Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V letním táboře Camp Walden se kurážná jedenáctiletá Hallie, která žije se svým otcem v Kalifornii, setká se stejně starou elegantní Annie, žijící s matkou v Londýně. Střetnou se v šermířském souboji, a když si po jeho skončení sundají přilby, zjistí, že jsou si k nerozeznání podobné. Zatímco v šermu byla úspěšnější Annie, Hallie zvítězí v partii pokeru. Přes vzájemnou nevraživost se dívky dají do řeči o svých rodičích a překvapeně zjistí, že jsou ve skutečnosti dvojčata. A když jim dojde, že ani jeden z rodičů si po rozvodu nenašel nového partnera, řeknou si dívky, že dají otce a matku opět dohromady. A protože každá z nich by ráda poznala druhého z rodičů, rozhodnou se začít tím, že si při odjezdu z tábora vymění místo. Zatímco Hallie se vydává do Anglie jako Annie, její sestra se vydává za otcem do Kalifornie. Obě dívky jsou svými nově objevenými rodiči nadšené. Jenže zatímco dojatá Hallie se seznamuje s dědečkem a matkou, představí otec Annie svou snoubenku, nafoukanou vydavatelku Meredith, které jde zjevně jen o Nickův majetek. Když dívka zjistí, že svatba se má konat už za čtrnáct dní, volá Hallie do Anglie. (TV Nova)

(více)

Recenze (318)

Gemini 

všechny recenze uživatele

Nuže - viděl jsem Luisu A Lotku (černobílé), a i když se mi to líbilo, přece jen jde o dílko drobet omšelé...a co s tím má společného Past Na Rodiče? Kromě toho, že jde o výborného nástupce původního kousku, vůbec nic:) Tentokrát obě sestřičky (v rámci zvýšení líbivosti příběhu) pocházejí z vyšších kruhů, a vůbec celý film je takový roztomilý a uhlazený, tak jak to mají mazlíčci rádi. Zpracování je bez debat na vysoké úrovni...pořád mi dělá problémy věřit, že obě dvojčata hrála jediná mladá slečna (tehdy ještě skutečně hezká Lindsay Lohan). Narážky na jiné Disneyovic počiny jsou také vtipné, proč tomu tedy nedávám *****? Ať řeknu cokoliv, pokud bude někdo chtít psa bít, hůl si najde tak jako tak, takže dejme tomu, že nesnáším chvástání a spojení "dokonalé filmové triky" je mi proti srsti;) ()

Galadriel 

všechny recenze uživatele

Tenhle remake je poměrně zdařilým filmem, ale z mého pohledu ani náhodou nedosahuje kvalit původního snímku. Takže pokud znáte, máte nebo máte šanci vidět starou past na rodiče, pusťte si jí a tenhle film nechte plavat. Pokud ne, tak se klidně podívejte na tenhle, je milý a jako rodinná zábava naprosto dostačující. ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Alan Silvestri: 1. L-O-V-E - Nat King Cole [2:32] ,2. Do You Believe In Magic - The Lovin' Spoonful [2:06] ,3. There She Goes - The La's [2:43] ,4. Top Of The World - Shonen Knife [3:57] ,5. Here Comes The Sun - Bob Khaleel [3:08] ,6. I Love You For Sentimental Reasons - Linda Ronstadt [3:44] ,7. Soulful Strut - Young-Holt Unlimited [3:01] ,8. Never Let You Go - Jakaranda [3:08] ,9. Bad To The Bone - George Thorogood [4:50] ,10. The Happy Club - Bob Geldof [4:06] ,11. Suite From The Parent Trap [7:14] ,12. This Will Be - Natalie Cole [2:49] ,13. Dream Come True - Ta-Gana [3:50] ,14. Groovin' - Pato Banton/The Reggae Revolution [3:53] ,15. Let's Get Together - Nobody's Angel [3:08], ()

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

V roce 1961 objevil Hollywood Kästnerovu dětskou klasiku a hned z toho byl pořádný rozruch ( Parent Trap, The - David Swift ). Nebylo se čemu divit. Takhle mile šťavnatý příběh se nevidí zrovna nejčastěji. I v tomto remaku toho zůstalo překvapivě dost, i když doslova se jedná pouze o herečku Joannu Barnes, jež si tady zahrála matku své dřívější role. ()

Tosim 

všechny recenze uživatele

Člověk by rád propadl roztomilosti Lidsay Lohan před obdobím sexu, drog a rokenrolu, omámí ho láskyplná rodinná nálada snímku (a klasická předloha) i jistá režie Nancy Meyers, při zpětném pohledu se ale jedná o jednu klasickou situaci za druhou, takže dojmout jsem se nechal rád, ale v hodnocení -v tomto případě- rozum nepotlačím. ()

Galerie (58)

Zajímavosti (30)

  • Natáčení probíhalo v kalifornském Napa Valley. Scény v kempu se natáčely v Camp Seeley v kalifornském Crestline a u jezera Gregory. Natáčelo se také v San Franciscu a v jeho zátoce, na letišti Long Beach, v San Bernardino National Forest, v Los Angeles, v Londýně a v Shepperton Studios v hrabství Surrey. Natáčení probíhalo od 15. července do 17. září 1997. (noelcoward73)
  • Na začátku tábora se objeví titulek hlásající "O 11 let a 9 měsíců později", což datuje dobu od početí dvojčátek. Ve scéně na samotce ale říká Hallie (Lindsay Lohan), že jí "11. října bude 12", přičemž se scéna odehrává v červenci nebo srpnu. Titulek by tedy měl znít "O 12 let a 6 měsíců později". (Snilek1379)

Související novinky

Natasha Richardson podlehla zranění

Natasha Richardson podlehla zranění

19.03.2009

...které utrpěla v pondělí během lekce lyžování na začátečnickém svahu v Kanadě. Ačkoli krátce po pádu tvrdila, že je v pořádku, pracovníci lyžařského střediska naléhali, aby navštívila lékaře.…

Reklama

Reklama