Šarmantní nevidomý mladý muž Danny (Chris Pine) chce podstoupit  nebezpečný experiment: operaci mozku, která mu může částečně navrátit zrak. Mezitím co mu dělají testy, se seznámí s krásnou zdravotní sestrou z východní Indie a vášnivě se do ní zamiluje. Leeza (Anjali Jay) je však již zasnoubena a její manželství je podle tradice dohodnuto. Cítí odpovědnost a slib nesmí porušit, jinak by zneuctila svou rodinu. Danny upadá do deprese a testy přeruší. Dannyho rodina, jeho excentrická psychoterapeutka doktorka Evansová (Jane Seymourová), i oční doktor mu radí, aby pokračoval, protože je to jeho jediná šance, aby viděl. Danny je úspěšně operován. Netrvá však dlouho a ukáže se, že experiment se nezdaŕil. Nečekaná  krize mladé milence znovu spojí. (TV JOJ)

DEXTER099

Chris Pine v roli,která předcházela jeho dnes slavným například v Star Treku v roli slepého kluka co hledá lásku.Dobře zahráno a překvapivě to nebylo nějak extra kýčovité.Za mě celkově 75% a čtyři hvězdy. ()

Vessper

Americké romantické komedie já prostě nemám rád. Při pár scénách jsem se zasmál, to je pravda, ale celkový dojem není nic moc. ()

Marqta

Ze začátku člověk čeká jen další jednoduchou romantickou komedii a happy endem....Ale příběh překvapí originálním řešením a závěrem- "šťastně nešťasným". A když nic jiného, tak Chris Pine je člověk na kterého se dobře kouká..... ()

Aljak

Myslel som, že to bude nejaká tuctová romantická komédia, ale na moje prekvapenie sa z toho vykľula skôr romantická dráma. Dokonca by som povedal, že niektoré tie akože komediálne vsuvky tomu skôr uškodili ako pomohli, aj keď občas aspoň trochu odľahčili dej. Inak ma to celkom milo prekvapilo, aj keď absurdnosť niektorých scén strašne ubrala na reálnosti celého príbehu. No napriek tomu je to pre mňa ľahký nadpriemer, akurát na 3*. A to aj vďaka tomu, že citeľná predvídavosť deju sa až tak úplne nenaplnila, teda vlastne len z polovice - ale z tej dôležitejšej. ()

Redík

Film sám o sobě nemá (krom pár světlejších vtipných momentů) podstatně co dát, ale vyzdvihl bych dva momenty, které výrazně zvýšily mé hodnocení. Prvním z nich je "shledání se" s rodinou a druhý je představování hrdinovy dívky jeho rodině. Tyto momenty v sobě nesou hodně emocí a něco takového bych v tomto laciném filmu rozhodně nečekal. Zbytek filmu je však celkem předvídatelný, plný klišé a řídí se dle tušeného scénáře neštastné lásky. ()

necisty

V celku pohodička. Věděl jsem, že nemůžu čekat zázraky a taky jsem se ničeho převratného nedočkal. Ale přišlo mi, že zde hráli samí příjemní herci, děj taky nebyl k zahození, možná bych se přikláněl i k té 4. hvězdě. Rád jsem po dlouhé době viděl Finče:). Příjemná podívaná, na nudu doporučuji. ... Souhlas s Malarkey a AngelAngie ()

Juto

Príbeh je trochu očividný, a nie až taký vynaliezavý, ale má pointu, aj keď je to občas trochu klišé, je to stále veľmi slušné a zábavné. 6/10 ()

Immortal17

Čekala jsem nějakou typickou teenagerovskou komedii typu "Prci, prci, prcičky"... nakonec jsem však velmi ráda za to, že to tak nedopadlo. :) Teenagerovské komedii totiž nejsou zrovna mojí krevní skupinou a dívám se na ně opravdu jen v nejvyšší nouzi. Film mě velice příjemně překvapil, je to skvěle zkombinovaný příběh, trocha smíchu, nostalgie a romantiky. A Chrisovi modré oči? Nádherné jako vždy. :) O "Paulu Finchovi" ( Eddie Kaye Thomas ) ani nemluvím, pobavil mě jako vždy. :) ()

kocik1

Romantika pro ty, kdož nikdy neviděli slepce naživo natočená od lidí, kteří si slepotu představují asi tak jako hru na slepou bábu. To si takhle zavážete šátek přes oči, nasadíte optimistický úsměv a jdete lovit holky.:-( ()

otík

Mohla z toho být poměrně příjemná romantická komedie celý film. Bohužel část filmu se snaží autoři chudákovi slepému mladému "kapitánu Kirkovi" instalovat jakési brýle s kamerou že vypadá jako Van Damme v Univerzálním vojákovi. Nebýt téhle hlouposti a k tomu nabalených scén s implantátem v mozku, byla by z toho velice hezká romantika s velice příjemnými herci. ()

Kikania

Znova neviem čo mám napísať:D lebo toto je ďalšia klasická komédia, ktorá ničím neviniká, dobre som sa občas zasmiala a u mňa má takých 50%. ()

Jizni Tlapa

"Pořádně si hlídej svýho veverčáka,ať neztratíš oříšky"...Klobouk dolů před Pinem. Byl to pro mě pouhý floutek do téhle chvíle. V téhle romanťárně ale ukazuje, že hrát umí a jeho skelný pohled je naprosto dokonalý. Škoda,že zbytek není tak výjimečný a scénář má hodně slabých míst...mohlo to být víc,než lehčí "fajn" ()

elanius

(10/2012, Film+) Slepý týpek sa snaží celý film zbaliť nejakú babu ... huh? Pri tomto dosť "strange" námete je pomaly až zázrak, že výsledkom je príjemná a hlavne netrápna komédia. Pri pár vtípkoch som dokonca nezostal len pri uchechtnutí, ale vysledkom bol slušný rehot :). Chris Pine dosť OK, mne sa zdalo že toho slepca hral celkom schopne...taký ten ich zvláštny pohľad mal celkom zmáknutý...6/10. ()

VasaX

Minimum vtipu, maximum klišé, předvídatelné, nudné. * za film a * bonusová za problematiku zrakově postižených. ()

IvyH

Už dlouho se mi nestalo, že bych se při sledování romantické komedie u některých scén vyloženě styděla. Opět, nebýt Chrise Pinea (a Eddie Kaye Thomase), tak to balím. Konec byl vyloženě na zabití. ()

Looser

Ok mně se to taky docela líbilo a kdyby nebylo přiblblého amerického konce určitě bych dal i 4*. Citlivá a docela i roztomilá komedie. Hlavní ženskou roli vyjímečně nehrála žádná sexbomba, ale sympatická Indka a v další "indické" roli se objevil dr. Suresh ze Heroes. Dvě poznámky hlavní hrdina mi až moc připomínal chvílemi Pitta a později s brýlemi i Terminátora :-). ()

made1

Podle obalu dvd jsem byla připravená na hodně velkou hovadinu, ale musím říct, že především Chrisu Pine to byla legrace. ()