Poslední polibek

• USA The Last Kiss (více)

Michael a Jenna spolu chodili tři roky a teď se chtějí vzít …až do okamžiku než Jenna zjistí, že je těhotná. Najednou si Michael uvědomí, že navždy přijde o svůj bezstarostný život a bude muset zabezpečit rodinu. Na svatbě svého přítele potká studentku Kim, která ho svede a díky ní svět kolem sebe začně vnímat jinýma očima. Tragikomedie o rozchodech, láskách a trápeních dnešních třicátníků. (oficiální text distributora)

Jerris008

3 hvězdy dávám snímkům, na které jsem ochotna se v budoucnu podívat znova. Na tento se už nejspíš nikdy nepodívám, ale oceňuju realistické vykreslení života, bez jakékoliv známky naivity. Celkem emotivní, i když jen do jisté míry, jelikož každý si prošel podobnou situací jako v tomto příběhu, takže ví, jak to v životě chodí. V Casey Affleckovi vidím naději, že časem „přehraje“ svého bratra Bena, a to o dost. ()

Mr.Roman

Krásna romantika, jemná dráma a trocha komédie, zmiešané dokopy, okorenené excelentnými hercami hrajúcimi sympatické postavy, ktorých osudy mi neboli ukradnuté. Z tejto kombinácie tentokrát vznikol The Last Kiss a Zacha Braffa si idem hodiť do top ten. ()

LukKon

Asi to bude tým, že som to pozeral počas čakania na brata v kaviarni v nákupnom centre. Vcelku priemerný film, ale je pravda že riešia síce bežné, ale zaujímavé problémy nás všetkých. ()

jafuska

typická romantická komedie, kdy dospělí řeší své problémy po svém, o těhotenství strachu co bude dál, nevěry, bylo vše co mělo v tomto filmu mělo být. ()

HarveyDent

Kvalitní kamera, hlasité hádky, nesympatický hlavní hrdina a celkově špatný casting a navíc....párkrát omleté téma. 70% ()

uodevr

What does it take to regain someone's trust? Tohle je krásně provokativní snímek. Hlavní hrdina je záměrně děsnej zmetek, jehož role je vhodně obsazena Braffem, který má sám o sobě takovej provokativní ksicht, že člověka sem tam přepadává touha ho trochu propleskat jen tak pro radost. Nebo jsem jenom magor. V každém případě je to velmi svěží romantika, byť o jakoukoli originalitu se ani náznakem nepokouší. Není se čemu divit, když místo toho se tvůrci rozhodli radši hrát na reálnější notu. Na Ameriku až matoucně reálnou. Je pravda, že nejednou scénář upadá do klasického kýčovitého romantického stereotypu, ale většinou má dost páry na to, aby se držel nad vodou, a obzvláště nájezd ke konci a konec samotný je přesný, minimalistický, a přecpán starověkou, avšak stále zapomínanou moudrostí. Pro celkový dojem své dělá i velice vhodně vybraný soundtrack, výkony zdejších aktérů, příjemná režie a taková jakási uvěřitelnost a celistvost. ()

Kvapec

Opravdu film, který ukazuje život z té druhé stránky.... Jak je možné kvůli špatným rozhodnutím zkomplikovat celý život a to né jen sobě. ()

Alca

Nemám ráda Zacha Braffa, nakonec jsem vydržela až do konce, ale nemůžu říct, že by mě tenhle film nějak těšil. ()

Heyyy

Komedie? Kde? Možná se některou z těch opravdu hrůzostrašných situací snažili ve filmu odlehčit, ale vesměs hrozná depka... Můžu ale i tak jedině doporučit. ()

Sholi

Tohle natáčení si musel Zach nádherně užívat. Kdo by ve skutečnosti odolal Rachel Bilson? Celej film jsem mu záviděl... ()

Petule3

Ty jo...konecne po dlouhe dobe zase film, ktery vystihuje realitu presne takovou jaka je. Ten film mi mluvi z duse...snad v kazdem pribehu jsem se nasla, i kdyby jen jednou vetickou, jednou myslenkou...to je ale uleva. Skvele zahrane, kdyz je dobry scenar a skveli herci, jde to samo a opet...bez nejakych efektu a podobnych pakaren. Tenhle typ filmu mam radeji. Doporucuji. A to jsemto zapla uplnou nahodou jen jako kulisu... ()

Efreeti

Komorní příběh o vztazích není zrovna můj šálek kávy...přesto me tento film něčím zaujal. Zach Braff je skvělý, zejména v poslední části filmu, když vytrvale "prosí" o odpuštění schodišti. Rachel Bilson je zde opravdu pěkná pokušitelka...ne laciná flundra jak ji známe z O.C. ()

Miloško

Zaujímavý film o partnerských vzťahoch skupiny tridsiatnikov,ktorí stoja pred životným rozhodnutím,ktorého sa ale boja... Film sa od podobných amerických diel líši hlavne v tom,že je viac reálnejší,zo života. V hlavnej úlohe Z.Braff podal veľmi dobrý výkon.Rozkošná je aj Rachel Bilson.[DVD] ()

pasqviL

Před puštěním filmu jsem se nepodíval na žádný komentář, chtěl sem si pustit nějakou zamilovanou komedii která pěkně skončí. Podle názvu sem si řekl je to bude přesně to co hledám, omyl, ale pěkný omyl. Vždy se takhle nechám pěkně vyvést v omyl :) ()

Peters18

Normálně tak lepší tři ale za nehorazně hot Rachel Bilson bude i ta čtvrtá. Slušná podívaná ale Garden state bylo lepší ()

Saljack

Tenhle film je tak průhledný od začátku, že nemá ani cenu se na něj koukat. Stačí vidět 5 minut a víte jak to dopadne. Nic víc zde není chtělo to alespoň něco co by divák nečekal ale toho se v tomto filmu nedočkáme. ()

worm14

Od první minuty to bylo zajímavé. Příjemné herecké obsazení, dobrý spád. Akorát mi občas vadily ty cajdáky co tam hrály, ale celkově příjemný překvapení. A řek bych, že to byl asi nejlepší film co kdy běžel na kanálu Film+ ()