Billy The Kid a jeho banda dorazí do městečka Deliverance, kde právě finišuje stavba nové železnice. Drží obyvatele městečka v šachu, což vzhledem k tomu, že jsou to upíří, není velký problém. Šerifa změní na upíra a všechny místní děti unesou. Jejich plán je rozšírit pomocí nových přistěhovalců rozšířit své řady a ovládnout tak celý divoký západ. Na pomoc bezradným a bezmocným lidem však přichází dhampírka Rayne se skupinou svých věrných, aby nastolili v Deliverance pořádek. (oficiální text distributora)

Ridick odpad!

jedna z najkrutejsich, najprepnutejsich, najusmevnejsich, "najoriginalnejsich", "najprepracovanejsich" sraciek aku ludske oko moze zazriet.... ()

Dexter1

BloodRayne jednotku som si priveľmi chránil a snažil sa dodať, že sa nejedná o čistokrvný filmový odpad. Tu si týmto tvrdením až taký istý nie som. Od neustálej porcie krvi sa ustúpilo a keďže sa všetko odohráva v úplnej tme (aby sa zrejme nepoukázalo na neschopnosť hercov) nie sa v podstate ani na čo dívať. Tiež ani cool hlášky nie sú zrovna tým najvtipnejším čo sa dá počuť, teda až na poslednú hlášku, kde sa život prirovnáva k penisu. ()

Hees odpad!

No keď si pozriem,že čomu všetkému som nedal odpad.Tak aspoň mám výhovorku,že existuje tento film. ()

okkac odpad!

Tak tohle už je solidní odpad! Zatímco u House Of The Dead, kterému jsem taky odpad! napařil jsem se solidně bavil, jak je to prostě špatné, tak tady už je to bohužel jen špatné a nezábavné. Natassia Malthe taky není po vzhledové stránce úplně k zahození, ale herecky to už nejde. A jelikož se 90% filmu odehravá ve tmavých záběrech, tak to vypadá, že osvětlovač ležel během natáčení někde ožralý v příkopě. Choreografie toho jediného a krátkého souboje nestojí za nic, pak jsou zde už jen nudné přestřelky. A zneužití hudby z jiných westernů a jmen z vynikajícího westenu Sama Peckinpaha Pat Garrett and Bill the Kid je svatokrádež. A patrně asi nemá rád děti. V In The Name Of The King to schytalo jedno (ale mimo záběr, jelikož to byl jeho jediný PG-13 film), v Seed tam nechal vyhladovět, v Postalu jich několik sejmul a tady je jedno vysáté a další oběšené. ()

t_gon odpad!

… Takhle to píši na pokračování, dokud mám živě v paměti. BloodRayne 2 je otřesný humus kompletně na všech frontách. Hovado (opět ke vzatu k předlohám apod.) Uwe povýšilo odpad na novou úroveň. Chtěl jsem k tomu přistupoval jinak než k "odpadu" a že se snad po všech Uweho (klasických) kecech něco byť jen o malinko zlepší, ale chyba lávky. Uwe dostal vskutku brilantní nápad : přenést Rayne z Rumunska na divoký západ do vesnice Deliverance, která čítá cca 5 baráků a partu idiotsky ukecaných obyvatel, která čelí útoku upírů, kterým velí Billy the Kid. No prostě famózní. Logika a originalita dostává silně přes držku každým políčkem filmu a Uweho snaha o originalitu a nějaký příběh diváka vyloženě mučí. Ani ta těžce vykradená hudba mnoha známých motivu žádné plus nevytěží, pač ve chvílích kdy hraje, se každý normální člověk snad mlátí hlavou o stěnu. Ke konci si ještě Uwe dovolí vypůjčit velká jména do filmu (Billy the Kid, Wyatt Earp), to už však slabější povahy upadají do komatu. Kdo to přežil se buď „těší“ nebo schovává před dalšími počiny německého „vraha herních adaptací“, pač nás čeká další kupa Uweho počinů a údajně jedno další pokračování dhampírky Rayne. Kam nás Uwe pozve tentokrát, že by k indiánům, když už se nám ve dvojce mihli na kánoi? ()

adams89 odpad!

