Kurt Russell jako vraždící maniak za volantem nezná slitování. Jungle Julia, nejlepší DJ ve městě, se dnes chystá pořádně to roztočit se dvěma kamarádkami. Sexy trojka vyráží na tah a přitahuje pohledy kolemjdoucích jako magnet. Mezi chlápky, co na ně mlsně civí, je i kaskadér Mike. Vyšumělý rebel pokrytý jizvami sleduje dámskou jízdu zpoza volantu svého bouráku. Zatímco se holky usazují v baru, Mike žhaví svou zbraň - nadupané kaskadérské auto - do životu nebezpečných otáček... (Palace Pictures)

majxik

Nevim no, ale tohle je opravdu od genialniho Tarantina? Puvodne jsme si myslel ze se mi bude z obou Grindhousu vice libit ten Tarantinuv protoze ten preci nemuze zklamat, ne? Ale nakonec jsem se dockal pulky filmu kde jen zensky klabosej o ruznych kravinach a genialnich veci je v tom pomalu... a nejhorsi na tom? Ze ocividne si na tom honil ego kdyz poukazoval docela nehoraznym zpusobem na sama sebe (melodie v mobilu...stara znama z kill billl). ()

ywo666

Vcelku úplná blbosť. Najprv sa to dlho rozbieha a potom to skončí celkom debilne. Dúfal som, že Russellova postava bude hustejšia. Nestalo. Inak Zoe celkom zaujala. Herečka z nej asi nikdy nebude, ale zahrať samú seba? Však nemusí hrať. Tarantino obsadil do úlohy kaskadérky kaskadérku a oplatilo. Tri hviezdy dám sa pár zaujímavých scén. Ale snímok neprsvedčil. 3* ()

asirtes

Keď uvidíš na bare chlapíka, ktorého ksicht okúsal vzteklý kojot a potom ho ešte prešiel kombajn v priebehu žne, za stolom sedia 4 mrduchtivé kočenky, hádžu do seba drinky ako dieselový vstrekovač paliva a bavia sa o hovne a o chlapoch a o poriadnej jebačke, už cítiš, že toto bude parádny úlet. A potom sa to proste stane. Tarantinov majstrovský "mixfake" Motor Psycha a Faster, Pussycat! Kill! Kill! je ultimátny filmový šuk od letmého ohryzkávania ušných boltcov cez blažené lízanie kornútka až po záverečný úter do vlajky. ()

JohnSmith

Čekal jsem od Tarantina trochu víc.Je fakt,že noční srážku si pěkně vychutnal a několik momentek odkazujících na jeho předchozí filmy (vyzvánění Kill Bill, Big Kahuna Burger,Prvorozený) celkem pobavilo.Kurt Russell je vynikající a holky jsou krásný.I závěrečná honička potěšila.Je to ale jinak moc zdlouhavý a chvílema jsem se poněkud nudil.Opravdu stačí přijít v půlce a pak si zase odskočit a vrátit se na posledních 15 minut ()

Compadre

Tarantino točí to, co ho baví - brakem všeho druhu inspirované gangsterky (Pulp fiction), kung fu nářezy (Kill Bill) po vzoru starých asijských mlátiček a nyní došlo i na poctu nízkorozpočtovým grindhouse fimům z dob dávno minulých. Auto zabiják sice docela dobře vystihuje potřebnou atmosféru, ale příliš dlouho se v něm nic neděje. Jak už bylo několikrát popsáno - film se skládá z obrovské kupy dialogů (kterých bylo v Tarantinových filmech vždycky dost, ale tady už je to fakt na pováženou..) o starých filmech (které měl režisér asi sám rád, ale které už dneska skoro nikdo nezná) a pak taky o různých dalších "podstatných"věcech, o kterých se prý ženský baví, když sou spolu samy...Film se výrazněji pohne jen ve dvou scénách, kdy Mike rozmázne první partu holek a pak až ve finále při noblesní automobilové honičce, která končí pro našeho kaskadéra velice tragicky, ale za to (podle mě) opravdu grindhousově. Chudák starej Russell.. ()

