Tohle u nás neděláme (TV film)

I Do, They Don't

Toto sa nerobí

Rodinný / Komedie

USA, 2005, 91 min

Je to něco jako Dvanáct do tuctu s tim rozdílem, že je to o poznání nízkorozpočtovější a je vidět, že se na všem šetřilo, ale možná je to o chlup lepší než Dvanáct to tuctu. Působí to sice laciným, ale uhlazeným dojmem příjemné rodinné komedie, v níž navíc hrají neznámý (televizní), ale příjemní herci. Prostě pohodička na odpoledne.(11.1.2006)

• Chip89

Rodinná komedie, kterých je natočených už spoustu, snad i podle úplně stejného scénáře. Jen ten první má můj prim a to je film http://www.csfd.cz/film/24241-tvoje-moje-a-nase/ Zbytek je napodobenina a pokud člověk viděl snímek z roku 1968,tak uvidí jak všechny tyhle filmy za ním pokulhávají.(28.6.2013)

• Elyssea

Něco jako Krok za krokem, jenom slabší. Děti jsou nudné, není mezi nimi žádná opravdu dobrá postava (Deana, J.T, Karen z výše zmíněného seriálu třeba). Taková malá, televizní nuda, vhodná jen na nedělní odpoledne na Nově.(4.1.2009)

Sice je to typická komedie s happy endem, ale na mě to přesto působilo celkem milým dojmem, líbily se mi i herci, prostě příjemná pohodovka ..(31.8.2009)

• AffectedFace

ČSFD Hodnocení 19.7 2016 | 47% |(19.7.2016)