Tučňáci z Madagaskaru: Vánoční mise

• USA The Madagascar Penguins in a Christmas Caper (více)
Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný
USA, 2005, 11 min

Nikdy neplav sám! Tak zní tučňáčí vánoční krédo, proto musí vyrazit na bláznivou štědrovečerní misi... V newyorské zoologické zahradě si všechna zvířátka užívají tu pravou vánoční pohodu, jedinou výjimku ale představuje lední medvěd Ted. Ten zůstal ve svém výběhu úplně sám a nemá si s kým o Vánocích zaplavat. Tučňák Vojín se proto rozhodne situaci napravit a vymyslí plán, jak mu obstarat vánoční dárek. U ostatních tučňáků se ale nesetkává s přílišným pochopením, proto se vydává pro dárek na vlastní pěst. Když to zjistí velitel tučňáků Skipper, v duchu jejich kréda mu vyráží s ostatními na pomoc. Bláznivější vánoční misi v téhle zoologické zahradě ještě nezažili. (Česká televize)

Radiq

Madagascar jsem ještě neviděl, ale tohle mě celkem pobavilo. Ninja pohyby, vtipné hlášky a vždy dokonalý plán! ()

tom88

Slušná krátkometrážna zábava s obľúbenými postavičkami z celovečerného Madagascaru. Je to zábavné, milé, trocha bláznivé, ale podarené a celkom originálne, navyše s veľmi peknou animáciou. 75% ()

filmmovier

Aneb štědrovečerní dopoledne na Markíze... Konečně jsem viděl ten prokletý tučňáčí animák, který na Nově nikdy nebyl. Bylo to rychlé, omračující a samozřejmě nesmírně vtipné. Trochu delší stopáž by mi nevadila, ale takto je to možná lepší. SAle stejně je to nejlepší příběh Tučňáků z Madagaskaru, kteří nezklamou nikdy. Babička byla taky skvělá. Za mně 100%. ()

Wallas

Je to rychlé, má to spád a zábavné - vše co jste měli na tučňácích rádi a ještě hromada věcí navíc - třeba speciální komentář, přímo od tučňáků - "Hej, Kowalski, není to tvoje pokladnička?" ()

Dado

Tučniaci sú vrcholom humoru už v samotných filmoch Madagascar a v tomto kraťase to len suverénne potvrdili. Pevne verím, že pokiaľ by tvorcovia niekedy rozmýšľali nad tým, že jedna z postáv zo spomínaných filmov by mala dostať vlastný plnohodnotný celovečerný projekt, bude to práve táto čiernobiela skupinka. (95%) ()

Madadajo

Výborný krátký film vhodný pro odreagování. Nic z typického humoru tučňáků z Madagaskaru nechybí takže úsměv na rtech je zaručen už předem :) ()

dANo

Madagaskar sa veľmi nepodaril, ale komando tučniakov bolo evidentne dosť dobré na to, aby s ním mohol vzniknúť ešte aj krátky film s vianočno-akčnou tématikou. Toto je fakt zábavné a nedá sa to s pôvodným filmom veru porovnávať. ()

-ELFKA-

Tučniaci - jediny svetlý element Madagascaru ;-) A tu ich máme len samotných, bez ostatných kreatúr ktoré im to vo filme kazili:-)) ()

fabuloz

Tučňáci se povedli! Je to krátké, zábavné a celou dobu jsem se smál, škoda že to nebylo delší. Kowalski rozhodně zabodoval :) ()

borec999

Väčšina vianočných špeciálov animovaných postavičiek sú len také priemerné a nevýrazné záležitosti, ale tento mal niečo do seba a bez problémov by som si ho pozrel znova. Potenciál Tučniakov si všimli aj tvorcovia, ktorý im neskôr venovali aj samostatný seriál. Náhoda? Nemyslím si. 80% ()

BluT

Nářez. Nejlepší pixarskej animák hned po "One Man Band". Řezal jsem se smíchy od začátku do konce. ()