Matt Dillon a Kate Hudson si užívají líbánky, když u dveří zazvoní Owen Wilson. Měli byste to srdce nechat na ulici kamaráda, který právě přišel o práci i střechu nad hlavou a který slibuje, že je to jen na pár dní? Architekt Carl Peterson chystá svatbu s učitelkou Molly Thompsonovou, dcerou svého nadřízeného. Jako svědka si pozve svého nejlepšího přítele Randyho Dupreeho. Po líbánkách se Carl vrátí do práce, kde ho Bob Thompson očekává s nabídkou. Líbí se mu jeho architektonický návrh na bytový komplex a jmenuje ho hlavním projektantem. Carl se večer setká s přáteli v baru, kde objeví Dupreeho, který tam přespává. Randy se mu svěří, že dostal v práci vyhazov, přišel o byt a hledá si místo. Carl ho pozve na pár dní k sobě. Molly se to sice moc nelíbí, ale nakonec souhlasí... Dupree se v jejich domě zabydlí a místo hledání práce trénuje s dětmi ze sousedství baseball. Brzy se začne chovat u Petersonových jako doma, ruší Carlovo a Mollyino soukromí a působí v domě samé problémy, které vyvrcholí požárem obývacího pokoje. Carl poté Dupreeho vyhodí. Když pak s Molly jede večer na drink, spatří ho sedět v dešti na lavičce. Tentokrát ho vezme zpátky domů Molly, protože je jí Randyho líto. Carl mu řekne, že teď to bude jiné, že musí pomáhat a přizpůsobit se jejich životu. Dupree souhlasí. Uklidí po požáru celý obývák, připravuje snídaně. Zhlédne se také v cyklistovi Lance Armstrongovi a začne trénovat na kole... Bob Thompson mezitím Carlův projekt zcela změní, aby na něm vydělal. Carl je v šoku. Protože Thompson miluje svou dceru, navrhne mu, že by si Molly mohla nechat své původní příjmení. Také ho překvapí, že Carl chce mít v budoucnu s Molly děti, a chce, aby si dal udělat vasektomii. Carl cítí, že ho Mollyin otec nenávidí, žije proto ve stresu, přestane o sebe pečovat a vrací se domů čím dál později. Molly tak tráví čas s Dupreem a postěžuje si mu. Ten jí chce pomoct Carla znovu získat. Jednoho dne ale Molly Carlovi všechno vyčte, pohádají se – a Carl začne svou ženu podezřívat, že má něco s Dupreem... (TV Prima)

jos_sep

Jedna velká, dlouhá nuda a spousta neoriginálních scének, které jsme už někde viděly (šéf firmy a zároveň otec mé novomanželky po mně jde). Závěr jsem dokonce prospal. Jedna hvězda za těch pár momentů, kdy jsem se pousmál. ()

johhny007

Normálně sem se díval na notebooku na tento film všechno ok , ale asi byla blba nálada tak se to po 10 min nechal... , ale pak sem to viděl znova a může říct , že se mi to líbilo :) ()

Jamajdzan

Až na podrůměrný výkon Matta Dillona a nadprůměrně dobrou scénu v dešti je to celé takové průměrné, proto dávám průměrné hodnocení. Můžu doporučit jako fajn zábavu, ale ne pokud máte na práci něco zajímavějšího. K celkovému filmovému zážitku mi hodně pomohlo od toho nic moc nečekat, proto bych vám radil udělat to samé a zamhouřit oči nad pár trapnějšími místy a nebudete zklamáni. ()

Hydr0gen

Prvni polovina filmu je celkem zabavna a tvari se jako obycejna americka komedie. Bohuzel druha uz je typickym ukazem obycejne klisovite a ohrane americke komedie, ktera uz ani komedii moc neni a je korunovana az absurdnim happy-endem. A pak se navazejte do nijak zasadniho, ale mnohem povedenejsiho (a hlavne uveritelnejsiho) Rozchodu. ()

Havala odpad!

