Attta

Své chabé hodnocení odůvodním jen tím, že přesně tenhle typ akčánků totálně nesnáším. Totálně nepřirozená každá druhá scéna v kombinaci s nekonečným opakováním mě začalo pěkně nudit. Vrcholem byla automobilová honička, kdy Opel Vectra i Astra měl zvuk, jako by to byl sportovní dvanáctiválec. Nepřesvědčivé herecké výkony mě jen potvrdily, že tento film není na víc jak 2 hvězdy. Takových tuctových akčnáků je všude plná prdel, a tak nevidím důvod tento hodnotit nějak jinak. ()

Streeper

Ze začátku to vypadalo vážně fantasticky, říkala jsem si, že to bude opravdu skvělý thriller, ale postupně, jak se všechno opakovalo a ukazovali se scény z jiného pohledu, ale kontext byl vlastně stejný, tak už to bylo utahané a nudné a až pak mě chytil konec. ()

Lopic

Akční jízda, která si na nic nehraje a jakých se už dnes moc netočí. Z počátku zajímavé zpracování, se postupem času omrzí a konec nepatří k nejlepším, ale i přesto neváhám se 4* hodnocením. Dennis Quaid je takvým Jackem Baurem velkého plátna a jak sem spokojen se seriálem, tak se spokojen s Vantage point. ()

cubajz

ze začátku celkem nudné a nezáživné drama o atentátu na amerického prezidenta na mírovém summitu ve španělsku se vám začne dostávat pod kůži jakmile si uvědomíte princip "úhlů pohledu" a jednotlivé díly mozaiky do sebe začnou zapadat... Ze začátku si odbudete ty nudnější postavičky a poté už nastupuje akční rozjezd ... jednu a tutéž událost totiž sledujete z pohledu několika účastníků a tím získáváte celkový obraz toho, co se vlastně stalo.. dobře obsazené i zahrané drama, které je uvěřitelné (až na heroický konec a bombasticky akční honičku v autech) a zábavné. To, že teroristi hodí celý svůj dokonalý plán za hlavu kvůli malé holčičce mi ale opravdu realistické nepřišlo, škoda useklého a podle mě uspěchaného konce.... ale jak řikám: kouká se na to dobře! ()

nithiel

Skvělý návod, jak udělat z 20 minutového scénáře 90 minutový film. Na stranu, ty zhruba dvě minuty děje navíc, které přibývaly s každým dalším vypravěčem stačlily k tomu abych udržel pozornost a mohl si vychutnávat propracované detaily, jimiž byly jednotlivé linky propojeny. ()

C0r0ner

Kdysi jsem měl Úhel pohledu dokonce v TOPce. Na příjemné stopáži se totiž hned v prvních okamžicích rozpoutá dost zmatená akční jízda, která se díky POVčkám několika lidí postupně skládá dohromady a člověk je napnutý až do poslední chvíle. Já prostě mám rád filmy, kde je hlavním aspektem scénář. 100% ()

bourec

Kdyby Travis nenatočil pětkrát to samý z pohledu jinejch postav, tak ten film je tuctovej. Takhle to docela okořenil. Jen těch divnejch scének je tam taky dost. Jak, a hlavně proč se ta holčina vyskytla o pět bloků dál z náměstí. To mi hlava nebrala. Viděno podruhý, a  to hodnocení zůstává. Tři hvězdy jsou až dost. 60%. ()

Wormboy

Prvych par minut ma takmer prikovalo k sedadlu, avsak s pribudajucimi minutami a zbytocne sa opakujucimi uhladmi pohladu, film straca dych a nabera ho az 20 minut pred koncom, kedy sa dej zacne hybat dopredu a my sa dozvedame nieco nove. Celkovy dojem nezachranuje ani velmi slusne obsadenie, najma opat vyborny F. Whitaker, pretoze to, co sa tu deje behom necelych 90 minut, nam Jack Bauer ukazuje v kazdej druhej epizode 24. ()

Flynn

Docela milé překvapení, od filmu jsem toho moc nečekal a nakonec se z toho vyklubala záležitost, která mne docela hezky vtáhla do děje. Nápad s několikerým opakováním příběhu už jsem sice někde viděl, ovšem zpracování mi přišlo docela povedené a film měl docela spád... skutečně milé překvapení.... ()

