Architektka Mia se před světem s nasazením všech sil snaží ukrýt své ošklivé tajemství. Zástupkyně pojišťovny Shazia mezitím sbírá vzpomínky svědků na nedalekou nehodu. (Netflix)

Anderton

Človek začne mať pocit, že táto časť je o valiacej sa snehovej guli z kopca, čím aj je, ale záverečným dvojtwistom to u mňa tvorcovia zase vyhrali. Na prvý pohľad vynález, ktorý môže ľudstvu iba pomôcť, ale cesty božie sú samozrejme nevyspytateľné, čo je tu snáď ešte dôležitejšie, ako ono násilie plodiace len ďalšie násilie. ()

MegaBite

Pro mě je tenhle díl tak v top 3 nejhorších dílů celého seriálu. Většinou člověk u tohoto seriálu čeká nějakou epickou zápletku nebo nečekaný zvrat v ději. Ale tady? Nic z toho, prostě díl o 2 vrazích a pojišťovákovi. Klišé s autem, které nejde nastartovat, tomu také moc nepomohlo. 60 %, což je na Black mirror dost slabota. ()

IvcaSammet

Tři a půl hvězdičky. Rozjezd skvělý, atmosféra výborná, ale tím to asi hasne. Pointa absolutně žádná, Crocodile je vyloženě jenom thriller ve kterém je pouze nádech techniky, kterou my k dispozici nemáme. Závěr příšerně zdlouhavý a vcelku nesmyslný. Ta scéna s vanou ... To bylo fakt něco nesnesitelného, takového zbytečného natahování, že jsem měla chuť to rychloposuvem přeskočit ... ()

Gelaos

Zřejmě nejtemnější epizoda. Crocodile se zaměřuje výhradně na psychologii vraha, technologie (digitální čtení vzpomínek, v upravené podobě převzatá z The Entire History of You) tu nemá žádný význam. Epizodu zachraňuje pochmurná severská atmosféra, temný soundtrack a pěkné kamerové kompozice dokreslené úchvatnou islandskou scenérií. ()

Frajer42

Spoilery! Opět tvůrci vytáhli z rukávu zajímavý nápad o seskládávání událostí ze vzpomínek svědků. Krásná ukázka toho, kam až jsou někteří lidé schopní zajít, aby si zachovali svoji rodinnou pohodu. Trošku škoda velice pomalého tempa a v podstatě rovnou nulu nějakých odboček od narýsované přímky v ději. Docela se mi na rozdíl od ostatních hodnotitelů, kteří nemají vkus a houby tomu rozumí, líbil závěr s morčátkem. Byl takový správně černohumorný, jak bývá v rámci tohoto projektu dobrým zvykem. ()

• Díl několikrát odkazuje na epizodu Patnáct milionů meritů (2011). Ústřední píseň „Anyone Who Knows What Love Is (Will Understand)“ od Irmy Thomas, zpívala i postava Abi (Jessica Brown Findlay) při účasti na talentové show. Mezi pornofilmy v hotelovém výběru je k vidění „Best of Wraith Babe“, porno, které je nabízeno obyvatelům antiutopie. (Saur.us)
  • Hlavná rola bola pôvodne napísaná pre muža, až kým neprišla Andrea Riseborough a pred producentmi neprečítala jednu z častí epizódy, čím ich presvedčila, aby z hlavnej postavy urobili ženu (Miu Nolan). (Arsenal83)