Nie tak vtipná komédia, ale Malkovicha mám moc rád, tak preto som rád za tento príspevok do sveta filmu. Colin Hanks mi príliš nesedel a Tom Hnks si tu zahral až príliš málo. Pobavil ma celkom Steve Zahn a jeho pripečený face s celým charakterom. Inak je to priemerný filmík na jedno pozretie. Howardova show mi ale vôbec nepripadala pútavá a slávu, ktorú si vydobyl ja tak úplne nechápem. Nie je to film na zahodenie. 60%(26.11.2010)

Je docela škoda, že až v samotném závěru nastane jeden jediný překvapující okamžik. Něco, co by člověk alespoň na chvíli zvedlo ze židle, stejně jako to s lidmi uměl Buck Howard. Velký Buck Howard, nebo Velký John Malkovich, chcete-li. Lákadlu v podobě Toma Hankse nepodlehněte, jeho "místo na výsluní" zastal jeho syn Colin, ale i jemu se dostalo něco z otcových genů. A ikdyž se nejedná o Velkou komedii a GBH díky své povaze působí lehce trpce, jde o oddychovou a pohodovou podívanou... 67%(8.12.2009)

• Lilien

Mňa by zaujímalo v čom bol Buck Howard veľký. Čim takým inšpiroval mladíka ktorý nechal školu a stal sa jeho asistentom, čo také mu dal do života nejakú radu posolstvo či gesto. Ta postava nemala ducha, charakter podobne ako všetky v tomto filme. Obsadenie je však vynikajúce.Hanks a Malkovich sú hádam moji najobľúbenejší herci a vždy ma mrzí keď ich vidím v poslednej dobe v priemerných až pod priemerných filmoch. Colin Hanks v pohode výkon a Emily Blunt super talentovane krásna.(28.3.2012)

Úplne priemerná komédia, ktorá zaujme predovšetkým skvelým Johnom Malkovichom, ktorého tu je doslova plný film. Pokiaľ vám ako značka záruky stačí jeho meno, tak určite neoľutujete. Ja mám tiež rád tohto herca, takže zbytočne moc nefrflem. Ale pravdou je, že tých zaujímavejších situácií a humoru tu mohlo byť viac. Inak Tom Hanks tu tak dohromady hrá najviac 10-15 minút. Pravdepodobne tu funguje len ako ďalšia značka, ktorá má nalákať divákov. Priemer. 60/100(12.3.2018)

Nenáročná komedie, která není příliš vtipná, ale pobavila. John Malkovich je bezvadně záhadný (jeho třesení rukou budu asi používat - na superpronikavý pohled si totiž netroufnu), Colin Hanks je divně mdlý, Emily Blunt hezká, Steve Zahn nevyužitý a Tom Hanks se vlastně jen mihne, stejně jako spousta dalších šoubyznysňáckých hvězd a hvězdiček. Scénář mohl být méně předvídatelný a méně ve stylu Na pokraji slávy, ale co. Čisté tři hvězdy. Fanouškům J. M. nelze Bucka Howarda nedoporučit. "Jerry Springer měl vážnou nehodu, a všichni to jeli natočit." - "Kdože?"(16.2.2011)

• - Inspirací pro postavu Bucka Howarda (John Malkovich) byl skutečný kouzelník, mentalista a jasnovidec The Amazing Kreskin (Úžasný Kreskin), vlastním jménem George Joseph Kresge mladší. Tento kouzelník skutečně prováděl trik s uschováním svého honoráře u publika s tím, že pokud jej nenajde, nemám na něj nárok. Během své kariéry ho však vždycky našel. (alonsanfan)