Víkend...pivo...pohoda...kamarádi Larry, Bill a Everett měli jasný plán. Místo toho se nechali naverbovat do armády a nakonec se ocitli kdesi v Mexiku...Místní vesničané mají právě problém s loupeživou bandou a smolařské trio jim má pomoci se ubránit! Taková akce se ovšem nemůže obejít bez spousty ztřeštěných situací... (oficiální text distributora)

kersten

Celkom sľubný začiatok (Resp. asi len prvých 20 minút) to zaklincoval naozaj nepodarený koniec a celkové rozuzlenie filmu. Nemôžem dať naozaj lepšie hodnotenie, bol to hlúpy film, aj keď sa musím priznať že miestami ma dokázal rozosmiať. ()

milhouse333

Komedie o vojácích americké armády coby úplných idiotech, leč nijak kvalitní, avšak v této době docela sedla a dokázala pobavit. Snímek však nijak nevyčuhuje ze soudku přihlouplých komedií. ()

Křepi

Takže tady máme mexickou plichtu. My tomu říkáme jenom plichta. No tohle a pár dalších vtipů a jinak spousta balastu kolem. A samozřejmě nesmíme zapomenout na oblíbený fekální humor. ()

Brano

Béčková komédia, ktorá sa snaží parodovať rôzne scény, ktoré sú prebraté z iných filmov. Humor lacný. Je tam zopár scén, ktoré pobavia, ale je celkovo je ich málo a väčšinou prevládajú tie stupídne. Herecké obsadenie je tiež hrozné a ústredná trojka vyznie trápne. Tak maximálne na jedno pozrieť a dosť. ()

Odpocivadlo

Hlupáci v zálohe ktorý sa absurdným nedopatrením dostanú do Mexika a myslia si že bojujú v Iraku alebo kde to vlastne boli. 2* za zopár vtipných scén. ()

Mira00 odpad!

Nápad v jádru geniální, když to režíruje blbec a hrajou pitomci, tak to dopadá tak jak to dopadá. Mno špatně. ()

zodiak217 odpad!

Je maximálne obtiažne nájsť čo i len jednu vec čo by ma zaujala na tejto snímke. Nielenže mi to celé pripadalo byť trápne, vulgárne, úbohé a tak hlúpo americké, čím sa vlastne len oni sami zhadzujú a ponižujú, ale doslova som sa tam nemal ani kde zasmiať a to už je aj na trápnu americkú produkciu tohto druhu dosť. Nechápem načo tento film vznikol a ľutujem ľudí, čo vyhodili lístky do kina za niečo takéto. Herecké obsadenie nezaujímavé, dejová línia úbohá, námet ako výsmech Američanov z Ameriky trapas. No čo, niečo musí byť aj v odpade.... ()

Nominant

Čakal som, že sa bude tento film uberať štýlom Horúce strely, ale bol som sklamaný. Žiadna komédia, iba chabá snaha o humor, ktorá aj tak u mňa nemala žiaden efekt. Celé zle - 1*!!! ()