Musel sem se přemáhat abych se dodíval, nic me to nedalo a vzalo spoustu času, naprosto nudný trapný typický americký film pro průměrné diváky. NEchápu proč šel Douglas do takové srajdy. 10% ()

Ayssan

Film nemůžu hodnotit kladně, protože celá jeho pointa zavisí na tom, že se vám bude líbit postava Owena Wilsona. Já se s tímto loserem a pitomcem opravdu nesžil, jeho eskapády nejsou nijak vtipné, spíš vyvolávají pocit trapnosti. I ten nejblbější hlodavec se přece schová před deštěm, jen Wilson sedí v parku na lavičce a nechává na sebe pršet. První hvězda je za Kate Hudson a druhá hvězda je za Kate Hudson. ()

kaapaa

Proč proboha Matt Dillon (Crash!) a Michael Douglas berou něco takového? Owen Wilson opět potvrdil, že do "herce" má opravdu daleko, a to mu ani nesekundoval Stiller, že...bída. PS: přítelka se ale bavila dobře, že by se zase potvrdila teorie Mars x Venuše? :-) ()

curfew77

Mírně dýchavičná komedie, kterou prakticky od začátku herecky táhne hlavně prostřední z bratří Wilsonů. Když už je opravdu nejhůř, přispěchá káru popostrčit standardně profesionální Michael Douglas, naopak Kate Hudson filmu dodává spíš jen šarm a Matt Dillon jako by neměl co hrát. Ono taky moc co hrát není, scénář je totiž částečně ukrutně předvídatelný a částečně ukrutně nepravděpodobný (kupříkladu titulní hrdina se z nesnesitelného chlapíka na okouzlujícího sympaťáka změní opravdu příliš rychle). Konec se pekelně vleče, a plýtvat potenciálem písní, jako je Fix You od Coldplay, na poloparodické závěry poloromantických polokomedií je podle mě skoro až zvěrstvo. Netvrdím, že Dupree vysloveně urazí, ale obávám se, že ani nenadchne. 50 %. ()

Jara_II

Scénářem v podstatě hodně průměrná komedie, ale účast Owena WIlsona, Setha Rogena nebo Michaela Douglase to žene kamsi výš. Takže, i když romantická linka zrovna moc nefunguje a celej konec stojí za houby, tak ten film za podívání stejně stojí. ()

RCecko

První polovina filmu je velmi předpovídatelná, je úplně jasné, co bude následovat v další scéně - nuda. Po půli se to konečně trochu změní, ale jen na chvíli. Pak už se začne schylovat ke konci a film se vrací do zajetých kolejí všech romantických filmů s happy endingem. ()

angel.CZ

My dva a křen..... viděl jsem tam jen tři hlavní herce a pár vedlejších. Kde je ten slibovaný křen ?? Komedie která není vtipná je to nejhorší co může být, romantická stránka konce filmu (10minut) kde se vše jak zázrakem vysvětlí a je to OK jako by se to nestalo je hodně chábé po 90minutách filmu od kterého furt něco čekáte a když si myslíte že se to blíží a možná se i zasmějete, tak je konec, jiná scéna a ani to pousmaní není. Ptám se sám sebe proč ta jedna hvězdička. A sám nevím..... 10% ()

MaxForValue

Veľmi príjemná komédia, v ktorej sa pekne vyníma nielen hlavná trojka Wilson-Dillon-Hudson, ale tiež vedľajšie postavy, hlavne Michael Douglas so Sethom Rogenom. Keď k tomu pridáme trochu homoru, trochu moralizovania, peknú postavu Kate Hudson, dostaneme veľmi príjemnú "zlátaninu". ()

Mercilonka

Tak tohle jsem skutečně nepochopila. Má jít o komedii? Chci vědět, které části jsou natolik vtipné, abych se smála nebo jenom usmála. Nikde nic. Po hodině naprostého "o ničem" se to trochu rozjede a já jsem naštvaná, protože nechápu, proč se všichni spikli a jdou po tom týpkovi, co dře od nevidím do nevidím a nikdo to neocení. Naprosto zbytečný film o ničem. Owen Wilson měl tak hloupou roli, že se divím, že se do něj Hudson při natáčení zamilovala :D ()

Hatred

Spíš podprůměrná komedie, klidně by se to mohlo jmenovat "Jak se stát podpantoflákem", všechno se točí okolo toho jak se zalíbit manželce a názorně ukazuje, jak to dopadne, když pomůžete kamarádovi. Vtip tam chybí stejně jako překvapení, prostě nuda nuda, šeď šeď. ()

Fleatful

Jedná se o průměrnou americkou komedii, která mě chvílemi pobavila, což je poměrně málo. Tehdy při sledování filmu jsem se vžila do rolí těch dvou, no a křena (Wilsona) mi občas bylo vlastně líto, jenže v jiné chvíle bych ho vypakovala. Něco už je přes pomyslnou hranici. ()

Captain America 2 jako komedie?

Captain America 2 jako komedie?

08.06.2012

Tak to zřejmě ne, ale nadhled mu rozhodně chybět nebude. Do finálních rokování o režii (Joe Johnston se nevrátí) totiž vstoupili bráchové Joe Russo a Anthony Russo. Ti jsou známí především jako… (více)