Matt Dillon a Kate Hudson si užívají líbánky, když u dveří zazvoní Owen Wilson. Měli byste to srdce nechat na ulici kamaráda, který právě přišel o práci i střechu nad hlavou a který slibuje, že je to jen na pár dní? Architekt Carl Peterson chystá svatbu s učitelkou Molly Thompsonovou, dcerou svého nadřízeného. Jako svědka si pozve svého nejlepšího přítele Randyho Dupreeho. Po líbánkách se Carl vrátí do práce, kde ho Bob Thompson očekává s nabídkou. Líbí se mu jeho architektonický návrh na bytový komplex a jmenuje ho hlavním projektantem. Carl se večer setká s přáteli v baru, kde objeví Dupreeho, který tam přespává. Randy se mu svěří, že dostal v práci vyhazov, přišel o byt a hledá si místo. Carl ho pozve na pár dní k sobě. Molly se to sice moc nelíbí, ale nakonec souhlasí... Dupree se v jejich domě zabydlí a místo hledání práce trénuje s dětmi ze sousedství baseball. Brzy se začne chovat u Petersonových jako doma, ruší Carlovo a Mollyino soukromí a působí v domě samé problémy, které vyvrcholí požárem obývacího pokoje. Carl poté Dupreeho vyhodí. Když pak s Molly jede večer na drink, spatří ho sedět v dešti na lavičce. Tentokrát ho vezme zpátky domů Molly, protože je jí Randyho líto. Carl mu řekne, že teď to bude jiné, že musí pomáhat a přizpůsobit se jejich životu. Dupree souhlasí. Uklidí po požáru celý obývák, připravuje snídaně. Zhlédne se také v cyklistovi Lance Armstrongovi a začne trénovat na kole... Bob Thompson mezitím Carlův projekt zcela změní, aby na něm vydělal. Carl je v šoku. Protože Thompson miluje svou dceru, navrhne mu, že by si Molly mohla nechat své původní příjmení. Také ho překvapí, že Carl chce mít v budoucnu s Molly děti, a chce, aby si dal udělat vasektomii. Carl cítí, že ho Mollyin otec nenávidí, žije proto ve stresu, přestane o sebe pečovat a vrací se domů čím dál později. Molly tak tráví čas s Dupreem a postěžuje si mu. Ten jí chce pomoct Carla znovu získat. Jednoho dne ale Molly Carlovi všechno vyčte, pohádají se – a Carl začne svou ženu podezřívat, že má něco s Dupreem... (TV Prima)

1V4N

Komédie s Owenom Wilsonom mám rád, podobne ako aj s Adamom Sandlerom alebo Vinceom Vaughnom. Každopádne bolo to slabšie, ako jeho ostatné komédie, ale raz sa to dalo vidieť a hodnotím to dvoma hviezdičkami. ()

Tominni

To je tak, když si do domu nastěhujete Owena Wilsona, to pak jde pohoda někam......když se k tomu přidá tchán v podobě Michaela Douglase, to pak není Mattu Dillonovi co závidět, vlastně je......Kate Hudson. Celkem průměrná americká komedie. ()

Fallout

Standardní ptákovinka se spoustou "tohle už tu někdy bylo" scén. Naprosto zapomenutelné a ničím neoslovující. A ani Kate Hudson ve spoďárkách či Owen Wilson ala "pitomeček" to nezachrání. ()

LucLuc

Nemám rád Matta Dillona, takže jsem ml celkem radost z vývoje fillmu. V žánru komedie lehký nadprůměr díky Owenovi, celkově dvě ** ()

lmc

Provařená témata, přesto však těžká oddychovka. Má to být oddychovka - je to oddychovka. Svůj účel film splnil, možná až na Matta Dillona který mi vyloženě vadí (asi toho kluka nemám rád:) ()

rawboy

Tenhle film mě utvrdil v tom, že Wilson je absolutní tragéd. V kombinaci s dementním scénářem pak nelze čekat koukatelný film. Byla to ztráta času! ()

Gladi

Po pozreti tejto komedie som bol velmi milo prekvapeny. Cakal som, ze to bude nudnejsie, ale nakoniec to bolo viac ako len dobre. ()

lobo87

Príjemné prekvapenie. Nenáročná, ale veľmi zábavná komédia, ktorej kraľuje Owen Wilson v jednej zo svojich najlepších úloh. Je tak otravný, ale zároveň optimistický, že sa mu nedá nefandiť. Neobohraný námet o chlapskom priateľstve a vzťahoch celkovo... 70% ()

werty

Celkem příjemná oddychová komedie. Repete už asi neplánuju, ale svůj účel po jednom shlédnutí splnila a pobavila :) ()

Methos-SK

Priemerna komedia. Vaham medzi 3-4 hviezdickami ale na koniec davam 3 pretoze by som neobjektivne hodnotil voci ostatnym komediam ()

veverysiak

Vyhýbal som sa tomuto kúsku v domnienke, že je to totálna americká kravina, nemôžem si pomôcť, O.W. ma už dlhšie nevie presvedčiť o tom, že si vie vybrať kvalitnejšie kúsky, ale až taký sklamaný som zas nebol, rozhodne však doporučujem konzumovať toto dielko v nedeľu po výdatnom obede, aj keď sa vám bude chcieť odbehnúť od telky, nebudete vládať a radšej sa oddáte jemnému natriasaniu podkožného tuku, tých scén na prirodzenú masáž je tam viac, takže 65%. ()

DiBuonaparte

Na filmy Owena Wilsona sa vždy veľmi teším. Tento rozhodne patrí k tomu lepšiemu. Príjemná komédia, dobrá zábava o ktorú najmä ide, naozaj dobrí herci, a skvelý Owen ktorý vie vždy skvelo pobaviť. Je skvelým zabavačom čo stále potvrdzuje a pristane mu to. Bavil som sa. ()

Shinnie

No náhodou ja som sa príjemne pobavila. Owen Wilson je proste klasika ktorá nikdy úplne nesklame. Predvídateľný, klasický príbeh, prehnaný miestami nelogický ale dosť vtipný, takže nuda určite nehrozí. Teda je to skôr taký oddychový film, keď nepotrebujete a hlavne nechcete rozmýšaľať. No ale veď od toho komédie sú, nečakám nejaký trhák. ()

Paserak

Nudíte se o dlouhém zimním večeru a váš mozek frčí na 30%? Sáhněte po My dva a křen. Narazíte na 3-4 momenty kdy se snad rozesmějete. Na konci filmu zjistíte, že večer se příjemně převalil. Po filmu nezustalo v duši ani stopy, ale vřelá nálada zustala. Zustaňte naladěni na nižší obrátky a běžte si lehnout. Jiný smysl tenhle film nemá...nejsteli ovšem fandy Kate Hudson a to já moc nejsem. ()

Phlame

Ale jo, nějaký děj to asi mělo (splácaný na pískovišti lopatičkou a kyblíčkem), avšak nepřišel jsem tomu na žánr - leda tak brak; asi dvakrát jsem cítil zacukání v koutcích úst jakoby pobavením, no a hrál tam Douglas. Toliko ke kladům, zápory si odvoďte sami. Ještě mi vadila jistá logická nepřesnost - proč ten chlápek Carl, který má za ženu takovou kočku jakou je Molly (Kate Hudson), zatraceně sleduje porno? Vždyť má porno doma v jednom živém sexy balení... //40%. Dvě hvězdy ani nevím za co, nejspíš za snahu.// ()

Captain America 2 jako komedie?

Captain America 2 jako komedie?

08.06.2012

Tak to zřejmě ne, ale nadhled mu rozhodně chybět nebude. Do finálních rokování o režii (Joe Johnston se nevrátí) totiž vstoupili bráchové Joe Russo a Anthony Russo. Ti jsou známí především jako… (více)