Malé batole, které se ztratilo třem zcela neschopným únoscům, prožívá svá první velká dobrodružství ve velkoměstě. Zlosyny tak zcela nevědomky, leč o to důkladněji vytrestá... (oficiální text distributora)

bulbasaur

tiež sa pozastavujem nad hodnotením. Je to síce detské, neuveriteľné a stupídne. Lenže ono to je také zámerne. Autori zjavne chceli osloviť určitú skupinu ľudí...a vo svojej kategórií ide o velmi podarenu komédiu ktorá v konečnom dôsledku aj pobaví. Predsa len si únosci vytrpia dosť bolesti :). ()

Hyger

Původně jsem hodnotil snad ** nebo ***, ale teď jdu ještě výše. Účelem tohoto rodinného filmu je pobavit (především menší děti) a to se tady povedlo. Jestli od toho někteří hodnotící čekali zábavu pro intelektuály, tak se hodně sekli. Doporučuji jim sebrat se a jít zhlédnout další díl povedeného kultoseroše HIMYM. To je taky infantilní zábava, ale pro dospělé. ()

marshaall

Batola, ktoremu sa podari vdaka bilionom nahod vybabrat s bandou zloduchov. Presny pribeh si uz nepamatam, ale viem ze je to typicka rodinna blbost, ale zaroven mila spominka na navstevu kina zo zakladnej skoly. ()

helloween93

V první polovině devadesátých let byla po megaúspěchu Sám doma populární látka o boji dítěte/zvířete proti přitroublým zlodějům a na této vlně se chtěla svést i infantilita Baby day’s out. Je pro mě záhadou, proč John Hudges psal scénář a dělal producenta u tohoto drahého a hloupéjo filmu. Jedna hvězda za scénu, kdy Bink zapalovačem pálí jednomu z únosců koule. Zbytek založen na debilitě. Nedivím se, že snímek v kinech zcela vyhořel. ()

Miany

Film, na který blahodárně vzpomínám hlavně v mém útlejším věku, mě bavil vždy, když jsem si ho znovu pustila! Nepopírám, že starší bavit nebude, ale ohodnotit film jen z pohledu dospělé osoby je pro mě do jisté míry sobecké.. Nedá se brát jinak než s určitým nadhledem, má v sobě něco, co člověka upoutá, ale asi to není ten typ filmu pro každého.. Námět se mi líbí, film působí lehkomyslně a v některých věcech nereálně a to k němu patří. Herecké výkony považuji za dobré, vždyť většina herců v něm je hvězdami dodnes. Proč to vysoké hodnocení? Protože si myslím, že film nepatří někam k těm odpadům dneška! ()

PlutisMovie

1* za to, že jsem tento film sledoval s oblibou a jedním výtlemem za druhým, když mi bylo 5 let. Jinak je to fakt sračka a promarněných 99 minut. ()

pepa3rd

Kdysi jsem se hrozně smál, ale po těch letech jsem z toho díky očekávání docela zklamaný. Prostě je to bláznivá komedie s pár dobrými gagy. 50 % ()

haWranka

Tohle je film pro děti. Pro dospělý je to vymejvárna mozku. Ale když jsem byla malá, tak se mi to ohromně líbilo. Proto nemůžu hodnotit - nostalgie mi nedovolí dát tu jednu hvězdičku, zdravej rozum mi nedovolí dát víc. ()

Kroup4

Chabý scénář,spousta stupidních situací,ale některé scénky mě rozesmály až k pláči.Část kdy je dítě na stavbě mě rozesmála už jako dítě a rozesmála mě i dnes po x letech.Není to žádná sláva,ale jednou za čas se na to zas rád podívám. ()

AndrewT

Příběh je tupý a předvídatelný, chování záporáků nelogické, ale u tohoto filmu se neočekávají oskarové výkony. Tohle je pohodový film na puštění po obědě o víkendu, kdy vám mozek skoro spí, nad ničím nepřemýšlí a pak to funguje. ()

topi80

Banda tří imbecilů unese batole, které zatím umí jen žvatlat a lézt po čtyřech. Batole jim zdrhne a vydává se do města, což vyvolá spoustu dalších vtipnějších či vyloženě trapnějších (hořící rozkrok) situací. Já jsem se bavil dobře, batole bylo roztomilé a padouši hodně vtipní. Film by byl lepší, kdyby samo batole bylo více vtaženo do situace a s neviňátkovskou škodolibostí našim třem přátelům také něco úmyslně provedlo. Námět pro pokračování? ()

Demonic189

Väčšina hodnotiacich si asi pomýlila tento film s artovým intelektuálnym dramatom o stopáži 3h. Nie, toto je iba infantilná, nelogická a bláznika komédia, kde treba vypnut mozog a iba sa baviť. Vzdy si pri tomto filme dostatočne odpočiniem a zasmejem sa. Ústredné trio zlodejov je totiž GENIÁLNE! ()

ostravak30

Trable prcka Binka je film, který je postaven na klasických skečích typu Sám doma. Některé scény se navíc této slavné komedii hodně podobají, napadlo mě, když jsem je viděl. A není divu. Pak jsem si přečetl, že autorem scénáře je muž, který se podílel rovnou na třech dílech Sám doma a podobný humor se využívá i v jeho 101 dalmatinech či Dennis - postrach okolí aj. Je to vlastně pořád dokola. Pachatelé zločinu jsou ňoumové a dostávají pořádně na frak. Jenže je to prostě komedie a u komedie je nejdůležitější, jak je směšná a zábavná. A to prostě Trable jsou. I díky Joe Mantegneovi, který trpícího únosce skvěle zahrál. ()

Akvarista

Celej film jsem si přál aby to debilní děcko už konečně chcíplo. A jelikož jsem jinak docela citlivý a dobrý člověk(smích lidí co mě znají osobně), tak bych rád všechnu vinu za moje zlé myšlenkové pohnutky svedl na tvůrce týhle sračky... 15% "skoroodpad" ()