poster

Past na rodiče

 • USA

  The Parent Trap

 • Slovensko

  Pasca na rodičov

Komedie / Rodinný / Romantický / Drama

USA, 1998, 127 min

 • Estrellita
  *****

  Geniální rodinná komedie s ještě nezkaženou Lindsay Lohanovou ve dvojroli, která nastartovala její kariéru. Dvojčata Annie a Hallie, která o sobě neměla ani tušení, se potkají na letním táboře. Rozhodnou se, že chtějí poznat i druhého rodiče, a proto si vymění úlohy. Každá letí na úplně jiný konec světa (Londýn, Kalifornie) v roli své sestry. Jak tohle může dopadnout? Samozřejmě, jak jinak, než dobře! :) Krásná Natasha Richardson a charismatický Dennis Quaid všemu jen přidávají. Příjemný film, u kterého si odpočinete a skvěle se pobavíte! (95%. Ten mínus dávám za přece jen trochu moc americké provedení.)(27.4.2011)

 • eraserhead666
  ***

  Velmi zvláštní, tomuhle filmu nemám, snad až kromě jeho délky, co bych mu vytkl, ale nenalézám ani nic, co bych nějak vychválil. Z těch mnoha různých rodinných filmů určitě ten lepší kousek. A dobrá, budu trochu černě (stupidně) humorný - rajcuje-li vás Lindsay Lohan a máte-li pedofilní sklony, tak je to pro vás jako stvořené :-)(16.7.2011)

 • Aljak
  ****

  Taká milá príjemná rozprávka. Keby to vidím už v čase keď to bola novinka (keď som mal 10 rokov), tak to nadšenie by bolo určite väčšie - lebo presne takýto štýl filmov som vtedy veľmi obľuboval. Teraz som sa na to dal len tak náhodou, že to práve bežalo v telke - len tak, že čo to bude zač. 12-ročná Lindsay Lohan v hlavnej dvojúlohe bola fakt skvelá - kto by to bol povedal, že o pár rokov neskôr sa z tohto krehkého dievčatka stane taká hriešnica? Ale späť k filmu - dobrý námet, aj dej, občas sa aj zasmiať dalo na niektorých pasážach - no a ako inak, v tomto type filmov jedine happyend!(16.6.2013)

 • Adman
  *****

  Hehe :) Rodinná komedie jak má být! Když se řekne rodinná komedie tak si vyvavím přesně tento film. Film potěšující všechny členy rodiny - jak malé děti, tak dospělé rodiče. Příběhová linie je skvěle pochopitelná pro diváka v jakémkoliv věku. Nevím co se mi na filmu tak líbilo, ale nejspíš to, že ve filmu skoro není použito žádné násilí, vše je dětsky a romanticky barevné a veselé. U tohoto snímku bych nerozebíral každou část film zvlášť, ale bral bych ho jako celek, což se nakonec má. Jako celek je film prostě dokonalý. Dále bych zmínil hlavní aktérku Lindsay Lohan, která hraje to nejsladší koťátko jaké jen jde. Opravdu je doslova k snědku :) - ale pozor. Lindsay se nám vyklubala v pěknou buchetku k sežrání, je nyní velice hezká a krásná dívka, kterou bych rozhodně nikdy opvrchně nepohrdnul :)(24.10.2005)

 • Pohrobek
  ***

  V roce 1961 objevil Hollywood Kästnerovu dětskou klasiku a hned z toho byl pořádný rozruch ( Parent Trap, The - David Swift ). Nebylo se čemu divit. Takhle mile šťavnatý příběh se nevidí zrovna nejčastěji. I v tomto remaku toho zůstalo překvapivě dost, i když doslova se jedná pouze o herečku Joannu Barnes, jež si tady zahrála matku své dřívější role.(15.4.2005)

 • - Stratený chlapec, ktorý sa objaví v dievčenskom tábore, je Michael Lohan, brat Lindsey Lohanovej. (Karush)

 • - Keď Hallie stretáva Martina na londýnskom letisku, v pozadí môžeme zazrieť Lindseyinu matku držiacu jej brata, vedľa nej stojaceho staršieho brata Michaela Lohana a sestru Ali Lohan. (Karush)

 • - Dvojičky dostali mená po dcérach režisérky Nancy Meyers a Charlesa Shyera. Obe si zahrali menšie role v ich spoločnom filme, postava jednej z nich sa volala Lindsey. (Karush)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace