Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  Soundtrack Graeme Revell: 1. Century City Bombing [4:25] ,2. Remembering [0:47] ,3. The CIA [2:01] ,4. Journey to Columbia [4:28] ,5. The Roadblock [3:35] ,6. Journey Up-River [3:11] ,7. The Lone Wolf [2:11] ,8. Selena's Story [1:32] ,9. Village Massacre [2:57] ,10. On the Trail [2:06] ,11. Going Down [2:26] ,12. Subterranean Chase [1:19] ,13. End Game [2:33] ,14. 'It's Over' [1:48],(14.5.2011)

 • Ruut
  **

  No tak je to lepší a akčnější než Junior nebo Policajt ze školky, ale už dlouho se mi nestalo že bych zaspal před finále filmu, což je případ tohoto levného a nezvládnutého akčňáku. Navíc Protiúder šest let od premiery hodne zestárl a po boku nového Bonda, nebo Bourna ale i třeba stathamovek je chudým a nechtěným příbuzným. Ještě že se božský Arnold rozloučil o rok pozdeji mnohem stylověji.(19.10.2008)

 • klerik
  **

  Realistický pohľad na terorizmus, hrdina s dobre vykreslenou psychológiou vo skvelom podaní Arnolda Schwarzeneggera. Z filmu len tak sršia režisérske nápady a dychberúca akcia.A teraz vážne Arnoldovka na úrovni telenoviel, ktorá nepostrehla, že v dátume sa už píše 2 ako druhe tisícročie...(6.6.2006)

 • monolog
  ***

  Není to žádná pecka, ale aspoň je to jeden z lepších filmů, který Arne poslední dobou točí. Ne, to takhle není. Patří do skupiny těch lepších filmů z poslední doby, který Arnie natočil. Ani Terminátor 3 nebyl kdovíco, ale byl lepší. I šestý den a Konec světa byly lepší. Takže se dá říct, že tohle je nejhorší Arnoldův film, ve kterém za posledních pět let hrál hlavní roli. Možná kdyby to nebylo akční, ale spíš trochu psychologičtější, kdyby se Arnold se ztrátou vyrovnával pomocí třeba sebedestrukce a deprese a opíjení se. Kdyby se z ukázkovýho hrdinnýho požárníka stal opilec a feťák, který se neštítí ničeho, aby se napil a zfetoval. A mohlo by to pak končit jeho smrtí někde v Central parku na lavičce, když by kolem něho procházela nějaká malá holka a sledovala ho takovým tím zpomaleným pohledem. Takhle by to bylo lepší, ale ne. On se se smrtí svý rodiny vypořádává pomocí bomb a zabíjení teroristů. Škoda. Mohl to být nejhlubší film, jakej natočil.(13.2.2006)

 • Wormboy
  **

  Toto bol myslim posledny film, v ktorom hral Arnie hlavnu ulohu pred tym nez sa stal guvernerom. Neviem preco, ale z celeho filmu som mal pocit prvoplanovosti a podpory jeho volebnej kampane. Zaciatok vobec nie je zly a film je spociatku velmi dobre pozeratelny. S pribudajucimi minutami vsak pribudaju nezmyselnosti a to geometrickym radom. No a nakoniec ostava len nechutna pachut s propagandistickeho a patetickeho konca. Nech zije slobodna Amerika!!!Smrt hnusnym teroristom!!! 1,5/5*(26.7.2006)

 • - V žiadnom zábere nevidno Schwarzeneggera strieľať zo zbrane. (m.a.t.o.)

 • - Ve svém životopise Arnold Schwarzenegger uvádí, že film byl v souvislosti s 11. zářím zcela přestřihán a scény, které by evokovali atentát na dvojčata, byly vystřihány úplně. Odstraněna byla například scéna únosu letadla. (sator)

 • - V pôvodnom scenári bol dej filmu situovaný do Lýbie a Gordy Brewe (Arnold Schwarzenegger) mal pátrať po arabských teroristoch, ktorí zabili jeho rodinu. Režisér Andrew Davis sa však rozhodol dej filmu zasadiť do Kolumbie. (m.a.t.o.)