Past na rodiče

Pasca na rodičov

The Parent Trap

Komedie / Rodinný / Romantický / Drama

USA, 1998, 127 min

Nikdy by som si nepomyslel, že kráľa všetkých rodinných filmov pre malých i veľkých nájdem práve u Nancy Meyers. Má všetko, čo čakám od špičkového rodinného filmu, ba ešte aj omnoho viac. Hlavné postavy sú neskutočne roztomilé, dejová linka má hlavu i pätu a je pútavá, je to zábavné, humorné, pohodové... Životná rola L. Lohan, už nikdy potom nezažiarila tak ako v tomto snímku. Môžem len odporučiť, na príjemne strávený čas spolu s rodinou ako stvorené. Videné v rámci - Project 52 Films by Woman.(6.1.2016)

Budu to tu opakovat, ale je to vážně podle mého jeden z těch lepších rodinných filmů... Lindsay Lohan to zahrála skvěle jako většina malých herců a hereček, ale kde je jich teď konec, že?.. Většina lidí si o tomhle filmu myslí, že Lindsay má dvojče, ale není tomu tak..:) Pro mě byl dobrý scénář i příběh se skvělým zprováním a doplněný dobrýmy výkony herců, který předvádí Dennis Quaid..:) Jiné komedie tomu nesahají ani po kotníky.. Dávám 4*(2.2.2007)

Velmi dojemný snímek o shledání dvou ztracených dvojčat a jejich následném plánu, jak dát dávno rozvedené rodiče znovu dohromady. Kdybych nebyl takový tvrďák, brečel bych jak želva :-) Malá Lindsay Lohanová je v dvojroli dvojčat dokonalá, jediné, co mi na filmu trochu vadilo byly přehrávané komické postavičky komorníka a chůvy a velmi hysterická záporačka (tatínkova nová nastávající).(7.10.2003)

Člověk by rád propadl roztomilosti Lidsay Lohan před obdobím sexu, drog a rokenrolu, omámí ho láskyplná rodinná nálada snímku (a klasická předloha) i jistá režie Nancy Meyers, při zpětném pohledu se ale jedná o jednu klasickou situaci za druhou, takže dojmout jsem se nechal rád, ale v hodnocení -v tomto případě- rozum nepotlačím.(3.3.2016)

Hodnotím za 3..........Celkem dobře sluše sehraná komedie. Co se mi velice líbilo bylo herecké obsazení Natasha Richardson, Dennis Quaid tento pár byl veli skvěle sehraný to se musí nechat doufám, že je někde ještě spolu uvidím. Co se týče malých holčiček je úctihodné že se do takovéhoto filmu pustily a to bych řekl že selkem naplno, ale co bych řekl že svou roli nezvládli -herecké výkony strašně přemrštěně zahrané až přehnané. Celkový námět filmu se mi také nelíbyl chtělo to když už je to určeno především těm nejměnším , alespoň trochu více akce . Toť můj skromný názor.(28.6.2006)

• - Poté, co jde Hallie (Lindsay Lohan) za deště s maminkou z ateliéru a volají si taxíka, přijíždí taxík k pravé straně silnice, přestože se nacházejí v Anglii. (Mr.Hudson)

• - Když se Hallie (Lindsay Lohan) a Annie (Lindsay Lohan) potkají na táboře, mají holky na krcích podle jejich slov počáteční písmena jejich jmen. Po chvíli je ale vidět, že tam mají srdíčka. (Mr.Hudson)

• - Hallie Parkerová (Lindsay Lohanová) si v jedné scéně prozpěvuje píseň "Let's Get Together", která zazněla v původním filmu Parent Trap (1961) v podání Hayley Millsové. (MeGab)