Nejlepší je pěnivá (studentský film)

Bubble Bath Is the Best

Scénografie:

Jan Vlček

Kostýmy:

Ivan Stekla

Komentáře uživatelů k studentskému filmu (32)

- Co se děje Vincente, proč nešploucháš? - Jo, šplouchám, šplouchám, mami. Neutopil jsem se. - Tak šplouchej. Zvláštní příběh z jedné české koupelny, ve kterém je jednoznačná snad jedině krása Jany Plodkové.(13.3.2007)

Vincent - maminka - roknról - aneb dovanyvzetí jednoho mýdlového rebela... Ano maminko, děkujem... :o) . . . Malá >sapo< etudka na věčné téma... - - - P.S. Nedělám to často u tuzemských opusů - ale tahle >taškařice< si těch pět mejdlovejch hvězd opravdu zaslouží!!!!! - - - - - (Poprvé viděno 6.1.2009 na ČT2, komentář jako desátá bublina zde coby ...plp... - 6.1.2009)(6.1.2009)

V jednoduchosti je síla. A v kombinaci Prušinovský - Poláček taky (tedy pokud režisér jede podle vlastního scénáře a ne jako u Nestydy). Za zmínku stojí neskutečně éterickopitimej výraz Barbory Polákové(17.3.2013)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +Polášek a Plodková, hudba, námět -mohlo být i delší/// Tak tohle je celkem působivé. Dobré na tom je, že to může být chápáno různě (jako experiment, jako pravda) a každý si z toho odnese to svoje. A klidně si dokážu představit, že takhle nejeden z nás může skončit :-(, schválně jakou máte fantasii?/// Celkem 75%///(6.1.2009)

Zajímavý nápad v těsném prostoru koupelny. Hodnotím spíš jako "poloamatérský" film.(23.1.2006)

Příběh to má výraznej, přímo archetypální - dospělej synáček jako maminčin mazánek, kterej se místo pro ženskou rozhodnul strávit život u maminky. Hm, asi to nikdy nezmění, když má takovou fantazii...(26.11.2006)

Sledovat nahatého Poláška ve vaně mě fakt neba. Ale holky pěkný.(1.12.2012)

Já být Vincent, jsem sirotek a odpykávám si patnáctiletý trest.(16.3.2013)

• Slarque

Možná z autorů jednou něco bude, ale tohle chtělo nějaký výraznější příběh.(22.1.2006)

I tací existují. Velmi dobrý kraťas na minimálním prostoru.(7.6.2011)

• Adam Bernau

Nezadaný přerostlý mamánek Polášek ve vymazlené retro koupelně konfrontován s dobovými kočkami z tranzistoráku, plus maminka ve vymazleném retro obýváku, to by jistě bylo cool s datem výroby alespoň o deset let starším. Roku 2005 je to už výprodej mistrně nakalkulovaný dle Poláškova tržního potenciálu. Roku 2005 by to naopak mohlo být cool s nějakým úplně jiným hercem, jestli mi rozumíte. Z hlediska sběratele kuriozit to má i tak cenu nesmírnou, celé je to pěkné, to ovšem na hvězdičkách nepřidá. Nemá to chybu, ale nemá to ani nic jiného, jen Poláškův šulínek a zoufalý název. Můj respekt herečkám Polákové a Plodkové, tohle by nedala každá.(3.2.2017)

Moc myšlenky a ani hloubky tato malá komedie nepobrala, ale autor dbal na detaily a vykouzlil skutečně atmosfétu dané doby a rozhodně jsem se dobře pobavila!(8.9.2008)

Až do konce takový český nadprůměr, ale konec mě dostal a musel jsem si ho pustit ještě jednou :D.(9.11.2010)

Myslel jsem, že to bude o pivu (dvanáctce), ale nakonec dobrý.(17.7.2011)

Pobavilo. (Hláška mojej polovičky na konci: "Celý ty!")(6.1.2009)

příjemný filmík, který si zaslouží mých 5 hvězdiček, protože všechno funguje jak má i představitelé sedí do svých rolí a krátký příběh uběhne jak voda v dobré náladě. Takových filmů více a bohužel ve celovečerním debutu František je děvkař to moc nefungovalo. [ PŘÍBĚH: 2 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ](8.3.2012)

Povidku neznam, film mi ale prisel velmi vtipny a originalni. Kazdy chlap potrebuje trochu fantazie:-)!(1.5.2010)

http://www.stream.cz/uservideo/1082-nejlepsi-je-peniva.... a celá koupelna se topila v záplavě piniové pěny, která všemi směry přetékala z vany. Podle povídky Karla Kuny z cyklu Cesta do Malšic.(27.2.2012)

Polasek v cele sve krase?(29.1.2015)

Velmi svěží 'kraťas' nebo 'středňas'. Super nápad, veselý scénář, povedené scény, nenuceně zahrané roličky. Opravdu pobaví na své krátké půdě a navíc i překvapí nejednou režijní vychytávkou! Doporučuji.(15.12.2010)

<< předchozí 1 2