Matt Dillon a Kate Hudson si užívají líbánky, když u dveří zazvoní Owen Wilson. Měli byste to srdce nechat na ulici kamaráda, který právě přišel o práci i střechu nad hlavou a který slibuje, že je to jen na pár dní? Architekt Carl Peterson chystá svatbu s učitelkou Molly Thompsonovou, dcerou svého nadřízeného. Jako svědka si pozve svého nejlepšího přítele Randyho Dupreeho. Po líbánkách se Carl vrátí do práce, kde ho Bob Thompson očekává s nabídkou. Líbí se mu jeho architektonický návrh na bytový komplex a jmenuje ho hlavním projektantem. Carl se večer setká s přáteli v baru, kde objeví Dupreeho, který tam přespává. Randy se mu svěří, že dostal v práci vyhazov, přišel o byt a hledá si místo. Carl ho pozve na pár dní k sobě. Molly se to sice moc nelíbí, ale nakonec souhlasí... Dupree se v jejich domě zabydlí a místo hledání práce trénuje s dětmi ze sousedství baseball. Brzy se začne chovat u Petersonových jako doma, ruší Carlovo a Mollyino soukromí a působí v domě samé problémy, které vyvrcholí požárem obývacího pokoje. Carl poté Dupreeho vyhodí. Když pak s Molly jede večer na drink, spatří ho sedět v dešti na lavičce. Tentokrát ho vezme zpátky domů Molly, protože je jí Randyho líto. Carl mu řekne, že teď to bude jiné, že musí pomáhat a přizpůsobit se jejich životu. Dupree souhlasí. Uklidí po požáru celý obývák, připravuje snídaně. Zhlédne se také v cyklistovi Lance Armstrongovi a začne trénovat na kole... Bob Thompson mezitím Carlův projekt zcela změní, aby na něm vydělal. Carl je v šoku. Protože Thompson miluje svou dceru, navrhne mu, že by si Molly mohla nechat své původní příjmení. Také ho překvapí, že Carl chce mít v budoucnu s Molly děti, a chce, aby si dal udělat vasektomii. Carl cítí, že ho Mollyin otec nenávidí, žije proto ve stresu, přestane o sebe pečovat a vrací se domů čím dál později. Molly tak tráví čas s Dupreem a postěžuje si mu. Ten jí chce pomoct Carla znovu získat. Jednoho dne ale Molly Carlovi všechno vyčte, pohádají se – a Carl začne svou ženu podezřívat, že má něco s Dupreem... (TV Prima)

Castorr

I když je tahle komedie průměná, přihazuju 1* za skvělého Wilsona(role mu padla jako ulitá) a nádhernou Hudsonovou. ()

joshula

Tak nevím jak vy, ale já jsem se u tohoto filmu bavil! Owen me jako vzdy nezklamal a předvedl pár užasných scén. Jedine co mě zklamalo byla trapná role Lance Amstronga, který už neví kde by se vecpal. Proto nemužu dát pět hvězdiček... Ovšem kdo tohoto týpka muže, tak si myslím, že nebude litovat. ()

lonewolf

Komedie, tak trošku ze života, výkon herců byl dobrý, scénář taktéž, takže není důvod řadit mezi podprůměrné. ()

cab

Dva nejlepsi kamaradi, zenici se architekt Carl (Matt Dillon) a momentalne nezamestany a bez mista k prespani kreativni Dupree (Owen Wilson), se dohodnou, ze Dupree muze na par dni zustat v dome novomanzelu. Tato zapletka da se rici zacina i konci zprvu komedii, ktera se riti k nehodicimu se romantickemu zaveru. Herci se snazi, ale scenar ve vetsine pripadu podrazi nohy, nez aby vypomohl k vysperkovani komedialnich scen. Skoda, potencial byl. 50% ()

MareT.

