodnotím jednou *.(10.8.2010)

• themic

Plitkej scénář, hodně podprůměrný výkony herců a ješto k tomu špatnej možná spíš žádnej příběh..! Další český film, kterej je celej na nic..! Nestojí to za to... Je vidět, že český film docela rychle klesá ke dnu.!! Nemá cenu ztrácet koukáním na toto 86minut života!!.. Nejlepší tam byl asi Petr Čtvrtníček, i když hrál nehoráznýho pošuka..! Můj celkový dojem z filmu je "ODPAD"..(24.8.2006)

• sek

Kdyby to mělo kolem devíti minut a bylo tam asi šestkrát víc vtipu, mluvil bych v opatrných superlativech, ale takhle... Kritizovat se dá vlastně úplně všechno (byl kameraman slepý nebo nedokázal zaostřit jenom promítač?), kromě Hádka, který se fakt snaží a dělá, co může, a Holýho (tenhle týpek už by se měl konečně potkat s pořádným filmem).(25.1.2006)

• Hakha

Kriste, to snad není možný jak češi mohou natočit takovou ubohost. Tohle je jeden z těch filmů, který mě dokáže vážně zničit náladu a pokaždé nevěříte svým očím ani uším. Absolutně o ničem, nevýrazné postavy, mizerné dialogy a jako žánr komedie ani náhodou(uvedu například scénku s mobilem, jež byla naprosto trapná a ještě k tomu mizerně a násilně podaná…). A navíc, aby toho nebylo málo, tak na některých místech ani kameraman nedokázal zaostřit, a to už je u takového odpadu vážně ubohost. Na film jsem se podíval hlavně kvůli doporučení svého kamaráda, který říkal, že je tento film dobrý, ale po zhlédnutí se ptám v čem? Zbytečný film a opravdu never more....(4.9.2007)

• - Spočiatku sa jedna scéna točila aj na osemkrát, ku koncu sa to už muselo stihnúť na trikrát. (Raccoon.city)

• - Balkónovú scénu, kde si zahral mini rolu Jiří Bartoška (sused Jirka), natočili na trikrát. Ako sa nechal režisér Karel Coma počuť "Jirka hrál pokaždé jinak, ale pokaždé dokonale. Bylo těžké pak vybrat si ze tří skvělých akcí tu pravou." (Raccoon.city)

• - Milostnú scéna medzi Michaelem Foretem (Bukowski) a Evou Ujfaluši (Alena) si protagonisti plánovali 14 dní dopredu. V scenári Eva sedí na Michaelovi a má mu rozopínať nohavice. Eva na to spomína: "Míšo, udělám ti hrábě! A on: Co to je, hrábě? A já že to znamená, že mu sáhnu do rozkroku. On z toho dostal úplně panický strach a až do natáčení, kdykoliv mě potkal, prosil mě, ať mu žádné hrábě nedělám! Pak ho začal popichovat ještě režisér, protože jsme se na něj domluvili. Při natáčení jsem měla pocit, že se Míša klepe, co mu provedu, ale musím odpřísáhnout, že jsem mu fakt žádné hrábě nedala!"
    (Raccoon.city)