Bubeník Marty, kytaristé Radek a Tom a zpěvák Luki sice mají zkušebnu v opuštěné kladenské vodárně, ale chybějí jim pořádné nástroje i peníze. Získají sice možnost předvést se vlivnému Djangovi, přehrávka však skončí fiaskem, když jim technika selže po prvních tónech. Jenže Radek byl právě vyhozen z tiskárny, Tom prodává kytky s přítelkyní Šárkou, Marty je sice synem starosty, myslí však pouze na holky, a tak je brzy z každého místa vyhozen. Stejně dopadne i Luki, jenž dostane padáka po maléru, který způsobil v domě milionáře Salingera. Napadne ho unést Salingerovi milovaného psa Johnyho a chtít za něj výkupné. Marty se dostane do Salingerova domu a uspí psa prášky, takže ho vystrašený milionář zaveze k veterináři, odkud ho mladíci ukradnou. Zavolají Salingerovi, domluví předání výkupného a další den mají v rukou kufřík s penězi. Jenže pak se vše zhatí. Kufřík i se Šárčiným autem exploduje a jen náhodou se nikomu nic nestane. Pes Salingerovi uteče a vrátí se k nim. A to je malér, protože boháč poslal drsného pobočníka Igora, aby zvíře našel a přivedl zpět. S pomocí kriminálníka Chřestýše vymyslí nový plán, ale než ho stačí realizovat, pes zemře. Teď už se zuřící Salinger nezastaví, dokud je nedostane. Podle Chřestýše zbývá jediná možnost - musí ho předejít a dostat do kriminálu. A tak se zrodí další plán. (TV Nova)

borohub

Ale tak proč ne, duo Mádl a Kotek nemám moc rád, i přesto jsem se u tohoto snímku dost pobavil, ovšem co se týče po stránkách fóru tak nejlepší perly byly v raftácích, ale tak co. dost dobrý 3 hvězdy a myslím že jedna z lepších dnešních českým komedií ()

Kubi21

Ruka mě fackuje a pohybem myší se blíží k odpadu, ale asi jsem měkoň a dám jednu hvězdu i přes to, že to byl neuvěřitelný blábol bez humoru, nosného příběhu a bez hereckých výkonů (pánové Postránecký, a Sloup prominou). Absolutní zbytečnost. ()

anyonecek

104 minut je hodně, mohlo se to zkrouhnout na 80-90 a bylo by to ideální. Každopádně slušná zábava asi né pro celou rodinu ;). Spousta skvělých scének jako např. volání bossovi a požadování výkupného a nebo návšteva PREPARÁTORA. Herecké výkony zde nejsou nějaké úžasné, ale tak není to ani nejhorší. ()

kubilov

Taková trochu blbost, která občas pobaví. Mádl a Kotek opět spolu (po kolikáté už?), ale opět jim to docela klape. Za zmínku stojí perfektní mafián Václav Postránecký a výkon Jirky Mádla také patří k těm lepším, absolutním králem filmu je však Chřestýš. Jinak velmi zábavný, sice místy kýčovitý, ale nakonec opravdu povedený film. ()

Brano

Dvojica Mádl+Kotek po tretí raz, no tentokrát to vôbec nevyšlo. Film u ktorého ostáva rozum stáť, či to autori myslia vážne. Nebolo vôbec vtipné, ale dosť trápne. Nebyť Mádla, ktorý to s pár scénami ešte ako tak zachraňuje, dal by som okamžite odpad. ()

Guran

Na tenhle film se klidně můžu podívat ještě druhý den. Skvělé obsazení, srandy, příběh a hlavně ta muzika. Nejvíc se mi líbí "Only the strong survive". Nejvíce mě dostaola scéna v té benzínce, když se Kotek zeptal té prodavačky na lopatu... ()

hackstolle

Tak si to shrneme. Smlouva s Dzangem je na výtření, parta mafianu za zadkem, parta mafianu za zadkem, kapo nas@anej jak verejny zachod bez obsluhy a jeho milovanej cokl ma asi tak o 2, 3 plastiky vic nez michael jackson. Docela sranda. ()

Pitryx

Tak jsem se tomuto filmu statečně vyhýbal, stejně jako těm dvěma dalším (Snowboarďáci a Rafťáci), ale stejně na něj došlo. Neuhádnete kvůli komu. Jo, kvůli T.Voříškové a to jsem ji tam vůbec nezahlídl. Očekával jsem něco jako moderní operetu s hnusnou hudbou, co se nebude dát poslouchat, debilním dějem a blbými řečmi adolescentů. Proto jsem zpočátku moc bedlivě nekoukal, ale film mne začal zajímat víc a víc a pak už jsem se vezl. Uznávám, že těch vulgarit mohlo být méně, ale co, když tak mládež mluví, tak ať to tam je. Všichni věděli, co hrají, a já se nepokrytě bavil. Zatím dávám sedmdesát, ale určitě to chci vidět znova.      Souhlas s mým loňským komentem.       20200228 *** A PŮL ()

ostravak30

Karel Janák se zkrátka pokusil z úspěšné dvojice Mádl-Kotek vytěžit co nejvíc. Výsledkem je komedie o partě flákačů, z nich nikdo nepracuje, někteří to předstírají, a všichni válí v kapele. Ovšem nejhumornější je pouze výsledná vizáž vycpaného psa. Jinak jsem neshledal na snímku nic, co by stálo za řeč. Měla to být nejspíš černá komedie o vydírání mafiána, ale bohužel se to tak nějak nepovedlo. Nejspíš je sto čtyři minut moc a neustálé pokusy o vydírání, navíc ne moc úspěšné, zas tak vtipné nejsou ať se na to dívám z jakéhokoli úhlu pohledu. ()

VojtaMarek00 odpad!

