Víkend...pivo...pohoda...kamarádi Larry, Bill a Everett měli jasný plán. Místo toho se nechali naverbovat do armády a nakonec se ocitli kdesi v Mexiku...Místní vesničané mají právě problém s loupeživou bandou a smolařské trio jim má pomoci se ubránit! Taková akce se ovšem nemůže obejít bez spousty ztřeštěných situací... (oficiální text distributora)

danco123

Film mal dobré a vtipné scény, no bohužiaľ to nestačilo nato aby ma film tak okúzlil a rozosmial aby to bol aspoň na ten priemer. Filmu by som dal 40%. ()

BoncheR

V skutočnosti...je to taká blbosť až NO! :D :D :D ale kráľovsky som sa pri tom bavil. Ak sa na to pozriete z akéhokoľvek uhla, je to o-NIČOM!!! :D No ak to pozeráte ako komédiu a nie vážne, dostanete všetko, čo potrebujete...:D ()

Master19

Blbinka s pár dobrýma hláškama a výborným Danny "točím ještě jednou" Trejem. Na odreagování to není špatné, nejvíc mě dostalo, když si Everett nechtěl při útěku sednout dopředu, protože to je sedadlo smrti. :-) ()

Elleannie

No já teda nevím.. tohle mělo bezpochyby jasný cíl, a to pobavit. Já jsem se pobavila skvěle, jako už dlouho ne, nemusela jsem nad ničím moc přemýšlet a mohla jsem si klidně užívat děj téhle praštěné komedie. Tak proč je tady tak nízké hodnocení? Nebudu nad tím dumat, každý má právo na svůj názor, každopádně já tenhle film vřele doporučuji těm, kteří se chtějí pořádně zasmát a na chvíli přestat myslet :-) ()

zolo23 odpad!

Takto ma nenaštval už dávno nejaký film! To čo bolo? To,že Dany Trejo zoberie už asi každú rolu,to mi je šuma-fuk ,ale v tejto "komédii" som sa ani raz nezasmial. A to už je čo povedať. Úbohosť a trápnosť..... ()

Soweek odpad!

Je teda pravda, že hovadin jsem viděl dost. A to mi filmy se stupidním humorem nijak zvlášť nevadí, ba naopak, někdy mi i zpříjemní náladu. Co se ale konalo tady se snad nedá ani nijak slovně popsat. Skeče(teda to není pravý výraz pro to co zde uvidíte) jsou ukradené ze všech různých filmů, navíc jsou totálně předvídatelné a ještě k tomu ve finále jsou zprzněné natolik, že se vám z toho spíš dělá špatně. Ruce pryč i kdyby jste se na to měli dívat zadarmo!!! ()

Kracken

Trochu mi to připomnělo Lampasy od Ivana Reitmana, jen s tím rozdílem že tohle bylo opravdu trapný až na půdu. ()

(Z)denny

Sice mi to bránici nepotrhalo, ale dobrý. Škoda jen, že Carlos Santana nepředvedl nic ze svých úžasných kytarových rifů.. ()

arcticsky

Trojice mírně řečeno podivných maníků je se svým velitelem omylem vysazena v Mexiku namísto v Iráku. A střetne se shodou bláznivých okolností v "Operaci Sombrero" s extrémně drsným banditou Carlosem Santanou v klasickém podání Dannyho Treja a jeho malebnou bandou. To "extrémně drsný" je v tomto případě myšleno silně ironicky....Jsou zde odkazy na jiné filmy - např. Sedm statečných a Trejo v těžce zparodované roli Calvery, který bere vesničanům potravu a ženy je bezvadný. Ucházející zábava - u mě jistých 60%. ()

mala_kea

Konečně název, který se schoduje s celým filmem. Neschopnost americké armády je každému známá. A Harding to ukazuje v komedii, ve které se člověk sic zasměje, ale určitě né tak, jak by skutečně chtěl. Vtipné scény jsou spíše trapné, ale co čekat od marináků. ALe je fajn, že se u vtipu není potřeba spoléhat na fekální a "klasické americké vtípky", ale zasmějeme se s klidným svědomím od srdce a nemusíme se přetvařovat, abychom ale 1* filmu připočetli. já přihazuju jednu za Marisol Nichols (už ve "24" se mi líbila :)). V ní opravdu něco bude. ()

gootchy

Je to takový příjemně nablblý a hezky se na to kouká. Já jsem se bavil, vy asi ne. Jenom ke konci je to hodně přeslazený. Ale DJ Qualls tomu dává neskutečné kanónové koule. ()

Luk Skywalker

Proč dávám čtyři hvězdičky standardní komedii, které nepřináší nic nového? Protože jsem se dobře bavil a film nebere sám sebe vážně, a hlavní postavy jsou po úvodu hned jasné, že s nimi bude legrace plus "tradiční" americký seržant. Oddychovka, u které se uvažovat nemusí. A že končí "americky" a jsou tam nereálné věci na to jsme u filmu již zvyklí, ne? ()

Olík

Tři rádoby vtipní komici Larry The Cable Guy, Bill Engvall, DJ Qualls a jejich víkendová army mise, snažící se spíše než na humoru stavět na vidláctví, které je již zmíněným pánům tak vlastní. Nutno však podotknout, že v daném žánru nejde o vyložený trapas, jen o další tupou komedii, která si své fanoušky určitě najde. ()