Andre3000

Od prvního prohození jednotlivých miniepizodek zůčastněných je Vám jasné, co se nám bude snaženo podat a jak "Úhel pohledu" funguje. Ze začátku to sice může vypadat jako lehčí uspávačka, ale poté události gradují a dostavají delší a zajímavější kabát, než měly. Rovněž mě potěšilo, že se zde setkali mojí oblíbenci Matthew Fow a Forest Whitaker, což byl vlastně hlavní důvod, proč jsem tento snímek musel vidět. Dá se říct, že je to opět jeden z dalších zajímavých natáčecích stylů a rozhodně jsem jeho přívržencem, pokud se dobře uvede, jako v tomto případě. ()

agathon

Rádoby sofistikovaná podívaná, která ale překvapuje snad jen tím, kolik hvězdných jmen se do ní tvůrcům podařilo získat. ()

necisty

Už název mi napovídal, co se tak asi bude dít 's kamerou', každopádně počáteční děj, který se mi přehrával už potřetí mě přestával bavit, ale naštěstí to byl zlom. Začalo přibývat napětí až jsme se najednou dostali do souvislé linie. To najednou ubralo na hlavním taháku filmu, ale naopak přidalo na strhujících záběrech, které mi jednoznačně říkali: ''Další úhel pohledu už vidět nechceš!'' Nazval bych to strhující podívanou, která má spoustu kvalitních efektů, i když po velkém množství výstřelů už se neobjevují rány na tělech. Kvalitně zrežírované, herci taky nešetřili umem. Ale co mě na takové podívané dokáže kompletně vyvést z míry je zase ten naivní americký děj! Spoil: Ó bože musíme zachránit prezidenta, ten to všechno zachrání, hlavně, že tam pozdechala většina agentů tajné služby, pak je tam ten nejlepší agent ze všech, který ke všemu na začátku trpí psychickou poruchou, ale to nejlepší na konec...i ten nejdrsnější terorista ze všech, který má právě na účtu třeba 1000 mrtvých lidí a kdo ví kolik malých holčiček, tak právě ta nejvíc tupá holka ho donutí strhnout řízení. Opravdu děkuji, že nás krmíte takovýma kravinama! ()

pakobylka

Fascinující šachová partie, v níž má každý svou roli ... dokonce i bezejmenný pěšec se stává nanejvýš důležitou figurkou, neboť může - ač nevědomky - zcela zásadně ovlivnit konečný výsledek. Partie, během níž postupně vycházejí najevo nečekané souvislosti - víceméně jde "jen" o úhel pohledu. ()

gabin(a)

Čtěte hlasem a tónem Karola Poláka (pro ty, kdo ho neznají - super sportovní komentátor, velmi fundovaný, se zvláštním hlasem, exaltovanou intonáciou a smyslem pro humor, což dokazuje jeho komentovanie Labutího jezera nebo účast v soutěži o nejlepší napodobení Karola Poláka, kde skončil čtvrtý): Áno, áno, vélmi pekná akcia, Mesi (nebo Ronaldo, Drogba, Ibrahimovič - ako sa páči) preniká...neuveriteĺné! je sám pred prázdnou bránou a páli! Ale čo to je???? Páli dozadu!!! A teraz - no niemožem uveriť! Pribieha k lopte a opeť preniká ...a páli....tak taký krásny vlastný gól som eště nevidel! - Tak přesně takové pocity jsem měla v závěrečné části filmu! Ambiciózně a perfektně rozehrané, ale typicky americký idiotský konec to naprosto shodil, ani nemuseli salutovat! Jasný vzkaz všem teroristům: nezkoušejte to na nás, ať jste připravení sebelíp a využíváte těch nejnovějších technických pitominek, náš prezident je nezničitelný jako Fantozzi! ()

PROCESOR

Dívat se na jednu a tu samou scénu pořád dokola může být docela nuda si možná řeknete, ale tady další posouvá děj hodně velkým tempem dál. Nechybí ani dějový překvápka a pořádný honičky v autech. Jasně, že tam jsou i přestřelený věci, ale díky napětí jim to odpustím. ()

Juto

Je to rýchly film, ktorý neprechádza „testom reality“, ale zachováva si určitú intenzitu po celú svoju bežeckú dĺžku. Je to zábavné rovnako, ako je zábavná epizóda v seriály „24“. 7/10 ()

c.tucker

Začátek byl pojat velmi znamenitě a zajímavě. Úhly pohledu od určitých osob velmi dobře propracovany a pasovaly do sebe. Jenže pak přišel zlomový okamžik, kdy se vše spojilo a to byl kámen úrazu. Zbytečně dlouhá a nudná honička v autech. Bizardní a tuctový konec. A ještě další věci. Ve zkratce: bylo zde hodně zajímavých herců, nenudí to, celkem dobrá zábava, nic hlubokého. Pro mě trošinku zklamání. ()

BoXBe

Jjednotlivé úhly pohledu zaujmou svižným tempem vyprávění. Bohužel bylo třeba vystavět scénář na neuvěřitelných shodách náhod a neschopnosti prezidentovy ochranky. Po čtvrté vracečce mě ale nezajímalo jak to všechno vlastně bylo a dokoukal jsem ze setrvačnosti. Jako akční film je to dobrý, ale mozek je třeba na chvíli schovat do ledničky... ()

čidlo

No milé překvápko tohle filmátko! Přesný důkaz toho jak jde natočít 85min nenudný akční thriller, bez zbytečného žvatlání! Jen se dívat a bavit. 80%. ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“