Po Tarantinově thrilleru Auto zabiják přichází druhý film z projektu Grindhouse. Manželé Dakota a William pracují v nemocnici jako doktoři. Jejich dnešní šichta vypadá spíš na funus. Čekárnu zaplavuje dav lidí, jejichž symptomy jsou podezřele shodné: nepřítomný pohled a odpudivé hnisající rány. Mezi zraněnými je i tanečnice Cherry, která přišla o nohu při jednom z útoků. I když bez nohy, Cherry ještě nezatančila svoje poslední číslo. Budoucnost nenabízí nic než miliony nakažených a nespočet mrtvých. Jen několik šťastných hledá poslední bezpečné útočiště na planetě Teror. (Palace Pictures)

JAzzeURo

V tomhle projektu bohužel (nebo bohudík, přeberte si to jak chcete) Rodriguez Tarantina překonal. Jeho film má lepší spád a celkově je daleko zábavnější. Nepokouší se diváka trápit, pro děj naprosto nepodstatnými, dialogy. A za to mu patří veliké dík. ()

Ludva

[2010-05-05] * Naprostá blbost, zombie vyvražďovačka s polonahotinama, spoustou zbraní a výbuchů. Nicméně technicky velmi dobře zvládnutá a navíc je zřejmé, že nikdo z autorů to nikdy nebral vážně. Ale stejně nejlepší byl úvodní trailer na (tehdy neexistující) Machete. ()

micky99

Zo začiatku som bol trochu sklamaný, ale potom som sa to pekne šuplo. Spojenie Rodriguez-Tarantino sa podľa mňa opäť osvedčilo.Odhliadnuc od tej "absolutnej nezmyselnosti" som sa v konečnom dosledku skutočne dobre zasmial.Keď už nič tak sa to aspoň pre pobavenie určite oplatí pozrieť. ()

bocy

Ako smiešna paródia na béčkové horory to može byť, ale ako seriózny film určite nie. Má to k tomu žiaľ dosť ďaleko. ()

mezonek odpad!

Pár chvil je zajímavých. Ale celkově je to děs. Holka má místo nohy nohu od stolu? A pak jí dá chlápek místo nohy M16 s granátometem a ona tím střílí (nic nemačká spoušť) a střelou granátometem pod sebe vyletí 10 metrů přes zeď? To si ze mě snad dělá Tarantino srandu. A příběh je trapný, efekty trapné, kecy trapné. Nechápu jak to mohlo dostat 73%. To fakt nechápu. ()

Crucifere

Tento film je úplně šílený, plný nechutností a zombies, mnoho věcí nedává moc smysl a celé je to moc rychlé a energické. A takový film na odreagování by měl být. Mám radost. ()

samurraj

Pěknej propadák tohle. Vím jak před premiérou se tvůrci kasali, kdoví jakej to nebude trhák a nej horo a bla bla bla :-) pustil jsem si to, vydržel zhruba do půlky a usnul :-)) kdo se chce nudit, nechť zhlédne tento rádoby horor. ()

legenda2

Po zhliadnutí tohto snímku som nadobudol pocit, že film nebude patriť k Rodriguezovým najlepším v jeho kariére. Dych berúca zlátanina chaotických dejových línií zaradzuje film do bezduchých príbehov o mutantoch. Ja som predsa len zvyknutý na kvalitnejšiu produkciu od Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueza. Film ma nijak zvlášť nezaujal, naopak nudil som sa pri ňom. Rodriguez nestavil na príbeh, ale na akčný dej – streľba „hlava-nehlava“. Vyzdvihnúť však musím dobré dialógy, ktoré u mňa zanechali pozitívne pocity z filmu. Ak chcel Rodriguez parodovať B-čkové hororové snímky o mutantoch, podarilo sa mu to. Ukázal nám, aká bezduchá a nudná dokáže byť holywoodská produkcia nízkorozpočtových hororov. Ja len pevne dúfam, že ďalšie filmy dvojice Tarantino - Rodriguez už nebudú bezduché akčné paródie bez akéhokoľvek zmysluplného príbehu. ()

soulless

Tarantina moc nemusím, nicméně v tomhle případě udělám vyjímku. Slušně obsazená jednohubka, která velmi slušně reprezentuje ulítlou béčkovou kategorii. Tohle Rodriguezovo pojetí se mi hrozně líbí, nicméně stále je tam patrná stopa umělé tarantinovské brutality ()