Uwe Boll je zjevně šílenec, když se po své neúspěšné adaptaci Bloodrayne pustí do jejího pokračování. To málo, co jsem na prvním dílu ještě jakž takž vyzdvihl, jsem už tady hledal marně. Nová představitelka hlavní role Natassia Malthe zaujme snad jen svými křivkami, zbytek osazenstva je spolu s akcí a kamerou hotová katastrofa. Vrcholem celé té absurdity je prostředí, kde se film odehrává. Je až neuvěřitelné, že původní herní předlohu, odehrávající se za 2. světové války, postupně Boll pošpinil tím, že jedničku zasadil do středověku a druhý díl dokonce na Divoký západ! A pozor, není to ledajaký divoký západ, protože ta příroda tady, jako by z oka vypadla té nejšpinavejší díře kdesi na Ukrajině než té, jakou ji známe z Ameriky. Titulní píseň překvapivě ušla, to ale jen do té doby, co jsem ji v tom filmu neslyšel snad podvacáté. Celá tahle devadesátiminutová záležitost je výsměchem pro celý filmový svět, víc netřeba dodávat.0% ()

Johnny.ARN

Upírsky western. To je presne to, čo potrebujete vedieť a jediná vec, čo priniesla ako nové. Katastrofálne dialógy, podpriemerné obsadenie, chabá výprava no a samozrejme, dej je čistá zloba. 1 z 5 ()

Tomasso001

První díl byl silně nepovedený a v životě by mě nenapadlo, že do roku tu bude druhý a ještě horší. Tahle spatlanina plná špatné kamery, špatných hereckých výkonů je dílo choré mysli. Líbilo se mi jen pár krátkých záběrů, jinak je celý film na odpis. ()

Beky odpad!

Nechápu, jak muže tento film vycházet i na blue-ray, protože vrcholem amatérismu by něměla být vaše domácí tvorba, ta snese určitě měřítka čsfd, ale jméno Uwe Boll!! To co se nepodařilo ještě dostatečně zkurvit v jedničce, dvojka znamenitě dokurví!! Jednou větou: Pokud jsem nedávno napsal, že nejhorší film jaký jsem kdy viděl je Postal, tak se samozřejmě Uwemu omlouvám!! ()

lennyd

Upír upírů, Billy The Kid přichází do malého městečka Deliverance, které právě očekává dokončení poslední fáze železnice. Billy The Kid si od železného oře slibuje přísun nové krve (a to doslova), a tak se mu podaří (díky únosu všech dětí z vesnice) držet místní obyvatele v šachu. Ale ve stopách mu jde dhampirka (napůl upír, napůl člověk) Rayne, která se za pomoci několika odvážných dokáže Billy the Kidovi postavit ... Hned zpočátku musím říct, že se mi BloodRayne II líbila víc než BloodRayne I. Tím ale nechci naznačit, že bych z toho byl jakkoliv odvázanej, jen to, že dvojka mi přišla (i přes absenci hereckých hvězd z jedničky) o ždibínek lepší. Přesunutí příběhu (ehm, jakej příběh??) o pár let později, do éry divokého západu mi kupodivu sedlo, a westernové pojetí filmu taktéž. Škoda jen, že se jednotlivé postavy chovají totálně tupě (a to včetně hlavní hrdinky i hlavního padoucha), a že se pak někdo z tvůrců filmu neobtěžoval shlédnout film jako celek, aby vystříhal tu spoustu nelogičnosti.. Vzít si tento film na starost někdo jiný, než "movie devastator" Uwe Boll, tak to vůbec nemuselo být špatné.. ()

oveckaoa odpad!

Tak tohle jsem absolutně nedal viděl jsem to snad 3 trák a přitom dvakrát zaspal a potřetí když sem to viděl jsem si z toho pamatoval leda prd. Nicméně jedna scéna mě rozesmála na začátku jak kopou tu železnici jak ten chlápek jakože drží ten rýč to bylo moc i na mě i kojenec by to držel líp než on nemluvě o představiteli Billy Kida který byl tak vtipně drsný že sem se musel i smát. ()

Danny F.

Jako klasický western (tento žánr nevyhledávám) by to i šlo. Jako horor bez nápadu a atmosféry. Tato kombinace se vůbec nehodí k sobě. Hlavní hrdinka Natassia Malthe se tváří až moc sebevědomě a neohroženě až je to trapné. Jednou se kouknout a dost. 40% ()

Kosmik 1

Tak mě to nedalo a přinutil jsem se podívat na pokračování "veledíla" jménem Bloodrayne alá Uwe Boll. Takže hned ze startu musím říct, že je lepší než jednička, to bezpochyby. Nebyl tam pitomý šeptající hlas, který mě v prvním díle přiváděl do transu. Přibylo akce, známí herci byli nahrazeni těmi neznámými, což je v tomto případě velké plus. Hlavní hrdinka ujde, tedy alespoň po té vizuální stránce. Mohla trochu více používat ty svá párátka. No nic, co už ...Teď dále ... Ano, opět je to amatérský film, s amatérskou kamerou, amatérskými herci a vlastně všechno je natočeno a provedeno velmi velmi debilně, ale mě se ta podkreslená atmosféra westernu kupodivu líbila a s klidným svědomím mohu napsat, že se jedná o nejlepší Uweho film, co jsem prozatím viděl, ač je to pořád pakárna jak svině. Ale něco to v sobě prostě má a bavil jsem se. Dokonce i hudba se mi líbila. No na víc jak 50% to není, ale i tak je docela úspěch, že mohu dát filmu Uweho Bolla průměr. Myslím si, že natočit to někdo jiný, mělo by Vykoupení větší hodnocení. No a když jsem tak dobře naladěn dneska, tak vzhůru na pokračování číslo tři. Vážně se toho trochu bojím, ale třeba budu znova mile překvapen...uvidíme. Takže 50%. ()

V-Ray odpad!

