Arrow1996

Najlepšia motoristická šou, aj pre toho, kto nemá rád autá. Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond sú skvelí (hlavne vďaka ich hláškam) ------------(během cesty přes poušť Atacama, kde nic nežije) Jeremy: Richard Hammond byl nejmenší živý organismus na míle a míle daleko... -------------May: Můžu něco říct? Ty vypadáš jako homokovboj a ty jako homoterorista, takže.. Clarkson: Ty vypadáš jako terorista se zlomeným stěračem a tváříš se hrozně... 8/10 ()

VoHe

Už jen to, že tam je Jeremy Clarkson znamená, že tomu nemůžu dát míň jak tři hvězdy. Když k tomu přičtu ještě borce jako James May a Richard Hammond tak jsem na rovných pěti, Není co řešit. ()

Micah

Utahování si ze všeho možného a hlavně ze sebe samých hraje v tomto pořadu prim. Řekl bych, že super káry, ve kterých se tak děje jsou odsunuty "až" na druhé místo a k tomu všemu se člověk ještě mnohé dozví. Prostě špica klasa pořad. ()

Cretinho

Velmi komická Show s velmi vyváženou trojicí, která snad v žádném dílu nezklame svým skvělým britským humorem. Skvělé jsou speciály, kde se vždy nejvíce pobavím jejich naprosto spontálními reakcemi.100% ()

Geralt66

Úžasný seriál o autech, někomu možná nesedne britský humor, který je specifický. Mě však sedíl, takže děkuji tvůrcům. 10 z 10 - nemohu jinak, protože auta miluju. Nejlepší epizoda, když testují Škodu Yeti :-), padal jsem smíchy pod stůl. Ještě jednou díky ()

stargate17

Tady jsem pochopil, co znamená suchý britský humor. Clarksona sice nesnáším od toho dílu, kde ponižoval Hammonda, ale co se dá dělat. Věci jako reklama ("Z Varšavy do Berlína na jedno natankování.") nebo rasistický kecy mě dostaly o to víc, že BBC se za ně musela omluvit. A speciály jsou taky hodně zajímavý. Každý díl něčím překvapí. ()

Elmont

Auta a motorky miluju, tudíž vyhledávám pořady typu Top Gear. A tomuhle nemám co vytknout! Všichni jsou to magoři, od Clarksona až po Stiga. Májí tak geniální a šílené nápady! Nevím, co k tomu dál říct, díl co díl se bavím víc a víc. ()

Tomoso18

Britská relácia, ktorá ponúka trochu odlišný pohľad na svet motorizmu. Každý diel je plný zaujímavostí a humorných postrehov. Samozrejme, niektoré vyjadrenia a názory treba brať s nadhľadom, ale nadšenci do áut si určite prídu na svoje. ()

ferda12

Když budeme mluvit o epizodách po příchodu Maye, tak můžu s jistotou říci, že TOHLE je to, co jsem hledal. Já miluji auta už odmalička, ale NEJSEM schopen se dívat na výplody jako je český Autosalon. Proto jsem pár let zpět zabrousil do BBC a jejich ''staronového'' pořadu Top Gear. Akce, akce a ještě jednou akce: buď jsou to nějaké šílené závody (challanges), představení novinek (samozřejmě i ty jejich důkladné testy) nebo ''Hvězda v autě za rozumnou cenu''. Bohužel, pár lidí nepochopilo, že jsou věci, co říkají brané s nadsázkou. Je to supr pořad. A o tom dosvědčují i počty zhlédnutí jednotlivých epizod - u každé okolo 350 milionů diváků z celého světa, kteří sledují tuto úchvatnou show. Takhle si já představuji pořad o autech. Není snad epizoda, ve které by se divák nudil. Je to díky těm 3 moderátorům - Clarkson - May - Hammond a samozřejmě The Stig. ()

KiR0

Právě jsem dosledoval opakování staršího dílu, ve kterém upravili auta pro jízdu po kolejích a přiznávám se, že už jsem se tak dlouho nepobavil. Zajímalo by mě, kde autoři tohoto pořadu nacházejí stále nové nápady... Ty jejich úlety to je vážně síla a díky ním a suchému humoru můžou v klidu strčit za klobouk většinu humoristických pořadů na světě. ()

Luke13

Hodně lidí se snaží porovnávat Top Gear a naším Autosalonem, což je samozřejmě nesmysl. Pokud si chcete kupit nové auto a hledáte inspiraci např. v TV, tak bych určitě doporučil Autosalon. Pokud se chcete jen pořádně pobavit, tak je Top Gear jasná volba. Ukázka těch nejluxusnějších a nejdražších vozů, různé crash testy a pokusy doplněné skvělými výstupy tria moderátorů v čele v Jeremym je prostě paráda. Strašně dobře se na to kouká. ()

onden85 odpad!

Beru že to mnohé baví, ale mě tedy ne. Vždyť to není vůbec o autech, ale o nabubřelém egu protagonistů (jen May je celkem fajn). Asi jsou jen dvě možnosti: J. Claksona milujete, nebo nenávidíte. Já to sprosté hovado nenávidím. ()

Persival

Ať už to jsou "ty tři chlápci v autech" a němý Stig, ujeté nápady jako fotbal nebo rugby s auty a nebo Jeremyho hlášky na Stigův účet, tak se u Top Geru zasmějete. Ovšem pokud BBC opravdu vymění moderátory tak ztratí na kvalitě :( ()