Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nancy Drew s nepostradatelnou lupou a práškem na snímání otisků prstů opouští River Heights a míří do Hollywoodu... ne proto, aby se seznamila s hlavním hrdinou seriálu Smallville, což si myslí její přítel. Nancy jede vyřešit jednu z největších záhad vůbec: tajemnou vraždu herečky Dehlie Draycott. Jak si ale naše detektivní hrdinka poradí s protivnými a záludnými kráskami na hollywoodské střední? Přidejte se k Emmě Roberts, která jako Nancy prožívá dobrodružství, nebezpečí i lásku. Kamkoliv se Nancy vydá, napětí ji následuje. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (36)

Eawy 

všechny recenze uživatele

Náhodou som narazila na tento film. Dočkala som sa presne toho čo som očakávala. Dočkala som sa filmu o nevšednej teenegerke, so všednými problémami, no s nevšednou záľubou. Emma Roberts hrala milo aj keď niekedy skôr zmätene. Príbeh bol pochopiteľný, tento film je predsa len určený skôr pre deti, takže celá zápletka bola ľahko vyriešená. Na deji mi skôr chýbalo ešte trošička toho záhadného, tajomného. Celkovo asi 60% a tých 10% je za to, že som si to pozrela v AJ, a pekne som si ju pri tom precvičila. ()

lioncel

všechny recenze uživatele

Kdybych chodil na ZŠ, tak jsem se asi právě zamiloval .. konečně mladá hrdinka, která je chytrá, pohledná, šikovná, ještě nevinná a nemá obarvenou palici, nalakovaný nehty, tetování - nevypadá zkrátka jako kurvička … to má mé velké sympatie a obdiv … aby snad nevzniklo podezření, že jsem nějaký pedofil .. já jsem jen táta, který kdysi s hrůzou sledoval svou milovanou dcerušku, jak přebírá životní moudro své matky – není vlastně až tak důležité co máš v hlavě, jako spíše co máš na ni … ()

Reklama

choze 

všechny recenze uživatele

Nejnovější celovečerní adaptace oblíbeného dívčího čtiva ze 30. let od fiktivní autorky Carolyn Keene o záhadami a jejich vyšetřováním posedlé teenagerce Nancy Drew. Ta se dočkala hned čtyř filmů už na konci 30. let v produkci Warner Bros. a následně dvou seriálů (1977, 1995) a televizního filmu (2002) pod křídly ABC. V ZÁHADĚ V HOLLYWOODU se Nancy (v podání Emmy Roberts, dcery Erica Robertse a neteře Julie Roberts) pohybuje v současném světě a využívá moderní techniku, sama ale zůstává přemoudřelou a přeslušnělou samostatnou dívenkou ze 30. let respektující dospělé autority, s jejím starým oblečením a legračním autíčkem. Pro dospělého se film potácí mezi trapností (infantilní humor, neživotné figurky místo postav) a nudou (průhledná detektivní zápletka) a nepěkně podceňuje i svou cílovku, která ale bude zřejmě i tak spokojena. ()

Nathalie 

všechny recenze uživatele

Jako dítě školou povinné jsem na příbězích detektiva v sukních Nancy Drew pilovala anglický jazyk. Tak rychle jsem ale nostalgické okénko ještě nezabouchla. Tahle pišišvořina je pro desetileté holčičky. Pokud prvních děvet a půl let života strávily mimo civilizaci. Pipi Dlouhá Punčocha by se tomu vysmála, Harry Potter by nad tím mávl hůlkou a jakýkoli teenager se znalostí Baker Street a čtvercových palačinek by Nancy poslal někam, kde světla nepřebývá. Pleasure potenciál: nula. Guilty pleasure potenciál: nula. Verdikt: Pokud vás vystopuje, nedopadne to s vámi dobře. Run, Forrest, run. ()

JohnCZ 

všechny recenze uživatele

Cameo Bruce Willise potěšilo, ale jinak je to strašlivě, strašlivě naivní a přehnaně dokonalé a vyparádičkované. Místy to mělo atmosféru a byla tam vidět snaha o dobrou detektivku, ale všechno to dobré bylo neustále zazdíváno snahou zavděčit se malým dětem a díky tomu mě film místy bavil a místy strašně vytáčel. Ale to asi byla daň za to vidět Emmu Roberts v pyžamu... Howgh! ()

Galerie (33)

Zajímavosti (11)

  • Za prvý premietací týždeň film zarobil 7 miliónov dolárov. (martin1m2)
  • Když si Nancy prohlíží tituly filmů, ve kterých hrála Dehlia Draycott, většina z nich jsou názvy knih o dobrodružstvích Nancy Drew. (HappySmile)
  • Bruce Willis si zde střihl roličku hlavního herce v detektivce z 50. let, do jejíhož natáčení se Nancy Drew nechtěně připletla jako komparz. (HappySmile)

Reklama

Reklama