Burák a Bludička

• USA Mater and the Ghostlight (více)

Mater, hrdzavé ale priateľské odťahovacie auto známe z kinohitu Autá, býva v ospalom mestečku Chladičové kúpele v okrese Karburátor. Mater miluje stvárať žarty, vylomeniny, šibalstvá či recesiu, ale vždy len na účet tých druhých. Zrazu ho začne prenasledovať tajomné modré svetielko, ktoré ho naučí, že sa neoplatí robiť zle iným autám. (oficiální text distributora)

Stíba

Autíčka byly vždy oblíbeným tématem animáků a tak není divu, že právě Pixar s tímhle tématem přišel již několikrát. Dostalo mě jak perfektně bylo vyjádřeno vystrašení Buráka (společně s Luxo. Jr asi nejlepší vyjádření emocí ze všech kraťasů Pixaru) a ta obrovská mašina na konci :-) ()

Bollek

Jeden příjemný a zároveň strašidelný večer prožitý s Burákem v Kardanové Lhotě. Nebylo tam moc vtipů ani příběh mě nijak neohromil. Jiné podobné krátké animáky mě zaujaly víc. ()

josieaddms

Buráka a bludičku umím zpaměti, dokonce i s písničkou která celý filmík doprovází. Pixar se zase vyznamenal, fakt jsem se dobře bavila, a ten konec je fakt vtipný. Všechny hlavní postavy z Cars se tam alespoň na chvíli objeví, a celé je to vůbec výborně podané. Pixar shorts jsou jednoduše super. ()

Jozka7

Kdo jinému jámu kopá... Ten by se měl začít bát.:o) Milé a veselé rozšíření dobrodružství z Kardanové Lhoty. ()

Jara_II

Vyšší hodnocení spíš za to, že Auta mě opravdu bavily... tenhle kraťas mě ale spíš připomíná jen vystřihnutou scénu z filmu... ()

yaqwsx

Neskutečně velké a okaté morální poučení, mi nezkazí dojem z tohoto perfektního kraťase, který vyniká naprosto vším. ()

blondboss

Jednoduchý, priamočiary a vcelku zábavný bonus k úspešnému animáku. Ja ale týmto "kraťasom" veľmi neholdujem, takže v tom sa odráža aj moje hodnotenie. Animácie ale klasicky skvelé. 60 % ()