Hrobař

Co chcete víc ? Přesně tohle mi zatraceně chybělo. Kozy, nazi-zombies, kozy, krev, fórky, zadky a kozy. Totální úlet, nestíhal jsem skoro ani titulky, mlátil se do hlavy za filmový odkazy, který jsem sice zaregistroval, ale nepochopil. Musím vidět znova. pět jak vyšitejch. ()

Da_reba

Animovaná, akčná, hororová porno komédia. Má to všetko, čo sa natom nedá páčiť??? Veľmi dobre zvolený typ animácie, keby to spravili moderne alebo nedajbože japonsky nedalo by sa to pozerať. 95% ()

CheeseFigure

Aj napriek niektorým podareným vtipom (zombie nacisti), presexualizovaným ceckatým animovaným babám, celkom v poho hudbe a hlavnému hrdinovi El Superbeastovi, ma to nebavilo tak, aby som šiel s hodnotením vyššie ako tri hviezdičky. Ak by sa ale Rob Zombie rozhodol k tomuto univerzu vrátiť, proti by som rozhodne nebol. ()

Miroslav.Zac

Nikdy bych nečekal, že autor takových temných a brutálních pecek, jako Dům tisíce mrtvol a Vyvrženci pekla natočí takovou srandovní a drsnou animovanou komedii, která si nebere servítky vůbec s ničím. Perfektní! ()

elgato

Tohle vidět Hanna a Barbera, tak Šmoulince hned domalují pás cudnosti. Totální průstřel porno-horror-naci-pop kultůrním prostředím, proti kterému je porno Sněhurka a sedm trpaslíků old-school romantická pohádka. ()

Lvegas

Bláznivé, šílené, hanebné, ale proklatě originální a zábavné. Pan Rob Zombie je asi vážně z "jiný planety". ()

Astu.

Naprosto nekorektní labůžo. Rob Zombie nemá strach vyhlásit cokoliv a zhruba každých deset vteřin vás přinutí k úsměvu. Desítky popkulturních narážek, skvělá hudba (nazi zombies prostě neměli chybu), cecky, zadky a Nicholson se sekerou. Navíc to vůbec není primitivní humor. Buď se vám to zhnusí, nebo otevřete mysl a královsky se pobavíte. Skutečně mě nenapadá film nebo seriál, se kterým bych mohl Hauted world srovnat. Možná vzdáleně Robot chicken. 8/10 ()

Jerome89

Úchylné songy, natvrdlý hlavní hrdina, kupa hlášek, sexy hlavní hrdinka, nadržený robot.... a takhle bych mohl vyjmenovávat do nekonečna. Výborný animák, který se mi trefil do noty . ()

Kathleena

To je tak neskutečně ujetý, nedovedu si představit co má Rob v hlavě....nazi zombie, Hitler, Michael Myers, oblíbení vyvrženci, kozy....Sice je to primitivní zápletka s ne příliš atraktivním Superbeastem, ale i díky tomu jak je to skvěle animovaný se prostě bavíte. Sice jsem si v půlce říkala "co to k....a je?" nakonec to ale všechno nějak dosedne. ()

baronGrga

Měl to být vtipný animák, ale na to, aby to vážně takové bylo, by se Zombie nesměl spoléhat pouze na to, že cokoli, co souvisí se sexem, je nutně k popukání. Zklamání - Zombie umí být sakra vtipný, ale tady se mu to prostě až na pár výjimek nepovedlo. 60% ()

Edwin44

No ve zkratce animák ve kterým uvidíte to co v animácích od Dreamworks či Pixar rozhodně nikdy neuvidíte!!! Mělo to koule, mělo to humor a mělo to dobrý "skrytý" odkazy na jiné filmy. Jediné co tomu chybělo byl pořádný děj! ()

HombreT

Ale áno, zopár razy som sa celkom pobavil. Žiadna opornosť sa nekonala, ale akosi ma to v celku obišlo. Možno, keby som sfajčený, tak by to bolo náramné. ()