poster

Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu

 • USA

  Nancy Drew

 • Slovensko

  Nancy Drewová: Záhada v Hollywoode

Thriller / Krimi / Rodinný

USA, 2007, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Claude Speed
  ***

  Našel jsem film svého života! Tedy, našel bych ho, kdybych na něj narazil o několik let dřív. Tenkrát by to bylo bez diskuzí jasných 5*. Bohužel, s věkem roste moudrost, takže se na celkový výsledek už dívám dospělejším okem, které už nedostatky a ve velké míře vyloženě trapné scény nepřehlíží. Ačkoli bych chtěl, přes tři hvězdy se přehoupnout nemůžu. Ani kvůli Robertsovic neteři.(26.4.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Myslím, že nadání pro vyšetřování, je atraktivní ženskou kvalitou." Pokud podobnou větu vypustí z dutiny ústní dvanáctiletý cvalík, tak něco není v pořádku. Asi to bude to, že hlavní detektivka, školačka a koláčová úplatnice v jednom, je příliš mladá na to, aby se to celé dalo brát vážně. Na druhou stranu jsem zaznamenal několik poměrně vtipných okamžiků a to přesto, že malý ani holčička jsem nikdy nebyl.(16.3.2016)

 • Nathalie
  *

  Jako dítě školou povinné jsem na příbězích detektiva v sukních Nancy Drew pilovala anglický jazyk. Tak rychle jsem ale nostalgické okénko ještě nezabouchla. Tahle pišišvořina je pro desetileté holčičky. Pokud prvních děvet a půl let života strávily mimo civilizaci. Pipi Dlouhá Punčocha by se tomu vysmála, Harry Potter by nad tím mávl hůlkou a jakýkoli teenager se znalostí Baker Street a čtvercových palačinek by Nancy poslal někam, kde světla nepřebývá. Pleasure potenciál: nula. Guilty pleasure potenciál: nula. Verdikt: Pokud vás vystopuje, nedopadne to s vámi dobře. Run, Forrest, run.(20.3.2008)

 • Lhurgoyf
  **

  Keď sa chce, aj detský film dokáže byť zaujimavý pre dospelého diváka (The Goonies, E.T., či žánrovo podobný Young Sherlock Holmes and The Pyramid of Fear). Táto vec je však ich protipólom. Nancy Drew je mladá detektívka, ktorá rieši zapeklité prípady a záhady na ktoré nestačí miestna polícía, ani oddelenie X-Files. Táto trochu naivná Dušínovská postava ako vystrihnutá zo 60 rokov (avšak používajúca iPod a MacBook), sa vo veľkomeste stretá s dravým svetom dnešných teenagerov. Z tohoto stretu potom vyplýva základný humor filmu, balancujúci na pomedzi hlúposti, detinskosti a naivity. Pokiaľ vám však po dome behá predpubertálna dcéra (najlepšie do 12 rokov), dovolím si film odporučiť. Vy to vďaka krátkej stopáži prežijete a decko dostane priame a jednoduché poučenie do života "je dôležité byť sama sebou". Ostatní ale ruky preč preboha!(31.12.2007)

 • blackJag
  ***

  Děcká detektivka, která víc než samotnou zápletkou překvapí Brucem Willisem v malé roli sebe sama v dokonale zbytečné a samoúčelné scéně z natáčení dobové detektivky. Scéna, ve které si roli nervózou stiženého režiséra střihl Adam Goldberg, měla asi reflektovat původ hlavní postavy - mladá amatérská detektivka z románů první poloviný 20. století - ve filmu je ale zakomponována tak nahodile, že to spíš svědčí o využití možnosti mít ve filmu Willise za každou cenu (to samozřejmě docela chápu). Hudba: Ralph Sall 50%(13.7.2009)

 • - Kresby, které se objevují za koncem filmu během titulků, jsou velmi podobné ilustracím v původních knihách. (HappySmile)

 • - Za prvý premietací týždeň film zarobil 7 miliónov dolárov. (martin1m2)

 • - Na začátku filmu kamera zabírá zblízka knihovničku. Všechny knihy v ní obsažené jsou knihy o Nancy Drew. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace