Epizody(13)

anderson

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 18.5.1985 - Slovenská televízna klasika pre mládež. Inšpirované románmi Julesa Vernea. (4.8.2008) ()

Autogram

Arabela v červených plavkách sa nedá zahanbiť ani pred Pamelou z Baywatchu. Hodnoteniu sa radšej vyhnem, pretože predsa len ide o seriál pre deti osemdesiatych rokov a nejako si naňho nespomínam. ()

PatoP

Napínavé, poučné, zábavné. Takto by mali vyzerať seriály pre deti a mládež. Dnes to už však nikto nedokáže natočiť. ()

dr.jacoby

Tak toto som pozeral ako malý chlapec, a teraz po toľkých rokoch si to znovu rád pozriem. Kedysi som sa pri tom aj trochu bál, malo to tú správnu atmosféru. Skrátka naše seriály 80 tych rokov mali svoju kvalitu. Slabšie herecké výkony nahrádza pohodová hudba. ()

klúčik

Dobrodružný televízny seriál pre deti , tak to bola mladosť ... Viem , že som sa díval a spomínam si hlavne na P.Kočiša. Seriálu dávam 55%. ()

Kovaja

Pohodový super dobrodružný seriál pro děti z doby soudruha. Obrovským plusem je úvodní melodie od Štaidla. ()

Arccos

Neprávem pozapomenutý slovenský seriál. Jako kluk jsem jím byl uchvácen, což je pro dětský seriál dobrá vizitka. ()

sardon

Jako dítku školou povinnému se mi tento seriál " veľmi páčil " a patřil k tomu lepšímu, co se v té době pro děti natočilo. Dnes už však nevím, co se mi na tom tolik líbilo. Z nostalgie tedy za 3* . ()

brasek

Dobrodružstvo na letné prázdniny. V podstate dospelí herci sú tam ako za trest a zvyšok... mať desať rokov tak možno by som prežíval napätie aj ja. ()

fořtajs

Hudba: Láďa Štaidl... Z pradávných dob, kdy jsem byl mlád, mám jen možná zkreslené, nicméně parádní vzpomínky!!! ()

Drslw

Takto nejako by mal vyzerať dobrodružný seriál pre mládež! (samozrejme, plus 30 rokov kinematografického pokroku). Pre mňa, ako Slováka, čosi ako naše Rýchle šípy (ktoré som čítal až 6 rokov potom). ()

Aguirre

Ako chlapec som to prezival, tesil sa na kazdu cast. Potom som na 36 rokov zabudol, ze zen serial existuje. Az teraz som nan natrafil a spojenie sa po rokoch obnovilo. Dnes moje deti prezivaju rovnaky strach aj zabavu, ked to sleduju. Asi to nieco malo do seba. ()