Uwe je negramotný lidoop, nechápu, co to provádí. Film, vypadajicí jako amatérský film natočený 9ti letými dětmi z etiopie. Rovněž nechápu, jak může nějaký člověk věnovat byť i jen jediný dolar na film, který nemá atmosféru, nemá prostě vubec nic co by měl mít i ten b- film. Uwe je prostě na pěst. Jako bývalí "pařan" počitačových gamesek můžu říct, že horší adaptace než Uwe nikdo nikdy nenatočí.. Protože to nejde:) ()

Pecival odpad!

Po nějaké době opravdu odpadní kousek, který jsem i já milovník filmového trashe, protrpěl jako zvíře v křečich a bolestech. Jímá mě podezdření, že to Boll natočil proto, aby diváci docenili kvality prvního dílu. Loken sice není žádná mega herečka, ale aspoň měla jisté charisma. Zatímco Natassia Malthe se snaží být celou dobu drsná až nejdrsnější a VÁŽNĚ jí to nejde. Záporák Billy the Kid, který unáší děcka (heh) je také bahení produkt par excelence. Kromě nevírazných postav a doslova šílených přestřelek (kde záporák netrefí chlapa na tři metry a aby někoho sundal musí to na něj z kulometu z dvou metrů) je to příšerně nudná a nic se neděje. Nicméně, když na závěru nějaká mela je, člověk si řekne, že ty nekončíci dialogy o hovně vlastně nebyly tak zlé. Jo a vůbec tam nemuseli být upíři, protože to že to jsou upíři vlastně nemá na děj skoro žádný vliv. ()

BMAJTZ odpad!

O odpadu vas presvedci uz prvnich 5 minut ja jsem to pocitil uz drive. Tahleta naprosta slatanina ma od definice slova film poradne daleko. Dle meho skromneho nazoru nejhorsi Uweho film vubec nebo aspon z tech co jsem zatim vdel. ()

ZkuKol odpad!

Že mají i sračky pokračování? Napadá mě jediný důvod; potvrzení starého moudra "vždycky může být hůř!" Dokoukáno s velkými problémy - 3 cigarety, jídlo, pití a silná vůle - o hodnocení není třeba pochybovat... 0% ()

sedm.1

Po šestém „styku“ s Uweho příspěvkem světovému míru toho mám s tímto (ne)tvorem už také vážně dost, končím s jeho omlouváním, s jakoukoliv obhajobou jeho osoby, prostě šlus. Ten hňup toho totiž natočil už tolik, a přesto co se týče kvality jeho výplachů, tak její úroveň je tak akorát maximálně stagnující, či spíše klesající, což jinými slovy prostě znamená, že se přidávám k masové touze po ukřižování Uweho „prznitele“ Bolla a hotovo. Ten chlap na to fakt nemá!!! K filmu jednoduše. Bloodrayne 2 je sračka. K filmu podrobněji. Nejlépe z toho asi vychází zápletka. Je sice maximálně primitivní, ale tak nějak mě svým divným způsobem poměrně oslovila, samozřejmě Uwe z ní nedokázal vyždímat absolutně nic nového, zajímavého, či neobvyklého, přesto ale přeci jen zůstává tím nejsnesitelnějším bodem druhého pokračování Bloodrayne. S hereckým obsazením je to klasicky bída, béčkový, až céčkový skorohercci tu předvádí znovu velmi trestuhodné výkony s nepřesvědčivými replikami, jsou nevýrazní, mdlí, nudní, a konkrétně se snad mohu zmínit jen o hlavní představitelce BloodRayne, kdy je sice Natassia Malthe oproti Kristanne Loken z jedničky možná více sexy, ale zase je bohužel daleko horší herečkou, takže nula od nuly pojde. Jinak atmosféra žádná, efekty nulové, výprava děsivě chudá, z čehož pak odhaduji, že celý film musel tvůrce přijít zhruba tak na 5800 dollarů, což dělá také vážně dojem. Takže, co s tím dál? Uwe, ty vole, prosím, přestaň obohacovat vesmír svými výplody, celá tvá filmografie stojí za hovno a přesvědčuješ o tom celý filmový svět každým svým pokusem. ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět