Lesy

Mladá a citlivá dívka se v hrůzostrašném příběhu utkává se zlem, jež ožívá mezi stromy. Falburn Academy je prestižní dívčí škola ukrytá hluboko v lesích. Její nejnovější studentka Heather Fasulo (Agnes Bruckner) však není jako všechny ostatní – slyší záhadné hlasy. Rodiče (Bruce Campbell, Emma Campbell) ji zanechali pod hrozivým dohledem ředitelky Traversové (Patricia Clarkson) a jejího podivného učitelského sboru a Heather si brzy uvědomuje, že ve Falburnu nic není takové, jaké se zdá. Když spolužačky začnou záhadně mizet v lesích, Heather děsivé tajemství odhaluje – a dostává se jí za to lekce hrůzy. To nejdůležitější, co by měl člověk ve Falburnu vědět, je to, že z lesů není úniku. (oficiální text distributora)

mliko

1) Strucne o cem to je :Děj je posazen do roku 1965 do soukromé internátní dívčí školy, která se nachází uprostřed hlubokých, tajemstvím opředených lesů. V těch se však začínají dít podivné věci … 2) Muj nazor:Film je dobre vymysleny a libil se mi namet strasidelnyho lesa,nejakej poradnej horor to opravdu neni ,ale mysterieznost se tomu neupre.. 3) Hodnoceni: Zlata stredni cesta *** (55%) ()

Lichty odpad!

Bezduchá splácanina Evil Dead a Čarodějek školou Povinných (ano slyšíte dobře), která nefunguje příběhově a bohužel ani nevyděsí. Snaha vypadat na stoprocent cool a navodit dojem centra strachu uprostřed žroucích lesů se autorům vymkla z rukou a ta hodina a půl, kterou film má, vám možná bude připadat jako půl roku. Jak ale koukám kolem, máte velkou šanci, že se vám to nestane... ()

seiffs

Nadprůměrný horor natočený v pěkném retro barevném prostoru. Určitě to budu chtít vidět jěště někdy. ()

Doomer

Zase film hrajci na ztotozneni se s hlavni hrdinkou s nadprirozenymi schopnostmi kterou sikanuji ostatni devcata. ()

Luki.V

Úžasný atmosférický horor, po kterém doporučuji dát si podvečerní procházku podzimním lesem :). Ano příběh je trošku naivní (pokud se na něj koukáte z té běžné strany divácké bariéry) a pomalé tempo může někomu vadit. ALE... úžasná vizuální stránka, napětí, plíživý děs který se Vám pomaličku zažírá pod kůži... a NOC která je opravdu temná a černá (jedna úžasná scéna jakoby vypadla ze starých Argentových kousků) :). Příjemný nostalgický výlet do krajin pomalého a z velké části psychologického hororu. ()

Cortesz

Docela stylový mysteriózní horor z hodně dobrou atmosférou a prostředím temných lesů se s příbytkem minut mění jen v trapnou záležitost o čarodějnicích nebo co. Už od začátku nám film dával najevo kdo zde bude ten zlej-celej učitelskej sbor se chová jako banda šílených vražedkyň, které se tváří jako šílené a budí strach už od začátku ( já bych po setkání s nimi zdrhal co by mi nohy stačily). Film dokonale pustoší jeho bídný konec s otřesnou hláškou hlavní záporačky těsně před její smrtí. Herci, nebo spíše herečky nic moc. A nechápu co tu dělal Bruce Campbell, kterého bylo sice příjemnévidět zase se sekyrou, ale ani on nedokázal tento film vytáhnout alespoń do průměru. ()

zly.dvojce

Čtyřikrát ano. Ano Agnesce když todává sežrat té blonďaté mrše, Ano výbornému vyprávění, Ano atmosféře, a Ano Ano Ano hře na sekerníčka. Velice příjemný film. Nevím jestli horror, ale film rozhodně. SIlně podhodnocený film zde na ČSFD. ()

Solverino odpad!

hooodně jsem se nudil a až do konce mě to neoslovilo... ale vydržel jsem! hloupý nápad, měl jsem si vybrat něco jiného :( ()

Tremono

Tak přišel jsem, viděl jsem, jen proto, že jsem chvíli předtím shlédl May taktéž od McKee. Zklamalo mě, že občas docela dobře budovaná atmosféra je hned vzápětí zabitá nesmyslným chováním postav, celý děj je jeden velký vykonstruovaný nesmysl a ke konci mi bylo naprosto jedno jak to dopadne. Navíc bytostně nesnáším, když mi "hlasy" nepřetržitě spojlerujou, ale to je možná i vina dabingu ;) ()

habertek

No jelikož jsem u filmu nebyl sám tak jsme celý film prokecali jelikož tento ,,film" je nezajímavý, nudny, nezáživný,....a mohl bych pokračovat. Jako horor o škole někde uprostřed lesů kam člověk přijede, ale už nikdy se od tam nedostane, protože ho chytí stromy nebo divný učitelky...nic pro mě! ()

carodejb

Nadpriemerné. Oldschoolové. Minimálna inovácia, alebo originalita, napriek tomu veľmi dobrá, "tradičná" hororová atmosféra. 70% ()

Pitryx odpad!

Má to jakž takž atmosféru, ale to je asi vše. Jinak jde o statický snímek s několika efekty plazících se větví a kořenů. Takový odpočinkový film, na který ihned zapomenete, aniž jste se jakkoli báli či polekali. 2012072128403/8722 ()

rafix

Takový tajemný horor. A to se mě líbí. Je to ponuré a pěkná atmosféra. A říkám, že je to úžasné. ()

kacir

Akym pravom sa tento film radi zanrom medzi horory?? Ved to bola rozpravka na dobru noc..ale neuveritelne nudna. So mnou a tymto filmom, je to asi ako ked rocne dieta chyti zapalenu sviecku svojimi malymi prstekmi..cize raz a dost... ()

george16

Docela povedený horůrek z prostředí staré školy a zvláštní ředitelkou. Okolí lesů je tajemné, prostředí vybarvené pěkně, no prostě docela příjemně se na to kouká. ()

MT_Y

Nemohu si pomoct, od začátku kdy jsem si film pustil mě moc nezaujal ani nezajímal. Hodinovej snímek byl absolutně moc zdlouhavý, upřímně řečeno by se dal zkrátit tak na půlku a mělo by to kladnější hodnocení. A proto, kdyby scény byli zajímavější, rozuzlení nebylo takové klišé a nebylo to nabyté feminismem tam bych dal klidně dokonce i těch hvězd pět a 80%... Ale vzhledem k tomu že to tak nebylo dávám dvě Hvezdy a 15% ()

J.Mayen

Skvely pocin, vyborny lesni horor pro nenarocneho divaka. Podivne psychozni chovani vsech v lesni skole, predevsim profesorek, ktere jaksi uplne profesorkami nejsou. Sympaticke predstavitelky a podle meho nazoru i ukazkove herecke vykony. Do plneho poctu mi tu vsak jeste porad neco chybi. Film jsem videl uz po druhe a po druhe plna spokojenost. Bruce Campbell si tu strihne sice vskutku jen malou roli,ale oko hororoveho fanouska jeho pritomnost potesi. ()