Táto dráma s komediálnymi prvkami ma celkom bavila. Je to lepšie ako priemer, malo to niečo do seba ale predsa tomu dačo chýbalo, malo to podľa mňa oveľa väčší potenciál. Nejak mi tu "nesedel" herec Tom Hanks ako otec Colin-a Hanks-a a v tomto filme som vlastne zistil, že aj v skutočnosti je to jeho otec. Haluz. Najviac ma potešili herecké výkony všetkých hercov, "uveril" som im všetko, čo hovorili. :D(7.10.2010)

Nie tak vtipná komédia, ale Malkovicha mám moc rád, tak preto som rád za tento príspevok do sveta filmu. Colin Hanks mi príliš nesedel a Tom Hnks si tu zahral až príliš málo. Pobavil ma celkom Steve Zahn a jeho pripečený face s celým charakterom. Inak je to priemerný filmík na jedno pozretie. Howardova show mi ale vôbec nepripadala pútavá a slávu, ktorú si vydobyl ja tak úplne nechápem. Nie je to film na zahodenie. 60%(26.11.2010)

Mladík Troy (C.Hanks) opustí studium práv aby se stal asistentem bývalé hvězdy televizních obrazovek nerudného iluzionisty Bucka Howarda (J.Malkovich) a pomohl mu oprášil jeho zašlou slávu. Asi zatím nejlepší role pro Oscarového synka Colina Hankse - spojení s vynikajícím Malkovichem šlape jako hodinky vhodně doplňováno dalšími postavami (Zahn, Blunt). Jenom jedno upozornění pro ty kdo se těší na rodinné spojení Hanksů na filmovém plátně – role Toma Hankse je téměř mikroskopická.(20.1.2011)

Krásná, lehká komedie nesoucí se na pohodové vlně... John Malkovich hraje neuvěřitelně a celé je to jaksi kouzelné. Je pravda, že výsledek je spíše takový malý nezávislý film, který neodpovídá až přehnaně hvězdnému obsazení. Nehledě na tento fakt tomu něco podstatného chybí - jakási duše filmu, hlubší myšlenka. Ale bavil jsem se dobře a tak dávám slabší 4 hvězdičky.(26.10.2009)

Je docela škoda, že až v samotném závěru nastane jeden jediný překvapující okamžik. Něco, co by člověk alespoň na chvíli zvedlo ze židle, stejně jako to s lidmi uměl Buck Howard. Velký Buck Howard, nebo Velký John Malkovich, chcete-li. Lákadlu v podobě Toma Hankse nepodlehněte, jeho "místo na výsluní" zastal jeho syn Colin, ale i jemu se dostalo něco z otcových genů. A ikdyž se nejedná o Velkou komedii a GBH díky své povaze působí lehce trpce, jde o oddychovou a pohodovou podívanou... 67%(8.12.2009)

• - Inspirací pro postavu Bucka Howarda (John Malkovich) byl skutečný kouzelník, mentalista a jasnovidec The Amazing Kreskin (Úžasný Kreskin), vlastním jménem George Joseph Kresge mladší. Tento kouzelník skutečně prováděl trik s uschováním svého honoráře u publika s tím, že pokud jej nenajde, nemám na něj nárok. Během své kariéry ho však vždycky našel. (alonsanfan)