Ono stačí vidět, jakou “práci” si maskéři dali s Kotkem, na chvíli se zaměřit na vizuální provedení jeho postavy. Kdyby to někomu náhodou nestačilo, tak po pár minutách těch zoufale trapných dialogů už musí být snad každému jasné, že prostě ne. Zoufalství. Zlatej Gympl. ()

Blazkowicz

Za hodnocením z části stojí špatný zvuk v mé verzi. Hlasy byly plechové a sotvaže bylo něco slyšet. Z toho co jsem pochytil, to bylo většinu času hodně trapné, no ale ne zase tragické. Občas něco vypadalo i vtipně. Kotek každopádně vypadal jak idiot a to jejich "jakože" hraní děs běs. 1+* ()

Coliseum odpad!

Na to, jaký kapely visí jednomu z trotlů u postele (International Noise Conspiracy, Killdozer, nosí mikinu Isis) hraje parta úděsně nepůvodní sračky. Navíc by měl bejt u hudebních filmů konzultant. Když už někdo tak špatně markýruje hraní, měl by se dotyčnýmu například vysvětlit rozdíl mezi hi-hat a ride. Příběh o hovnu, tam neni o čem. ()

n562

Podle mě nejlepší film dvojice Mádl a kotek.Rafťáci mi připadali jako jakási slátanina natočená po předchozím úspěchu Snowborďáků.Od tohoto filmu jsem čekala to samé,ale velmi mile mě překvapil.Sice nesouhlasím s názorem pana Janáka,že to není komedie.Podle mě to totiž komedie je a dosti povedená. ()

Chladek

No tak film mě v žádném případě nezklamal. Vlastně v jednom možná ano. To ta scéna a výprava, kde se všechno motalo kolem starých rezavých továren atd. Ale to se snad ani nepočítá. Scénář byl na pár místech ujetý, ale možná za to mohlo podání herců. Každopádně to je velmi příjemná změna oproti těm nadrženým komediím, kterými se minulé roky jenom hemžily. Trochu změna vydět jinak hlavní dva protagonisty Snowb. a Raft. A co se hudby týče....nemá chybu..a to zpívá to doopravdy Kotek? ()

Weissik

Dávám tři a půl hvězdy. Některý vtipy jsou docela povedený. Pan Postránecký jako mafián ice nic moc, podobně jako Vojta Kotek, ale ostatní jsou celkem sympatičtí. A Preparátor je bezkonkurenční. ()

v3s

Ano, je to trapné, je to hloupé, ale takový je požadavek na teenagerské komedie, ne? Mě osobně vadily spiš detaily - snaha se za každou cenu zalíbit puberťákům (když Kotek hlásil o hulení, tak jsem mu nevěřil ani nos mezi očima), všude spousta reklam (jeden z hlavních protagonistů pije jenom Pepsi, která je na každém rohu, za kapelou na koncerte je obrovská cedule Evropa 2 a na baru se neobjednává "pivo", ale "bernard"), po několika scénách přestane bavit i ošklivý donchuan Mádl, co klátí na potkání i policajtku. Navíc mi v českých komediích tohohle typu stále víc chybí takový český duch, že se zasměju nad odhaleným češstvím a vim, že to sem patří a cizinec to jenom ztěží pochopí. Tohle mi čímdál víc připomíná nábytek z Ikei, který se dá přetřít podle posledních módních trendů (předabovat;) a poslat kamkoliv do Evropy. ()

chrustie

Pouze pokus o českou teenagerovskou komedii, pro mě stejně chabé, jako třeba snowboarďáci. Žádný děj, směšná zápletka. Asi jako sobotní film na Nově. Vydržel sem do konce, za to ** . ()

Gottfried

Par normalnych typkov, malo prachov a blby napad uniest mafianovi cokla. Spociatku som si myslel, ze to bude naozaj zle. Humor zachrani vsetko. Neda sa povedat, ze su tam sceny na valanie sa po zemi, ale vtipkov a gagov tam je pozehnane, takze toto nemastne-neslane dielko uplynie rovnako rychlo ako zaciatok nacateho vecera a splni ulohu nenarocneho, no stravitelneho predjedla. Z filmu si clovek po dvoch tyzdnoch zapamata iba rockerov, uneseneho cokla a mafiansku vilu, co je mozno skoda, pretoze nebyt stupidneho scenaru a miestami odflaknutych vykonov na roznych postoch, mohol z Rocku Podvrataku byt film minimalne na ****. Napady su, trcia na vsetky strany, ale akosi strapato, co by nevadilo, ale film na mna posobi az prilis chaoticky, jednotlive postavy dohromady okrem kapely a jednej sestry nic nespaja. Ale mohlo to dopadnut aj horsie, staci si spomenut na Snowboardakov, kde som mal cely film neodolatelne nutkanie vstat a uskrtit, umlatit a upalit oboch hl. hrdinov. ()

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

Stane se český Podfu(c)k (s)hitem?

05.04.2006