Skupinu stavebních dělníků znepokojují nevysvětlitelné a podivné události, které nějakým způsobem souvisí s jedním z velkých stavebních strojů. V důsledku nadpřirozených jevů se z velkého buldozeru stává vraždící monstrum, které se vymkne lidské kontrole. Padesátitunový stroj uspořádá masakr, kterému neunikne nikdo v jeho okolí. Těžkotonážního vraha nemůže při jeho honu na živé oběti nic zastavit! (oficiální text distributora)

Vyrida

Marně pátrám v mých zaprášených filmových vzpomínkách zdali jsem někdy ve svém životě viděl více chaotický film než-li právě Crawler. Tento kanadský snímek je přímo napuštěný nelogičností a všerůznými šílenostmi až k prasknutí. Snad stokrát jsem si při sledování v duchu povzdechl, jestli to mám zapotřebí na něco takového vůbec koukat a nemám jít raději dělat něco rozumějšího. Nakonec jsem film přeci jen se zatnutými zuby dokoukal do konce a opravdu jsem tam nenašel vůbec nic pozitivního co by se dalo kladně aspoň v náznaku hodnotit. Veškeré grafické efekty jsou přímo oku odporné, scénář snad ani nebyl k dispozici a všechno je očividně natočeno improvizací zdejších neherců přímo na place a dalších milióny zporných věcí, kterými tady nebudu ztrácet čas. Jediná věc kterou bych ocenil je snad pouze onen nápad a elán režiséra, něco takového vůbec zkusit natočit. Vraždicí buldozer už zní samo osobě děsně ujetě a za tuto odvahu filmu uděluji jednu ikdyž slabší hvězdičku. ()

AlistairMir

Strašlivá ptákovina, ale jako zetkovej horor je to celkem "sranda". Doporučit se to dá asi jen těm hororovým fandům, co milují, když ve filmu vraždí buldozer. Osobně nikoho takového neznám, ale jelikož jsem už viděl horor, kde vraždil věšák a snad, jestli mě paměť neklame, ještě lustr, tak budu mírný :-D ()

JohnMiller

Je to na ODPAD! Jeden z najhorších filmov aké som videl. Je to lacné, kamera je biedna a snaží sa ukrývať zábery kde by potrebovali buď väčšie financie alebo viac času a námahu na zrealizovanie. Klišé je tu toľko, že sa to nedá ani spočítať. Scenár a tupé dialógy tohoto typu sa dajú napísať za jeden deň. Celkovo šialený nápad však nebol nič oproti Českému dabingu v ktorom som to videl. Chaotické akoby natočené za sedem dní a medzi každým dňom si dal tvorca mesiac oddych No aj tak dám 1* za neuveriteľnú zábavu ktorá mi táto snímka dožičila. Ani na komédiách som sa tak dobre nezasmial. Homeopatikum z bez tak slabého filmu Maximum Overdrive. ()

gumli

Veľmi hlúpy horror,takmer odpad.Film bol určite inšpirovaný takými filmami ako Maximum Overdrive,alebo Killdozer,ale tie boli oveľa lepšie ako táto somarina.Vraždiaci buldozer ako monštrum,to je v poriadku.Ako námet celkom dobrý.Záleží ale na tom kto robí takýto film.Buldozer by mal mať podľa filmu 50 ton,ale vyzeral tak možno na 10-12 ton,viac nie.Určite žiadny kolos.Na tomto filme nebolo absolútne nič dobré ani len priemerné.Jedným slovom,somarina. ()

StrYke

Jedna z nejslavnějších a nejvíce vyprávěných děsivých historek konečně ožívá ve filmovém zpracování, a to leč velmi odsuzovaném, pro mě však zábavném. Divák hned v prvních několika minutách může poznat, s čím má tu čest a pozná, že film, na který se právě dívá, je natolik stereotypní, že již více být nemůže a snad totálně žádný jiný film, který jsem kdy viděl, natolik stereotypní nebyl. Samozřejmě mám na mysli klasické šablony postav (hlavní hrdina, který se opět vrací do svého rodného města; stará známá, se kterou ihned naváže vztah; majitel krámu, který o všem ví; a spoustu a spoustu dalšího). Navíc je tu takový ohromně pitomý styl zabijení alias postava upadne, nějakou tu chvíli ječí a nakonec se obrazovka ztemní... A potom už vidíme jenom... No jo, co vlastně vidíme? NIC. Vrchol stereotypnosti, který má však spoustu do sebe, jako třeba zábavnost a fakt, že se toto téma příliš lépe natočit nedalo.. Čtyři hvězdičky ()

Hans. odpad!

Nějak jsem nepochopil smysl a děj toho filmu, co tim tvůrci vlastně chtěli říct, ale jedno vim jistě, nic horšího jsem už hodně dlouho neviděl, jestli vůbec někdy... Herci by možná ještě ušli, ale ta kamera a střih to je škoda mluvit, to je spolu s trikama (hlavně v závěru ty blesky) na antioscara!!! ()

vesper001 odpad!