Brandon

Tarantino mě svými zvrhlostmi nudí. Ať už je to Pulp Fiction (jeden z nejnudnějších filmů vůbec) nebo Auto zabiják. Celkem třicet minut zábavy u automobilových honiček a jednoho klínového tance, zbytek je děsná vata, nekonečné dialogy absolutně o ničem. Ta jedna hvězdička patří malému piňdourkovi a jeho kočičkám. Souhlasím s některými názory, že Quentin je zbytečně přeceňovanej režisér, kterej točí filmy spíš pro sebe a zapomíná tak na diváka. ()

dANo

Sklamanie, čo sa týka scenáru, ale potešenie, čo sa týka realizácie a použitých odkazov vo filme... Tarantino vo svojej časti Grindhouse vyobrazil svoju obľubu v ženách, starých filmoch (a seriáloch:) a hlavne (čo som si doteraz nijako neuvedomil) v autách... Keďže som videl 90min. verziu, tak je možné, že si časom ešte obstarám tú predĺženú a pozriem si to ešte raz (pričom si ešte dokonalejšie budem vychutnávať všetky tie odkazy na predošlé tarantinovky:). ()

Millanium

Spousta pěknejch koček vedoucí nekonečné debaty a vynikající Kurt Russell. Kdo se prokousá až příliš natahovaným dámským tlacháním bude odměněn cool akčním zakončením. Pro Tarantinovy vyznavatele ale i tak jasná povinnost vidět.75% ()

yeniczek

Pro mě je to nejnudnější film Quentina Tarantina.. Dvě hvězdičky za baby a konečné zúčtování. Nějak na mě ta pocta starým flákům nezapůsobila. ()

swe

Nuda – nuda – AKCE – nuda – nuda – MEGA AKCE = DeathProof. Od Tarantina bych vskutku čekal mnohem víc. Velké zklamání. ()

hroubek

Tohle je opravdu pro mě velké zklamání po Kill Bill 1,2 jsem prostě nemohl čekat něco špatného.První snímek od QT který je slabší.Snad Hanebný pancharti dopadnou lépe. ()

Brain-D

Převážně to byla nuda, ale ta akce byla tak dobrá a zábavná, že jsem se smál jak nikdy , tak jsem se asi nesmál půl roku. Tarantino dává svým filmům nezepomenutelnou značku, kterou si nikdo nesplete. ()

zdenny

Hlášky a dívčí dialogy se někomu mohou zdát monotónní, vulgární a nevím co ještě. Pravdou ale je, že Tarantino jako jeden z mála režisérů do svých filmů zasazuje hlášky a dialogy, které takřka se stroprocentní pravděpodobností korespondují s reálným životem. Co se týče tohoto filmu, holky se tak prostě baví. Navíc kouzlo u Quentina spočívá v tom, že ač se všechno zdá být příliš realistické, diváku vytane na mysli, co si to zase tento režisér vyfantazíroval. V tom spočívá jeho vrcholné umění. Z dívčích hereček jsem byl okouzlen Zoe Bell ... a Kurt? Tak ten byl naprosto vynikající. Očekával jsem sice více akcí a více obětí. Nakonec to byly jen dvě party holek, ale i tak to bylo výživné. U takovéhoto typu filmu ani nepotřebuji znát motivaci "záporné" postavy ke svým činům. V uvozovkách proto, že Tarantino mistrně stírá rozdíly mezi kladným a záporným, což je koneckonců i realita všedního života. ()

popkec

První polovina filmu byla výborná, dubler Mike sympaťák a nečekal jsem jak se to celé zvrtne. Druhá polovina byla víceméně o tom samém, víc se o tom rozepisovat nebudu ať nepíšu spoilery ale ten závěr, to je na facku a vážně uvažuji jestli dát 3*. Nicméně se mi to líbilo a rozhodně si nemyslím že by to byl Tarantinův nejhorší film ()

Danny F.

Ta bouračka do protisměru byla bombastická, a to jak dostali toho šíleného řidiče nebylo už tak dobrý. Chybělo tam více likvidace a akce. Jinak jde o klasický film. 55% ()

Russell v sedle, Waltz ze sedla

Russell v sedle, Waltz ze sedla

04.10.2011

Zhruba před týdnem Kevin Costner kvůli „vytíženosti“ odstoupil z projektu Django Unchained, vysněného Tarantinova westernu. Přejeme mu, že je po něm opět taková poptávka. Náhradník? Parádní – Kurt… (více)

První Tarantinův bastard

První Tarantinův bastard

04.08.2008

Quentin Tarantino po komerčním neúspěchu Grindhouse přišel o pozici režiséra, který si může dělat co chce (což zahrnovalo většinou citování filmů, které nikdo nezná a obsazování herců, o nichž si… (více)

Smrtonosný útěk z New Yorku

Smrtonosný útěk z New Yorku

23.08.2007

Jen nedávno jsme psali, že Len Wiseman po úspěchu Smrtonosné pasti 4.0 nemá nouzi o nabídky a rozhoduje se mezi adaptací počítačové hry Gears of War a remakem Carpenterova kultovního Útěku z New… (více)