Skupinu stavebních dělníků znepokojují nevysvětlitelné a podivné události, které nějakým způsobem souvisí s jedním z velkých stavebních strojů. V důsledku nadpřirozených jevů se z velkého buldozeru stává vraždící monstrum, které se vymkne lidské kontrole. Padesátitunový stroj uspořádá masakr, kterému neunikne nikdo v jeho okolí. Těžkotonážního vraha nemůže při jeho honu na živé oběti nic zastavit! (oficiální text distributora)

Skratchy

Hrozná prdel,zvlášt když máte vožralou držku a přemýšlíte na jakej film se podívat.Nazývat film béčkem by byla urážka všech béčkovejch hororů co kdy kdo natočil.Hodnocení (a nejen to) ale zvedá ta sexy stavitelka,která ve filmu staví víc věcí než má v popisu práce.Nejvíc jsem se řezal když z buldozeru vyšlehly nějací hadi bo co to bylo.Naštěstí po strhujícím posledním duelem mezi hlavním hrdinou a buldozerem je zlý buldozer poražen a dobro opět vítězí,ale úplně na konci se duše buldozera přesune do bagru,takže když budeme mít štěstí,bude pokračování!!!!! ()

Tormentor665 odpad!

Naprosto zbytečná věc. Ani není čemu se zasmát, protože se to bere příliš vážně. Nezachrání to široký výstřih hlavní hrdinky, ani těch pár celkem pěkných gore-efektů. ()

darthhokro odpad!

Co tohle kurva bylo? Čekal jsem že to bude pičovina, ale tohle byl extra řídký a táhnoucí se exkrement!!! Většinou se u těhle filmů pobavím, ale tohle mě fakt jen nudilo, jedna mrdačka s kozaticí to nezachrání :( ()

topi80

Tak tohle mě naprosto dostalo. Stavební partička si půjčí prokletý buldozer a ten pak začne řádit. Každou chvíli pak zmizí nějaký zaměstnanec, což však jeho nadřízené a kolegy nijak nevzrušuje a pokračují ve své práci. Buldozer sice není úplně z nejrychlejších, ale však ono už se nebohé oběti vždy stane něco, aby ho ten mohutný stroj mohl svými pomalými těžkopádnými pásy rozcupovat. Ani se nemusí moc snažit, neboť oběti jako by se mu samy nabízely. Já jsem se bavil dobře, ostatně tvůrci takovým námětem nic jiného ani nezamýšleli. Ovšem s tím chaotickým střihem a s dialogy, které nedávají pražádný smysl, si trochu vyhrát mohli. Ovšem zlatým hřebem filmu je absolutně se k němu nehodící hudba, pokud se to mačkání zvuků ze zvukové banky strings na levných samohrajkách dá vůbec hudbou nazvat. Film doporučuji. Ať už mu budete dávat pět hvězdiček nebo odpad, obojí budete dělat s úsměvem a radostí. ()

Anopheles89

Samozřejmě jde o naprostou kupu hoven. Ale tu a tam se v ní najde kousek zeleniny s vitamínem (nechtěně vtipné scény). Při projekci s partou kamarádů a nějakou tou promilí v oběhu to jde přežít a občas se člověk i zasměje, což u mnoha podobných veleděl nelze. Proto alespoň jedna hvězdička útěchy a skromné přání, ať je to páně režisérův poslední zářez. ()

Rattlehead

Ach jo. Zdejší publikum je vskutku pozoruhodné. Nejoblíbenější jsou tu samé sračky, ale jakmile dojde na béčkové horory, to jsou všichni rázem fanoušci Tarkovského. Proboha, když koukám na béčkový horor, tak asi neočekávám hluboké úvahy o smyslu života ani dokument o antických filozofech. Tady jde o trochu napětí a zábavy, a to se mi celkem dostalo. Takže nevím, co tu všichni řeší. Můj jubilejní sedmistý komentář. ()

Cortesz odpad!

To si ze mě zase někdo vystřelil. Tvůrci museli utéct odněkud z ústavu, protože neveřím tomu, že něco tak nehorázně tupého může někdo vymyslet, a že to ještě někdo schválí a zasponzoruje. Nemám slov, prostě totální nesmysl, kterej není ani trochu zábavnej, ale spíše nehorázně nudnej s přímo příšernými herci a zvuky místo hudby. ()

Stejšn odpad!

Tenhle film je opravdové peklo. Já mám rád sračkové horory a podobné nechutnosti, zkousnul jsem (skoro) i takové zrůdnosti jako Kobylky a Kaw, ale na tomhle je všecko špatně. Neexistující herecké výkony a scénář, nulová atmosféra a šílená kamera, která má zpomalovačky a prolínačky kde nemají být a doslova každý záběr končí stmívačkou. Nesnesitelná hudba a zvuky (napětí = bouchání do tympánu). Otřesná nuda, ale fakt hrozná. Chtěl jsem dát aspoň jednu hvězdičku za hezkou holku (jo, vyndá tam i kozy) a slušné masky, ale celek si prostě ani tu jednu nezaslouží a proto odpad jak když fikne. Jen jedno se musí nechat - u poslední viditelné oběti jsem vyprskl smíchy :) ()

Pitryx odpad!

Nic jsem nečekal, něco velmi málo jsem dostal. Několik brut záběrů, ale jinak nic moc. Nevadilo mi to, neb jsem na snímek koukal jen jedním okem. Je to samozřejmě odpad a být to více gore, snad by to bylo i na jednu hvězdu. CI 28112010 982110050 ()

Bonavita

Jak může někdo říct, že tenhle film je nuda?! Udělali jsme si filmovej večer, chlastali u toho piva a celých 104 minut jsme se smáli až jsme se popadali za břicho. Ten film je totiž tak špatnej a hloupej až je naprosto fantastickej. Nechybělo tam nic - nemístná hudba, příšerná (domácí) kamera, tragický výkony herců, úplně debilní efekty, záběry do nikam, duchaplný dialogy a perfektní hlášky. Některý scény jsme si dokonce museli pustit ještě jednou a vyhrála jednoznačně tahle: "Něco z toho vylezlo..." "Počkej, jak to myslíš?" Něco jakooooo hrnec, asi jakooo vodní meloun!" Všichni, kdo stáli u zrodu tohodle uměleckýho díla, museli být úplně zlitý a hlavně jim musel někdo něcoooo....udělat! (další super hláška:)) ()

ac1976 odpad!

Chápem, že v rebríčku naj sračiek je tak vysoko veľdielo Playgirs, ale to len preto, že ste mnohí nevideli túto hrôzu, to by sa možno zmenil aj celkový rebríček naj filmových hovädín. To nie je film to je trestný čin!!! S tým sa snáď dajú porovnať len sračky o megapytónoch a štáb by mal byt potrestaný. Všetkým z Vás, ktorí ste si tento skvost ešte neužili ho vrele neodporúčam. ()

silak_xup odpad!

Tento film vystihuje jeden vtip. Poslyš Aranka, ten moj starý je taký kokot, že keď by bolo majstrovstve světa kokotov, skončil by aj tam druhý. ()

djbarrel odpad!

Nenenenenenenene !!!!! To není možný toto a to říkám jako někdo kdo má rád Béčkové horory. Nuda, šeď a prázdnota. Pohled na Ritu, zakejve se kamera a všichni jsou mrtví. Tak to je nářez. Sledování filmu mě fyzicky bolelo. Za 104 minut, dvě scény co stojí za zmínku. Jedna pěkná (kozy) a jedna vtipná (výpověď) ... Jinak nic. Možná kdyby měl film tak 6 minut ... ale ani tak by se nedala skrýt jeho demence. 0% čistá bída. ()

AlbrechtovaR

U tohoto "hororu" jsem se celkem slušně a pobavila, sice trochu jinak než by se od tohoto žánru dalo čekat, ale přišlo mi to originální. Dějová linie je sice stejná jako u běžných krváků, ale celkem příjemně mě překvapilo , že se zde nepotácí šílený maniak řezající lidem hrdla, ze kterých koukají krční tepny a následně z nich se valící litry krve, a jejich hlavy se pak povalují pár minut v záběru. Konec byl i na mě trochu moc, ale bavila sem se a o vraždícím bagru sem slyšela poprvé...2 hvězdy. ()

Ondrew odpad!

Taka sragorina, ze na nu nestaci pomaly ani hodnotenie typu odpad. V tomto pripade by sme mali ist skor do minusu... ()

albiebennett odpad!

Pokud chcete vidět film, kde buldozer snáší vajíčka a střílí nějaký divný blesky, tak je to film pro vás, ale takových lidí asi moc nebude. ()

NotesCZ

Už podle fascinujícího názvu, který mi vrtal hlavou celý den, jsem poznal, že půjde o dokonalý kousek filmového umění. Ten se neobejde bez úžasných hereckých výkonů. Moc se mi líbily speciální efekty, díky kterým jsem se přenesl k začátkům barevného filmu a nechyběla zde ani turbokamera s deseti snímky za sekundu. Ta celý film dělala mnohem intenzivnější. Také jsem si díky tomuto snímku oblíbil zvukové i vizuální efekty blesku, které jsou podle mě velice podceňované. Jako bonus probíhaly všechny záběry při východu slunce, západu slunce a půlnoci. Bohužel stále nevím, o čem ten film vlastně je... ()