Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lucasion
  **

  Protiúder je po Konci Světa vlastně "jen" další Arnoldova akčňárna. Bohužel se ale zas tak moc nepovedla. Před T3 vyždímal Arnie z akčního žánru všechny trumfy a tak konflikt mezi jedním hasičem a teroristou, co ho okradl o rodinu není vůbec zajímavý. Arnold nevezme za celý film do ruky pistoli (Ok, je to hasič, stačí sekera), to se dá chápat, ale Arnold bez hlášek? To je jak Laurel bez Hardyho! Postava hasiče má skutečný důvod k pomstě, ale jeho počínání není skutečně zajímavé. Film není dlouhý, ale díky scénáristickému "nicnedělání" se to zdá jako věčnost než přijdou titulky. Herci jsou známý, ale i zvraty jsou místy čekané. Takže CD se moc nevyvedl, je vidět, že Arnold tu postavu Terminátora potřeboval jako sůl. (45 %)(15.3.2015)

 • novoten
  *

  Arnold sedí, tváří se zatrpkle a do omrzení opakuje věty typu "Já tě tam viděl, byl jsi tam, tys to udělal" nebo skáče po džungli a podobné vylomeniny. Jenže zatímco dřív tohle vcelku fungovalo, tady jsem jenom ztrápeně seděl před obrazovkou a zoufal si nad zničením akční ikony. Rozlučkový trapas, který naštěstí o rok později napravil Mostow třetím Terminátorem.(7.8.2005)

 • Tuax
  ***

  Film, který působí jakoby byl natočen o deset let dříve. Po letech znovu shlédnuto a výrazně jsem zvýšil hodnocení. Arnie se chvílemi i snažil a přišlo mi, že se snaží hrát. Jinak je ten scénář napadnutelný, ale je to udělané tak, že to působí zajímavě a není to nuda. Trochu mě mrzí ty skoky v místech a časech, ale i přesto to zůstává jedním z Arnieho filmů, na který se dá dívat.(28.3.2011)

 • milka
  **

  Další akční nuda od Arnolda.Arnold nás opět všechny přesvědčil že už na to jednoduše nemá.Scénář příšerný,napětí žádné a Arnold někdy při (asi) akčních scénách vypadal jako by to s ním mělo seknout.Je štěstí že už s tím doopravdy seknul a věnuje se plitice.Doufejme že tam nenapáchá tolik škody jako s tímto filmem(13.2.2005)

 • Xmilden
  ***

  Kdysi jsem u tohohle trpěl, protože teroristických filmů bylo v určité době prostě hodně, ale dnes se jedná o solidní podívanou, kterou se s námi na nějaký čas pan budoucí guvernér rozloučil, Terminátora 3 nepočítám. Přestože je mu tady 54 let, tak se nebojí skolit protivníka sekerou do hrudníku a nakopat prdel i jeho manželce. Nad filmem není potřeba nějak extra uvažovat. Arnold po svých problémech se srdcem natočil 3 sice průměrné snímky, ale přesto se nejednalo o žádné totální průsery jako to ve stejném období předváděly jiné akční ikony JCVD nebo Seagal. Stallone se tou dobou raději uklidil úplně. 50%(7.9.2006)

 • - V pôvodnom scenári bol dej filmu situovaný do Lýbie a Gordy Brewe (Arnold Schwarzenegger) mal pátrať po arabských teroristoch, ktorí zabili jeho rodinu. Režisér Andrew Davis sa však rozhodol dej filmu zasadiť do Kolumbie. (m.a.t.o.)

 • - Z dôvodu atentátov na newyorské dvojičky bola premiéra filmu odsunutá, keďže hlavnou témou filmu bol atentát. (andykovac)

 • - I tentokrát se natáčení zúčastnil Arnoldův kamarád a častý spolupracovník Sven-Ole Thorsen. Tentokrát se objevil v cameo roli muže, který sedí na ulici a stane se obětí výbuchu bomby. (Rominator)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace