Mladík Troy (C.Hanks) opustí studium práv aby se stal asistentem bývalé hvězdy televizních obrazovek nerudného iluzionisty Bucka Howarda (J.Malkovich) a pomohl mu oprášil jeho zašlou slávu. Asi zatím nejlepší role pro Oscarového synka Colina Hankse - spojení s vynikajícím Malkovichem šlape jako hodinky vhodně doplňováno dalšími postavami (Zahn, Blunt). Jenom jedno upozornění pro ty kdo se těší na rodinné spojení Hanksů na filmovém plátně – role Toma Hankse je téměř mikroskopická.(20.1.2011)

Nenáročná komedie, která není příliš vtipná, ale pobavila. John Malkovich je bezvadně záhadný (jeho třesení rukou budu asi používat - na superpronikavý pohled si totiž netroufnu), Colin Hanks je divně mdlý, Emily Blunt hezká, Steve Zahn nevyužitý a Tom Hanks se vlastně jen mihne, stejně jako spousta dalších šoubyznysňáckých hvězd a hvězdiček. Scénář mohl být méně předvídatelný a méně ve stylu Na pokraji slávy, ale co. Čisté tři hvězdy. Fanouškům J. M. nelze Bucka Howarda nedoporučit. "Jerry Springer měl vážnou nehodu, a všichni to jeli natočit." - "Kdože?"(16.2.2011)

Krásná, lehká komedie nesoucí se na pohodové vlně... John Malkovich hraje neuvěřitelně a celé je to jaksi kouzelné. Je pravda, že výsledek je spíše takový malý nezávislý film, který neodpovídá až přehnaně hvězdnému obsazení. Nehledě na tento fakt tomu něco podstatného chybí - jakási duše filmu, hlubší myšlenka. Ale bavil jsem se dobře a tak dávám slabší 4 hvězdičky.(26.10.2009)

• Malarkey

John Malkovich je opět divnej, až šílenej. Tom Hanks se krapet straní, protože jeho syn Colin Hanks dostává prostor a Emily Blunt je opět nádherná, i když je jí tu hrozně málo. Ve výsledku je to ale naprosto nijaká a nevýrazná rádoby komedie, kde se nic neděje, ničemu jsem se nesmál, nikdo mě nezaujel a celý ten příběh pro mě neměl žádný smysl. Snad jenom ukázal syna Toma Hanksa, jenže v tomhle případě to bylo k ničemu, pač tam neukázal skoro nic.(13.12.2010)

Nie tak vtipná komédia, ale Malkovicha mám moc rád, tak preto som rád za tento príspevok do sveta filmu. Colin Hanks mi príliš nesedel a Tom Hnks si tu zahral až príliš málo. Pobavil ma celkom Steve Zahn a jeho pripečený face s celým charakterom. Inak je to priemerný filmík na jedno pozretie. Howardova show mi ale vôbec nepripadala pútavá a slávu, ktorú si vydobyl ja tak úplne nechápem. Nie je to film na zahodenie. 60%(26.11.2010)

• - Inspirací pro postavu Bucka Howarda (John Malkovich) byl skutečný kouzelník, mentalista a jasnovidec The Amazing Kreskin (Úžasný Kreskin), vlastním jménem George Joseph Kresge mladší. Tento kouzelník skutečně prováděl trik s uschováním svého honoráře u publika s tím, že pokud jej nenajde, nemám na něj nárok. Během své kariéry ho však vždycky našel. (alonsanfan)