Ohnivé nebe

(TV film)
  • Česko Solární bouře (více)

Výzkumníci na Zemi zaměří silné koronární záření (CME), které bylo odraženo od Slunce a míří přímo na zemský povrch. Teploty závratně stoupají, obloha, zdá se hoří a budoucnost lidského pokolení je ve hvězdách. Vědci musí vyslat obranný ledový kryt, aby zabránili CME. Podaří se zásah nebo je Země ztracena? (oficiální text distributora)

Tunri odpad!

Vláda USA OPĚT černá, velmi pokrokový scénář. Vůbec nevím, o čem to vlastně bylo, tak moc dokázal "napínavý" film udržet moji pozornost. ()

Stíba

Americký milionářský vědec se rozhodne na vlastní pěst zachránit svět před katastrofou způsobenou slunečními výbuchy. Přesvědčí amerického i rukého prezidenta a správnosti své teorie, sedne do vrtulníku a přiletí až takřka k břehům severního pólu kde přesvědčí kapitána ruské ponorky aby se vynořil a vzal ho na palubu a následně z ní odpálí jaderné rakety na severní pól čmž ochladí atmosféru a zachrání Zemi před shořením. Velmi špatné efekty, žádná atmosféra ani nic jiného a černý prezident ještě před Obamou. No není to super? ()

SiMMaS odpad!

No, větší blbost jsem v kategorii katastrofických filmů ještě neviděla. Uvažuji nad možností, že chtěli Kanaďani udělat z Američanů hlupáky... Možná je ale udělali ze sebe. Pokud to nebyla parodie, byl to velký vtip. ()

AxelWers

Z veľkej kopy béčkových katastrofických filmov lepší štandard. Miestami ma dej tak zaujal, že som na chvíľu prestal pracovať a zapozeral sa do filmu. ()

sisimiut

klasický béčkový film s již tolikrát omílaným dějem,kde nedokázali zpracovat ani efekty ani děj. Tento odpad by dokázal s dostatkem prostředků zpracovat úplně každý. Není tu vlastně vůbec nic originálního, film vás vůbec nijak neobohatí a vše skončí ,jak už to tak bývá naprostým vítězstvím dobra nad zlem. Opravdu nechápu,jak to mohla Nova dávat jako hlavní televizní program dne,když Spielbergovo Bratrstvo neohrožených strká až kamsi po půlnoci :( ()

amyth odpad!

Jediná televize na světě tohle dokáže dávat v osm hodin večer a ještě na to dělat upoutávky :-) ()

brzozin odpad!

Pomíjím řadu do nebe volajících absurdit, které odradí každého člověka s elementárními znalostmi ze základní školy. Jako například fakt, že pod Antarktidu těžko můžeme plout, když je to kontinent. Nebo fakt, že elektromagnetické vlny neodklání ozónová vrstva, ale zemský magnetismus. No ale natočili to v Americe, tak se to snad dá pochopit. Ani počítačové efekty, vedle kterých je i česká Saxána špičkové dílo, nejsou velkým překvapením. Kamera, kterou někdo přišrouboval tak, aby se nemohla hýbat (patrně v tomhle nízkorozpočtovém filmu neměli na pořádný stativ), je taky přesně podle očekávání. Dokonce i nehrající herci, kteří deklamují své dialogy, jako by mluvili ke zdi nebo na nevydařeném pohovoru,nejsou tím hlavním, co mi vrtá v hlavně. Pořád je to v normě, kterou už dávno nastavily srágoroviny typu Ordinace nebo Ulice. Co mi ale nejde na rozum je otázka, proč to jde v posledních letech s pořady vysílanými v televizi v prime time čím dál tím více do sraček. ()

route60 odpad!

To byl ale zase jednou filmový hnúúúúúúj a nemohu přijít nato co vede tvůrce ktomu aby natáčeli takové trapná veledíla. ()

Dextwer

Pustil jsem si to u večeře a tak nějak jsem se na to dokoukal. Každopádně je to hodně slabý film. Už jen téma použití atomových bomb na severní polární kruh a uhasit, tak koronární záření je hodně silné kafe. Plus nereálná představa, kdy se Američan dostane na ruskou jadernou ponorku, přesvědčí všechny o vhodnosti použití jaderných zbraní, je taky dobrý. Moje hodnocení: 20% ()

Citera_Mor

Naprosto geniální komedie. Věty typu "Celá atmosféra vzplane a nebude čas ji uhasit" tomu nasazují korunu, výborně jsem se bavila. Za tu srandu *** ()

moviefan4

Bože to zase bolo. Nudný dej, hlúpi scénar a hlavne mega zlí herci. Zo začiatku ma to ako tak bavilo dalo sa to ešte pozeraťale viac a viac sa na mňa valila nuda a nekončiaca nuda. Bolo tu hrozne vela hlúpeho kecania o ničom. Herci to svojimi výkonmi pochovavali viac než sa dalo. Ale čo sa vlastne sťažujem, viem do čoho som išiel. Už ma to vážne štve že stále vyhladávam nudné sračky. ()

The_God odpad!

Mizerný, nevěrohodný, nelogický film s topornými herci. Takovýhle "klenot" se hned tak nevidí a to je dobře. Nechápu, jak někdo mohl vynaložit byť jediný cent na takovou katastrofu. ()

Keledaia

Nebylo to zas tak hrozné. Dokoukala jsem a stále žiju. Taková docela vtipná (rozuměj směšná) "katastrofická" podívaná. ()