Základní instinkt 2

• USA Basic Instinct 2 (více)

Spisovatelka Catherine Tramellová (S. Stone) má opět problémy se zákonem. Scotland Yard určil psychiatra, aby ji vyšetřil. Stejně tak, jako dříve Nick Curran, je doktor Galss C.Tramellovou okouzlen a vlákán do svůdné pasti. Samotná režie filmu byla svěřena do rukou Michaela Caton-Jonese, který má za sebou filmy s Robertem De Nirem (Hodina pravdy), Brucem Willisem (Šakal) a Liamem Neesonem (Rob Roy). Po několika letech od uvedení kultovního Základního instinktu navázala Sharon na postavu nebezpečné spisovatelky svým opravdu jedinečným způsobem. Podle její slov, půjde v tomto filmu konečně o to pravé ořechové. (oficiální text distributora)

HennessyVSOP

Nástupce už je jen prostý škvár. Ty dvě hvězdy jsou hlavně za Sharon, která zraje jako víno, ale jinak je to vážně bída, a to včetně toho veletoče na konci. ()

kishi_SO

jednotka mala vyhodu, ze bola prva :) nie, ale vazne Zakladny instinkt 2 iba doslova kopiruje prvy diel s rozdielom, ze dej sa presunul zo San Francisca do Londyna a detektiva vymenila za psychiatra. ()

LencaN

Nikdy jsem neviděla druhý díl nějakého filmu, který má skoro totožný scénář. Někdo vraždí, divák si myslí, že to zaručeně byla Sharon. Pak přijde rozčarování, pár falešných indicií a mírně zamotaná hlava, kde je tedy pravda a na konec rozhřešení. Úplně stejné jako v jedničce a to mi vadilo nejvíc. Nejen, že se mi tady Sharon nelíbila, hrála podivně. Snažila se o sexy uhrančivý pohled, ale tohle bylo moc. V jedničce byla hravá, tajemná, tady není ani jedno z toho. Ten psychiatr mi taky neseděl. Jednak jejímu "kouzlu" podlehl až moc snadno, přece to byl profesionál a neměl mít hned při prvním setkání se zadrženou za vraždu problémy udržet svůj poklopec na uzdě. Opět případ toho, kdy je pokračování chytlavé jedničky naprosto zbytečnou záležitostí. ()

fooggyy7

Nebylo to až tak špatné. Někomu je asi líto, že Katka neukázala svou pussy. Dokonce i největší odborník a odbornice na filmy snížili známku z chování na "neuspokojivé" ()

zaack

Oba hlavní představitelé se můžou těšit na předávání zlatých malin v příštím roce. Jistě budou patřit mezi žhavé favority. ()

huriccan

Většina komentářů vypočítává jenom chyby, nicméně je to normalní, dobře udělaný krimi thriller. Kdyby to tvůrci nespojovali s Basic Instinkt a pojmenovali to jinak, myslím že i ta kritika by byla pozitivnější ()

Luke55

Tak nakonec to nedosáhlo ani polovinu kvality prvního dílu.Sharon Stone je sice pořád pěkná ženská o tom není pochyb,ale její herecké schopnosti už se narozdíl od její krásy vrátit nedají.Tenhle film je prostě blbost.Je to zdlouhavé,nudné,erotické scény prakticky nevzrušivé a finální rozuzlení taky nebylo nic moc.Celkově je to takový podprůměrný kriminální film s pár slušnými scénami a jinak to nestojí za nic.Ale to se dalo čekat.35% ()

goiu odpad!

z 1. dílu jsem nebyl unešen, ale vcelku se mi líbil.. 2. je uplne sileny, slaby odvar uz tak ne moc silne polevky... ()

croftak

Snaha napodobit první díl je sice pěkná, přesto hovno z toho:- ) . Přirovnal bych to k japonské kamikadze. Tohle ani nemohlo dopadnout dobře. Nicméně "Šerona" je pořád sexy tak tak *** aby mi nevynadala , kdybych jí potkal:- ) ()

merten78

Film tak na jednu hvězdu, tu druhou přidávám pouze s přihlédnutím k faktu, že tělo Sharon Stone (když už ne herecký um) je stále v kondici.Je to ode mně sice prvoplánové, ale to byl tento paskvil taky.Ne,...vlastně byl úplně nuloplánový. ()

Bodega_Bay

Na téhle obskurní herečce je nejvtipnější, že je přesvědčená o dvou věcech, z nichž ani jedna není zaručeně pravda. Zaprvé že je sexy, čemuž je rok od roku bolestnější přihlížet, a zadruhé, že je inteligentní, což se pokusila dokázat nějakým tím vymyšleným číslem na konci Gaussova rozložení. Do obou instinktových filmů bohužel tyto svoje fantasmagorie natlačila a taky to tak dopadlo. ()

Signore

45% Je třeba ocenit (?!), že filmaři dávají již ve třetí minutě nepokrytě najevo, že úroveň pokračování bude výrazně slabší než klenot žánru, na který se snaží navázat. Současně je třeba říci, že s výjimkou slabého scénáře nelze zbývajícím profesím nelze po řemeslné práci příliš co vytknout, ovšem povýtce je není možné ani za nic pochválit, což platí bohužel v prvé řadě o panu režisérovi. Celý snímek pak drží nad vodou Sharon Stone ve své životní roli. ()

erisibillova odpad!

Nuda!!! Strata času. !!! Aby som sa vyjadrila k téme.... celá pííííchovina... ja by som jej na zaver aspon hodila knihu po hlave a zasmiala by som sa,že "Huuups!!!!...odletela".... ale toto bolo strasne suché..... Je to na malinu, A čo malinu, aspon na 5 kíl malín. ()