Film nemá motor, nemá spád...a když už to trochu chytí nějakou tu rychlost, hned se to okamžitě položí do trapností...Takže toto všechno plus trapný a sladký konec tento film posílá hluboko pod průměr!! ()

eagle-eye

No, byla to hrozná kravina, absolutně o ničem a skoro to nebylo ani vtipný. Douglas špatnej, Dillon jakž takž, Seth Rogen nevýraznej, Hudsonka - solidní scénka v plavečkách na jachtě, figurku má fakt výstavní. Film tak stojí a padá (spíš jen padá) s Wilsonem, na druhou stranu na vypnutí mozku je to ideální film a mohlo to dopadnout ještě hůř. Kladně hodnotím poslední song ve filmu (jedná z mála posledních povedených písní od přechvalovaných Coldplay) a právě scénu na jachtě, která mě asi jediná rozesmála trošku více, resp. díky Lancu Armstrongovi a jeho jediné větě :"Chceš máslo?". Řekl bych, že dvě hvězdy jsou absoultně na místě...;-) ()

noby

Zdánlivě pimitvní vykrádačka, která je ale dobře natočená, rozumně napsaná i příjemně zahraná. Není to světoborný snímek, ale na to si ani nehraje. Příjemné překvapení. ()

Hanys_

Průměrnou komedii táhne neskutečný Wilson, který si film doslova ukradl pro sebe a krásná Kate Hudson. Dillon je tu tak nějak do počtu. S tím hodnocením 55%, které film tady má, do puntíku souhlasím. ()

Arach.No

Naprosto průměrná komedie, která ničím nevyniká. Owen Wilson nehraje nic nového a jediné na co jsem díky tomuto filmu přišel je, že Matt Dillon opravdu není dobrý herec. ()

Haymar

Po dlouhy dobe prijemna a chytra komedie o novomanzelskem paru a jednom hodnem (lec trochu sveraznem) kamaradovi... Film tak trochu "ze zivota" s vtipnymi dialogy (nezasahujicimi do trapnosti) stoji na vynikajicim obsazenim v cele s krasnou Kate Hudson, skvelym Owenem Wilsonem a (kupodivu) velice civilnim a vtipnym Douglasem ()

blues

dlouho už jsem neviděl tak předvídatelný film... na deštivé podzimní večery možná, ale jinak ehm... škoda času! ()

ThomasL

Komedie o tom, jak bezstarostný zevlák způsobující jen samé problémy k rozumu přišel. Pohodovka na víkendové odpoledne. ()

Prochy38

Jedan z těch klasických komedií, které jsou dnes nějak moderní. Herecké obsazení kvalitní a na tom asi taky film staví. Ale žádná velká sláva to není. Hlavně to má od reality celkem daleko. Kdyby se Molly chovala jako dospělá, nikdy by se do těchto situací nemohli dostat. Bylo mi Carla fakt líto. M. Douglas skvělý tchán. ()

peetriss

Ze všech úhlů pohledu špatné a nefunkční. Nevtipné, těžkopádné a především film stojí na rádobykomikovi Owenu Wilsonovi, který je pro mě vždy zárukou špatného filmu. Tento není výjimkou. 30% ()

Matros

Strašně slabá komedie. Matt Dillon hraje příšerně. Owen Wilson má na víc. Kate Hudson jako ozdoba dobrá. Potěšili Douglas a Rogen. ()

Yardie

Tak to byla teda slabota. Snad kromě dvou hlášek naprostá absence vtipu, "příběh" jasný od začátku do konce, předvídatelné a nevtipné gagy. Divím se, že jsem se dodíval (asi to nebylo tak otravné). Jsou to slabší 2 hvězdičky. Alespoň se koukalo pěkně na Kate, když už nic. Naprosto zabitý čas. Ale už jsem viděl i horší. Howgh! ()

kecinzer

Celkem pěkná komedie pro sychravé odpoledne. Nenajdete v ní však nic nového a závěr je hodně lehko prokouknutelný. ()

Captain America 2 jako komedie?

Captain America 2 jako komedie?

08.06.2012

Tak to zřejmě ne, ale nadhled mu rozhodně chybět nebude. Do finálních rokování o režii (Joe Johnston se nevrátí) totiž vstoupili bráchové Joe Russo a Anthony Russo. Ti jsou známí především jako… (více)