A co když je to pravda?

A čo ak je to pravda?

Just Like Heaven

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 2005, 90 min

Skvelá romantická zábava. Je to pravdaže hovadsky predvídateľné, ale hlavné duo pôsobí tak rozkošne, skvelo im sekundujú aj herci v podporných roličkách (napr. Jon Heder ako okultista: "Ufológia, pche, paveda.") a sypú sa jedna vtipná scénka za druhou. Koniec bol trošku príliš rozťahaný, ale aj tak je to skvelá nenáročná romantická komédia, ktorá neurobila dieru do sveta, ale to po nej aj tak nikto nechcel.(19.6.2008)

Kvalitní romantický film, už ne tak komedie - pár fórků tam je, ale kvůli tomu bych z toho nedělal komedii. Reese začíná být pomalu moje favoritka (sorry Naomi), opravdu to zahrála dobře. I Mark Ruffalo není zlý. Reese + Mark + povedený hudební doprovod = ***. Pokud jste ale něžného pohlaví, tak si přidejte * nebo i **.(11.2.2006)

Americká romantická komedie, kterou mohu vidět třeba stokrát do roka. Předvídatelný děj, lehce ohrané scénky okořeněné něčím trochu novým a dobří herci. Když mám slabší chvilky, tak si trošku popláču, jindy se naopak zasměji. Při nejmenším mě tenhle film naplnil nadějí, že zázraky existovat můžou. 4,5*(19.10.2010)

Soundtrack Rolfe Kent: 1. Just Like Heaven - Katie Melua ,2. Just My Imagination (Running Away With Me) - Pete Yorn ,3. Lust For Life - Kay Hanley ,4. Good Times Roll - The Cars ,5. Ghostbusters - Bowling For Soup ,6. Brass In Pocket - Kelis ,7. I Put A Spell On You - Screamin' Jay Hawkins ,8. Strange Invitation - Beck ,9. Spooky - Imogen Heap ,10. Jungle Fever - Chakachas ,11. Bad Case of Lovin' You - Emerson Hart ,12. Colors - Amos Lee ,13. Just Like Heaven - The Cure ,14. Her Picture - Rolfe Kent ,15. David Alone - Rolfe Kent ,16. I'm Seeing Someone - Rolfe Kent ,17. Machines Don't Know Everything - Rolfe Kent ,18. I Remember You - Rolfe Kent ,(10.6.2011)

Pre duchársku romantiku mám slabosť od filmu Zázraky existujú a korene tejto obľuby siahajú až do detstva a spomienok na film Obhájiť svoj život. Just like heaven ma zaujalo spontánne v TV, keď som uvidela Reese Witherspoon ako sympatickú prepracovanú doktorku a asi som akurát na ňu mala práve chuť. Bolo to milé, dávkovanie romantiky nebolo prehnané... samozrejme, že od začiatku viete, ako to skončí, ale to už vie dnes človek skoro v každom filme ;-)(12.5.2008)

• - Reese Witherspoon nosila po dobu celého natáčení stejné oblečení. (zajda404)

• - Reese Witherspoon je jako doma v romantické komedii (oba díly Pravé blondýnky (2001 a 2003), ale neztratí se ani ve výpravných kostýmových filmech typu Jarmark marnosti (r. Mira Nair, 2004). (imro)

• - Na produkci filmu se podílela také Laurie MacDonald, jedna z nejvlivnějších žen Hollywoodu. Zkušenosti s duchy už má například z výroby obou dílů amerického remaku Kruh. (imro)