Kdo se mi to tady smál, že se bojím zapnuté pračky?! Fascinuje mě, že všechny tyhle škváry mají český dabing, a u řady skutečných filmů se jazykově invalidní divák nikdy nedočká. No, každopádně vyhlížím další díl tohoto klenotu, třeba s názvem Bouře v moři malty, Tsunami cihel nebo Útok hladových lopat. Svatý Bell je shitér za slovo vzatý, čekat můžeme cokoliv. ()

cocrHeLL odpad!

K tomu opravdu nemám co dodat. Droga, na které tvůrci fičí, musí mít opravdu grády. Nelze tomu dát nic než odpad! Rád se dívám na takové odpadní filmy, protože očekávám, že se nad neschopností tvůrců zasměju (např. Mega shark vs. crocosaurus), ale Crawler bylo snad úplné dno. Dalo mi zabrat, abych se přehoupl přes 5 minut. Po zbytek jsem se překonával a bral jsem to jako výzvu, kterou jsem úspěšně zdolal. Ale s jakým výsledkem? 5% (za zombíka ke konci) ()

A.L.E.S.

Podle názvu béčko nejbéčkovatější. Moje hodnocení je hodně nadnesené, ale je to jen za tu spoušť, co po sobě ten bagr zanechal. Hlavně ta příčina mi přijde hodně odfláknutá, ale to je nejspíš tím scénářem a pak i režií. Film koukatelný je, pokud nevěnujete všechnu pozornost jemu. Takže se hodí jako slušné pozadí, odkud na vás občas vystříkne krev. ()

oveckaoa

1 hvězdu za to že to bylo lepší než předchozí režisérův film Vzkříšení Duchů (jde vidět že se lepší ještě 4 takové a dosáhne na vrcholu) ()

ivan bohatyr odpad!

Ufonskej bagr, kterej vraždí a škrtí lidi, co to na nás zkouší?? Hudba byla příšerná, kamera hrozná a laciný efekt roztřepané kamery, tak oblíbený u podprůměrných hororů, se objevuje hojně, efekty bídné, amaterská práce. A kdybych nazval zápletku zápletkou, tak bych urazil všechny zápletky na světě, nebylo to o ničem, jednoduše sem se nudil od prvních minut. Modlim se, že po tom hloupém otevřeném konci je nenapadne pokračování. ()

pursulus odpad!

Vražedný Sv Bell.¬         Snímek Crawler filmového producenta a režiséra Sv Bella používá ty nejlepší nápady tím nejhorším způsobem a připomíná mi hochštaplery toho nejhoršího druhu, neštítící se opravdu ničeho, u nichž pouze inteligence a štěstí rozhoduje, kolik zla napáchají v honbě za úspěchem, bohatstvím, slávou a dalšími všemožnými vagínami. Účiny (triky) jsou zoufale odfláknuté, bez jakékoli lásky k dílu, zvěrstvo scénáře s kozatou příručí vedoucího stavby a nevěrohodným buldozerem poráží slony jako kouzelným proutkem. Srovnám-li TAKOVÝTO přístup k práci (a asi i k životu) s dílem známého "hrozného" režiséra E. D. Wooda Jr., vychází z toho pan Wood na jedničku, neboť nebyl v žádném případě ke své práci lhostejný.¬                 Dodávám, že snímek vykrádá skvělou povídku Killdozer známého amerického (U.S.A.) spisovatele T. Sturgeona, přizpůsobujíce její děj tak, aby rozpočet filmu mohl býti co nejnižší. Nakonec bych rád potěšil čtenáře — po tom všem zoufání — malou perličkou z úst pana Sturgeona (máme-li věřiti jeho životopisci), známou prý jako Sturgeonův zákon ([zdroj: Wikipedia.cz]): "Ninety percent of science fiction is crud, but then, ninety percent of everything is crud.". ()

Master19

Chce to obrovskou odvahu udělat ze stojícího buldozeru vraždící bestii a za to dávám hvězdičku. Jinak je to kravina na kvadrát a vůbec největší nesmysl tohoto filmu je, že hlavní ženská postava chodí několik dní po sobě v jednom tričku... ()

moukey odpad!

Člověk čeká béčko, u kterýho si smíchy prochčije křeslo až na podlahu, ale ani killing scény nestojej za nic! ()

Holina odpad!

Typický případ toho jak vydělat na mizerném hororu. Pokud jste totiž vyznavači béček, budete chtít ptákovinu, která pojednává o vraždícím buldozeru, zřejmě vidět. Tohle ale není dobré ani jako "zetko", ruce pryč. ()

kery- odpad!

Asi 2 roky se mi to tu válelo. Původně jsem měl v záměru se ožrat jako prase a pak to zkouknout. K tomu jsem se ale nedostal, tak jsem včera sesbíral všechnu odvahu a dal to za střízliva. No co dodat, jsem sakra rád že to mám za sebou a jelikož to má 13%, neumím si představit že existuje ještě něco horšího...Jo a ty "akční" záběry na budík, na kterém je pořád nula a na nehýbající se páky a pedály budu mít v hlavě asi hodně dlouho! ()