Komentáře uživatelů k filmu (727)

 • tron
  ***

  „Žádný problém. Všecko bude, mami. Neboj se. Všecko bude.“ Ivan Trojan sa predstavuje ako neovládateľný Václav: starnúci muž, ktorý sa v dedinskom prostredí vymyká kvôli duševnej poruche spod kontroly. Je ako bomba, u ktorej je len otázkou času, kedy vybuchne. Bomba, ktorá mala byť dávno zatvorená medzi štyrmi stenami, ale pre hlúpu dobrosrdečnosť okolia behá po slobode. Toto nie je žiadny FORREST GUMP, toto je skôr druhý SMRTIACI BUMERANG. Avšak napriek dobrým hereckým výkonom (Trojan, Budař, Norisová, Vášaryová) zostáva VÁCLAV nerozhodne stáť uprostred cesty.(2.1.2009)

 • Kosir
  ***

  Jednou větou by se dalo hodnotit jako óda na tolerantnost a trpělivost obyvatel jedné vesnice. Snaha o vyjádření cokoli dalšího teprve v první řadě je samozřejmě zřejmá, ale málo přesvědčivá, protože nekompaktní. (70 %)(19.1.2015)

 • pankito
  ****

  Shrnuto jednou větou: Průměrný tříhvězdičkový film dnešní české kinematografie, kterému Ivan Trojan mistrovským výkonem přihodil puntík navíc. Zpočátku krásně rozkoukané, konec mě však trochu zklamal. Jako by tvůrcům došly nápady. Postavu mentálně retardovaného dítěte v dospěláckém těle vystihl Trojan zdařile a sám přiznal, že se „řídil hodně citem“. V jednom z rozhovorů řekl, že nechtěl za žádnou cenu vypadat, jako dobromyslný Otík z Vesničky mé střediskové. A myslím, že toto určitě splnil. 4 Hvězdičky. P. S.: tomu zkolabování na place se vůbec nedivím.(28.2.2016)

 • Renynator
  *****

  Vynikající herecké vystoupení. Co dodat...(1.5.2016)

 • VenomSK
  ****

  FIlm z prostredia zaostalej dedinky krásne podkresľuje podmanivá hudba, ktorá aspoň mňa donútila zamyslieť sa nad osudom Vaška, ktorý si okrem svojho psychického hendikepu nesie zo sebou aj trpké spomienky na zradu svojho otca, ktorý mu veľmi chýba a preto si ho domýšľa vo svojich najtajnejších túžbach. Veľmi dobrý film.(17.7.2016)

 • DžejPý
  *

  Někteří řemeslníci odvedli dobrou práci (kameramani, J. Budař, E. Vášáryová), někteří průměrnou (J. P. Muchow a spoustu herců a hereček) a někteří velmi slabou (scénáristé, režisér i další). Film by se v poloviční délce snad hodil na nějaký artový tv kanál.(1.5.2017)

 • andydufrsn
  ***

  Jeden z nejslabších, ale přesto moc dobrej, filmů s Trojanem. Hlavní hrdina je magor, ale má velké srdce, díky kterému dokáže svět vidět i jinak (hezčejc) než když se na něj díváme pohledem kariér a peněz.(28.6.2017)

1 10 19 28 34 35 36 37 následující >>
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace