Noc v muzeu

Noc v múzeu

Akční / Komedie / Fantasy / Dobrodružný

USA / Velká Británie, 2006, 104 min

• Gilmour93

Noční směna v Levyho přírodopisném cirkuse byla pro mě naprosto ideální, neboť mi umožnila ničím nerušený spánek v pracovní době a nevzbudila mě ani Attilova parta trhající údy. Asi ze všech nejvíc by ji ocenily děti, avšak ty jestli můžu radit, vezměte spíše do muzea opravdového..(9.9.2009)

• AngelAngie

Ben byl opravdu milý, ale to je vše!(22.5.2008)

• Isherwood

Tahle velkolepá digitální taškařice pobaví leda tak na poli dvouminutového traileru, který dokázal jednotlivé gagy díky fajnovému střihu zkoncentrovat do podoby funkčního humoru. Celovečerní podoba je - vzhledem k tématu - neúnosně roztahané tajtrlíkování oživlých exponátů, s trefnými cameo rolemi pánů z Frat Packu, v němž mě doopravdy pobavila pouze vyvedená partička hunských bojovníků v čele s ultracool Attilou. V součtu se ale jedná o stejně vlezlou „rodinnou zábavu“ na úrovni Beethovena či třetího Shreka. Ani můj 11-letý brácha se u toho nebavil!(21.1.2008)

• robbiee

[imdb: 6.4/10] | me: Stupídne !... film stavil na efekty a pobláznené behanie po múzeu plnom živých rekvizít, ale akosi úple zabudol na logiku deja a náväznosti. Nič nedáva zmysel a jednotlivé pasáže sú iba povrchné a vôbec nemajú žiadne pozadie. Dieťa hrajúce syna sa správa úplne nereálne - príliš rozvážne, vypäto a veľmi silene. Film je plný nedostatkov. Ak sa na to pozerám ako na rozprávku pre deti, tak potom musím povedať, že tvorcovia podcenili inteligenciu dieťaťa. Ako pobláznené behanie bez hĺbky by to bolo fajn, ak by aspoň čo to na pozadí dávalo spojitosť a logiku. Celé to jedine sem tam odľahčí pár vtipných frkov, inak nič moc.(2.6.2009)

:::::::::::::::::::::::::::::::: TheMaker se bavil skvěle ! Nízké hodnocení nechápe ! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::(12.6.2008)

• Jake Cherry

• - 100-milionová produkce studia Fox vydělala během prvních třech dnů promítání (22. – 24. 12. 2006) 30,4 mil. dolarů na první příčce žebříčku návštěvnosti a zůstala na ní 3 týdny. Po měsíci se tržby v amerických kinech vyšplhaly na 200 milionů, a to ještě není konečná suma. (imro)

• - Po uvedení do kin se v průběhu prázdnin návštěvnost American Museum of Natural History zvíšila o 20 %. (willy1)

• - Autor knižní předlohy Milan Trenc se nechal inspirovat Americkým přírodovědným muzeem v New Yorku, jenž si podle svých slov zamiloval a jehož exponáty mu přišli jako živé. (Olík)