Noc v muzeu

Noc v múzeu

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA / Velká Británie, 2006, 104 min

• Nevada

Zářný příklad toho, že v Hollywoodu neznají míru a producenti by měli víc zapojit do výrobního procesu střihače. Při sestříhání tak o 10, ale nejlépe 15 minut, to mohl být zábavný a svižný film. Hlavně všemožné pitvoření, dohadování se s opicí, nesmyslné "pokřikování" Attily, na Attilu, "psychoanalýza" a hlavně otravný Mickey Rooney, to všechno bylo navíc a nejen zdržovalo, ale přímo otravovalo.(2.8.2012)

Opět skvělá zábavná podívaná v čele s vynikajícím Benem Stillerem. Sice příběh neni nějak extrémě vtipnej, i když teda scény s Owenwm Wilsonem byly naprosto brutální, dokonce bych řek, že vždycky na tu chilku co byl v záběru zastínil i Stillera, jenže jinak film zas tak vtipnej neni, ale zábava to je fakt vynikající. Za zmínku jistě ještě stojí Robin Williams, ale u toho sem měl dojem, že je to takovej poslední záchvěv před smrtí, ten se už asi jen tak nezvedne a nenaváže na ty skvělý filmy z 90 let.(12.8.2007)

Pro mě opravdu velmi příjemná dobrodružná komedie, skvěle jsem se bavil.. Hodně mi to připomínalo film Jumanji, film s dětství, který jsem byl jako malý doslova hotový. Nedávno jsem si ho pustil a už mě tak jak jsem byl mladší nebrala, ale pořád slušně bavila. Ale noc v muzeu, i díky že jsem to viděl poprvé, velmi solidní, zábavné a dobře provedené. B. Stiller hrál v celém filmu skvěle a celkově jsem byl spokojený, už stahuju noc v muzeu 2 a dost se na to těším a uvidíme jaké to bude:-) .. Dávám lepší 4*, hodnocení - 85%(26.5.2010)

Dobrodružná podívaná pro celou rodinu ,která se odehrává v přírodopisném muzeu.Hlavní roli obsadil známí Ben Stiller a po jeho boku usedl na koně Robin Williams hrajícího amerického prezidenta Teddyho Roosvelta .Ve snímku se také objeví Owen Wilson nebo krásná špionka Carla Gugino.Celkově se mi film moc líbil ,prostě doporučuji všem !(22.5.2007)

Dobre zvládnutá fantasy komédia. Prvotriedne profesionálne filmové triky, svieži scenár, už tradične spoľahlivý herec Ben Stiller, príjemná atmosféra a dá sa na tom aj solídne pobaviť. Jasný troj-hviezdičkový film. Nezapíše sa síce do dejín kinematografie ako niečo výnimočné, ale svoj účel si splní. Tých 108 minút, ktoré mu venujete, nebudete ľutovať. ***(15.2.2008)

• - Film měl původně točit Stephen Sommers, ale odstoupil kvůli rozdílným představám o filmu. (don corleone)

• - V africkém sálu savců je vystaven i pštros. Pštros je ale pták. (Cheeker)

• - Návštěvnost Národního muzea v New Yorku se skutečně zvedla o 20 % během následujících prázdnin po uvedení filmu. (don corleone)