Dufaq

Mám rád filmy Roberta Rodrigueze kvůli jeho humoru a nadsázce. Nic se ale nemá přehánět a Planeta teror je toho příkladem. Očekával jsem „Béčko“ se vším všudy, ale záplava tupých krvelačných bestií kosených náhodnými osobami, zapletených do příběhu je vážně až lehce přehnaná. Příběh se nedá považovat za příběh a tak jste během hodiny a půl doslova otráveni množstvím krve a masa, které přijde během filmu vniveč. Odvahy měl Rodriguez mnoho, výsledek však není tím, čím by si asi přál. A ani obří kulomet místo nohy to nezachrání. Z Rodriguezovi filmotéky je to skutečně to nejslabší, po čem můžete šáhnout. ()

LeChatNoire

Planeta Teror - film, u kterého se nikdy nudit nebudete. Udrží vaši pozornost od začátku až do konce. Jednoduchý, ale nápaditý děj docela strhne diváka. Černý a trochu i úchylný humor Rodrigueze vás zaručeně pobaví, ale pouze v případě, že máte tohoto režiséra v oblibě. Nedoporučuji upjatým osobnostem se zkostnatělými názory. ()

Breeg

Grindhouse + Robert Rodriguez + Rose McGowan = plný počet. Není nic lepší než si to pustit na dobrou noc. Jinak failm bomba a nevytkl bych vůbec nic. GR8 ()

Polda99

Celkem originální a nápaditý horor, u kterého se nemůžete nudit. Zároveň se ale rozhodně nebudete bát......občas je to i zábavný, ale tři hvězdičky jsou za tenhle film maximum.... ()

PekoK2

Zombie movie moc nemusím, ale tento stál ozaj za pozretie. Brutálny krvák s výbornou kamerou, réžiou a tiež s výborným obsadením. Miestami ma až striaslo čo mi bolo tak nechutne z niektorých scén. Ale film je nakrútený tak aby bol v vyvážený humorom spolu z krvavým scenárom. ()

Dieman

Na tento film jsem se velice těšil, ale nakonec zklamal. Nebylo to zápletkou, ale ani zpracováním tématu. Ale žalostným nabalovaním zápletek, aby film získal na spádu. Jak zde bylo řečeno Rodriguez umí udělat krátký film, ale delší věci jsou tragické. ()

ronin zabak

Je to podmanivý svět Tarantina a prostě, pokud se řekne toto jméno, čekejte jiný film. Jde o hlášky, pocity a vyjádření, kterým nám sice nic neobohacuje, ale chvilkově nás usadí. ()

YNWA

Slušný mix Braindead, Machette a Od soumraku do úsvitu. Ve finále velká zábava na hranici kýče ale budiž. Příběh hadr-nula na druhou, který je totálně zachráněn hereckými výkony. "Chameleonská" postava v roli Rose McGowen (čarodějky Paige ze seriálu Charmed :-) ) je skvělá. Její kulometná noha mi trhala bránici :-) Nejvíc mě dostal Josh Brolin a jeho postava doktora, dokud byl doktorem. Jeho drsňáckému charizmatu by se mohlo pár chlapců z Holywoodu přiučit. Vlastně všechny postavy jsou "komický drsňáci" podobně jako se tváří i celý film. Celkově 3,5*. ()

Tommyg14

Ještě o stupeň lepší, než Auto Zabiják. Zombie horror dělající si srandu ze zombie horrorů ve velkým stylu. Smál jsem se od začátku až do konce. Pro mě číslo 1 mezi oddechovejma filmama. ()

Rodriguez zase točí pro děti

Rodriguez zase točí pro děti

01.06.2008

Ano, rozhodli jsme se vám zničit neděli (a čtěte až do konce, bude to ještě horší). Planetou Teror se texaský desperát alespoň částečně rehabilitoval u publika, znechuceného jeho 3-D zrůdnostmi pro… (více)

Conan Nezfilmovatelný?

Conan Nezfilmovatelný?

01.07.2007

Třetí návrat svalnatého barbarského šermíře se pořád dokola propírá už dobrých sedm let. Nejdříve se o vzkříšení fantasy hrdiny snažil sám John Milius, režisér uctívaného i zatracovaného Barbara… (více)

Hříšní lidé města temného

Hříšní lidé města temného

09.04.2007

Hororové kombo Grindhouse je připravené na start a Robert Rodriguez se může konečně pustit do dlouho slibovaného Sin City 2. Premiéra byla původně plánovaná už na léto 2006, ale z rychlovky, kterou… (více)

Robert Rodriguez Competition

Robert Rodriguez Competition

12.03.2007

Někteří jedinci se sice ještě nestihli zpamatovat z toho, že v evropských zemích nebude Grind House uveden jako dvoufilm, ale tvůrci jim to chtějí řádně vynahradit - Quentin Tarantino plánuje… (více)