Během pohřbu Johanna von Wolfhausena se jeho vnukové Jan a Todd dozvědí, že podle rodinné tradice musí odvézt urnu s popelem do jeho rodného Německa. Do Mnichova dorazí právě v době Oktoberfestu a pan Schniedelwichsen, který jim měl pomoci, je zavede na tajný mezinárodní turnaj v pití piva, organizovaný baronem Wolfgangem von Wolfhausenem. Tady bratři zjistí nejen to, že jejich dědeček byl baronovým příbuzným, ale že kdysi jako kluk ukradl recept na nejlepší pivo na světě a se svou matkou, prostitutkou Gam Gam, utekl do Ameriky. Německý tým bratry hravě porazí a společně s publikem zneuctí památku jejich dědy. Bratři přísahají pomstu a vrátí se do Colorada, kde sestaví americký tým pro příští ročník turnaje. Zjistí, že dědeček recept neukradl. Baron ho před smrtí ukryl do panenky a tu dal chlapci krátce předtím, než ho Gam Gam vzala do Ameriky. Právě on byl totiž jeho prvorozeným synem, a tedy dědicem rodinného pivovaru v Bavorsku. Mladíci podle receptu uvaří po více než padesáti letech legendární pivo a jednu lahev pošlou německým soupeřům. Ti se okamžitě vydají do Ameriky, aby se receptu zmocnili... (TV Nova)

zdenny

Kdysi se mi to líbilo víc. Možná jsem si u televize i něco vypil. Ano, toto je film, u kterého je vhodné si trochu přihnout. Je to film o pití - o pití piva. Takže pro člověka, který se v tom vyzná, je toto správná komedie na večerní odlehčení. Jo, Oktoberfest - to je jedna z věcí, kterou bych chtěl absolvovat než zemřu. ()

Compadre

Pro pivaře absolutní povinnost :-) jen nechápu, proč se na tý tajný disciplníně neobjevila největší evropská pivní velmoc a sice Česká republika...trestuhodné. ()

U.Tarare

Na to, že Superpoldům jsem dal bez váhání pět hvězd, tak mě tahle zhovadilost nemile překvapila. Nějak jsem postrádal vtip, takže 20% ()

Soweek

Za normálních okolností bych tomu dal 3, ale některé situace v tomto filmu byly více než výborné. Jedna z mála ujetých amerických komedií,kde hlavní náplní filmu neni sex:-) ()

slovan1

Mé hodnocení vyplývá z toho, že jsem se na film díval po návštěvě hospody... :-) Jinak bych šel určitě níž. ()

uzzi

Ubohé, trapné a navíc se zapomenulo na Čechy - ale sere pes, je to hooodně zábavné a některé forky jsou tak absurdní až je to neuvěřitelné a čert vem pokleslost, tenhle typ humoru k takovému filmu patří. ()

Dánek

No čekal jsem mnohem víc. Kdyby tam aspoň byly nějaký nechutný vtipy kterejm se mohl člověk zasmát. Ale bylo jich tam fakt málo. Několikrát jsem se zasmál, ale celkově to bylo dost o ničem. 45% ()

keoma26

tohle je z kategorie "must see" pro všechny milovníky piva a pokleslýho hospodskýho humoru... takové pivní "Ledově ostří";-) ()

BluT

nó, tak jako taková normální komedie. Nic světobornýho ni převratnýho, ale bylo tam pivo, kozy a i trocha srandy, takže tři. ()

cab

Neuveritelna slatina je koukatelna kvuli krasne chutnajicimu moku a predstave, ze se ucastnim takoveho klani. 30% ()

DocBrown

Kdykoli souperi v americkem filmu hodni americane a zli evropane, tak je to k nekoukani. Pres ceske dabery snazici se mluvit nemecky jsem se ale nedokazal prokousat. ()

Milan25

Neskutečná ptákovina. Souboj v pití piva mezi USA a Německem (nebo spíš Bavorskem) s naprosto nereálným vítězem. Zde se opravdu snoubí bída s nouzí. ()

Piggsy

Amíci nám opět předvedli, že dokáží natáčet ty nejstupidnější a nejnechutnější komedie na celém světě. Beerfest je film, který by se měl promítat v hospodách. Mezi uslintanými štamgasty by nepochybně sklidil větší úspěch než kdekoliv jinde. Takže jedna hvězda za to pivo.. :-) Jinak je to bohužel jasný odpad :-( ()

Haymar

Fakt neuvěřitelná kokotina, kupodivu však docela zábavná. Film, kterej si parádně střílí z němců i amíků (z těch prvních samozřejmě mnohem víc) a jehož jediný smysl je v lemtání píva - i přesto však drží celkem slušně pohromadě, si zaslouží uznání (i když těch 110 minut bylo přeci jen přehnaný) ()

peetriss odpad!

Od Oktoberfestu jsem opravdu neočekával nic světoborného, ale že místo do pivního festivalu budu vtažen osobně do souteže, jejímž cílem je dosledovat tento film až do konce jsem opravdu netušil! Mimochodem jsem prohrál, nevydržel jsem ani hodinu, a jak se těm idiotům pivní odveta povedla mi je opravdu naprosto volné. Na letní zahrádce zapomenuté zvětralé, sluncem vařené, hmyzem kontaminované pivo je chutnější než tento paskvil, který ani nenazývám filmem. ()