Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mira.l
  *

  E-eeééé, toto vzniklo proč? Aha, Emily Blunt nutně potřebovala jednorázově zaplatit nějaký větší nákup. Její přítomnost bylo asi to jediné, co to uchrání od odpadu, ale víc jak jednu * za ní opravdu nedám. Když jsem už po "n"-tý viděl, jak velký Buck třese někomu pravačkou, že by mu jí vyvrátil i s lopatkou, tak už jsem se skoro styděl za tvůrce...neni vono to americký?? Jo, je, tak pak je to asi v pořádku.(24.1.2017)

 • predators
  ****

  Je docela škoda, že až v samotném závěru nastane jeden jediný překvapující okamžik. Něco, co by člověk alespoň na chvíli zvedlo ze židle, stejně jako to s lidmi uměl Buck Howard. Velký Buck Howard, nebo Velký John Malkovich, chcete-li. Lákadlu v podobě Toma Hankse nepodlehněte, jeho "místo na výsluní" zastal jeho syn Colin, ale i jemu se dostalo něco z otcových genů. A ikdyž se nejedná o Velkou komedii a GBH díky své povaze působí lehce trpce, jde o oddychovou a pohodovou podívanou... 67%(8.12.2009)

 • Radiq
  ***

  Tak film nic moc, ale má u mě jedno velký plus. Je to totiž prvni film, na kterej sem se dival s mou novou láskou Sylvinkou, takže navždy zůstane v mém sice infarktním, ale momentálně zamilovaném srdci. Jinak mi z něho zůstaly v hlavě hlavně tři věci: já tohle město miluju, třesení rukou a ty jeho klavírní vystoupení. Ale když k tomu připočtete Malkoviche jako vlasatýho ujetýho mága, teda mentalistu, se sklony k různejm excesům a všemožnejm ujetostem, tak ten vám zůstane trčet pořád (v hlavě). Pro někoho možná film blbej, pro mě však spíš přítulnej, mazlivej a pusoidní. A Colin Hanks dost nudař...(4.7.2011)

 • misterz
  ***

  Úplne priemerná komédia, ktorá zaujme predovšetkým skvelým Johnom Malkovichom, ktorého tu je doslova plný film. Pokiaľ vám ako značka záruky stačí jeho meno, tak určite neoľutujete. Ja mám tiež rád tohto herca, takže zbytočne moc nefrflem. Ale pravdou je, že tých zaujímavejších situácií a humoru tu mohlo byť viac. Inak Tom Hanks tu tak dohromady hrá najviac 10-15 minút. Pravdepodobne tu funguje len ako ďalšia značka, ktorá má nalákať divákov. Priemer. 60/100(12.3.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Umím si odborně vytáhnout holuba z nosu, ale tím mé iluzionistické umění končí. Přesto se rád mrknu na to, jak čaruje úspěšnější konkurence a Buck Howard mne dokázal pobavit. Jen by měl méně používat věty "Miluji tohle město." a "Není to úžasné?", protože na ty jsem postupně začal být alergický. Bez nich by se však stopáž snímku smrskla na polovinu, takže rozumím tomu, že něco říkat musel a když scénáristovi došly nápady, tak vsadil na to, že opakování je matka moudrosti. Tento snímek je důkazem, že to nemusí býti pravdou.(15.4.2015)

 • - Inspirací pro postavu Bucka Howarda (John Malkovich) byl skutečný kouzelník, mentalista a jasnovidec The Amazing Kreskin (Úžasný Kreskin), vlastním jménem George Joseph Kresge mladší. Tento kouzelník skutečně prováděl trik s uschováním svého honoráře u publika s tím, že pokud jej nenajde, nemám na něj nárok. Během své kariéry ho však vždycky našel. (alonsanfan)