Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ben Stiller společně s Robinem Williamsem vévodí hvězdnému hereckému obsazení tohoto neskutečně zábavného filmového hitu. Když Larry Daley (Stiller) získal práci nočního hlídače v muzeu, velkou zábavu nečekal. Brzy ale zjistil, že výstavní exponáty po setmění ožívají. A tak se Larry v novém zaměstnání ani nestačil rozkoukat a už se ocitl tváří v tvář kostře Tyrannosaura Rexe, jež je plná energie, kolem něj korzují římští vojáci a kovbojové a navíc ho zlobí neposlušná opice, která ho přivádí k naprostému šílenství. Ale možná se mu nakonec podaří najít způsob, jak tenhle chaos dostat pod kontrolu a v očích svého syna se tak proměnit v hrdinu. Nad neuvěřitelnými speciálními efekty si údivem vykroutíte hlavu a smíchy se budete řezat od začátku až do konce. Noc v muzeu – to je vaše vstupenka do říše nekonečné zábavy! (Magic Box)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (599)

Lavran 

všechny recenze uživatele

Velkodušně infantilní, přímočaré a truhlíkovské, ale takovým tím milým a neškodným způsobem, co si ani na nic megaextraultraskvělého nehraje. Hlava z toho nebolí, do týdne a bez následků vyšumí jakékoliv případné rozpaky + Silvestri se navíc postaral o docela fajn hudbu, ač se tedy povážlivě naklání k rodu průměrnějších prací. Tak proč ne, že? ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Dobre zvládnutá fantasy komédia. Prvotriedne profesionálne filmové triky, svieži scenár, už tradične spoľahlivý herec Ben Stiller, príjemná atmosféra a dá sa na tom aj solídne pobaviť. Jasný troj-hviezdičkový film. Nezapíše sa síce do dejín kinematografie ako niečo výnimočné, ale svoj účel si splní. Tých 108 minút, ktoré mu venujete, nebudete ľutovať. *** ()

Reklama

LihO 

všechny recenze uživatele

Trochu detské, ale inak milo spravené. Keď to beriem ako rodinnú komédiu, tak určite fajn film. Vadil mi dlhý a nudný začiatok, kým sa to rozbehlo a potom neskôr to bolo o moc lepšie no aj tak to nebolo ono :D Niektoré scény moc moc zlé, iné zas super. Nič konkrétne sem nepíšem, však pozrite si sami :) ()

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Ľahko stráviteľná jednohubka, ktorá nezasýti, ale ani z nej nie je človeku zle. Réžia prekvapivo v pohode, triky tiež, Stiller poteší niekoľkými naozaj vtipnými etudami vo svojom klasickom štýle (prekáračka s drzým opičiakom), len človeka mrzí, že scenáristi z nápadu nevyťažili omnoho viac - výborných fórov ako je aportujúci T-Rex tam malo byť päťnásobné množstvo, potom by som chápal ten obrovský medzinárodný úspech filmu. ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Tlieskanie je ľahšie, ako lúskanie prstami.“ - „To je diskutabilné.“ Je zle, ak film od  začiatku kašle na logiku (chlapa trafí puk do hlavy a v ďalšej scéne nemá modrinu, kostra dinosaura komplet prehodí stôl cez celú miestnosť a ráno je stôl na pôvodnom mieste a v nepoškodenom stave). Je to akceptovateľné v paródii s Lesliem Nielsenom, ale nie v neparodickej komédii s vcelku realistickými postavami, s ktorými máme súcitiť. Pokiaľ film nemá premyslené základné univerzum (ako je možné, že niekoľkotonová utekajúca kostra T-Rexa, hoci sa pri každom jeho kroku trasie zem, nepoškodí na podlahe ani jednu kachličku?), definitívne strácam trpezlivosť. A pokiaľ ma pobaví iba raz za 30 minút, fakt je zle. Bena Stillera mám rád, ale hoci nápad je relatívne skvelý (hoci pripomína Jumanji), výprava/triky pekné a herecké obsadenie podporných rolí poteší (Robin Williams, Owen Wilson), celé je to jeden obrovský spotrebný priemer bez duše a srdca. Scenár ani spolovice nevyužíva vďačný, atraktívny potenciál. ()

Galerie (43)

Zajímavosti (30)

  • Larry Daley (Ben Stiller) nosí hodinky značky Swiss Army 24228 Renegade. (dyfur)
  • Vikingovia vo filme hovoria po islandsky, hoci je počuť len jednu vetu. (riso677)

Související novinky

Jurský pirát Joe Crood v nočním muzeu

Jurský pirát Joe Crood v nočním muzeu

12.09.2013

Ano, tato novinka je o pokračováních několika letošních, ale i starších, v podstatě už klasických filmových hitů. Bez zbytečných řečí: čtvrtý film o pravěkých ještěrkách ponese název Jurassic World a… (více)

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

Vin Diesel jako vyměklý terminátor

23.05.2011

Projekt se sice jmenuje lákavě – The Machine – a Diesel si v něm zahraje kyborga, navrženého jako ultimátní zbraň, ale neradujte se. Scénář napsali ti samí lidé co Noc v muzeu a půjde o rodinnou… (více)

Místo Avataru Noc v muzeu 2

Místo Avataru Noc v muzeu 2

20.12.2007

Pravá blondýnka Reese Witherspoon se po těžkotonážním dramatu Odvlečen vrací k lehčím žánrům. Režisér Seth Gordon už brzy odstartuje natáčení komedie Four Christmases, námětem vzdáleně připomínajícím… (více)

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)

Reklama

Reklama