Jan Budař musel strávit aspoň 2 měsíce v kuse ve fitku, nebo mu dali supr vycpávky :-)(5.4.2014)

Snímek postrádá hlubší hlubší myšlenku, složitý děj, a to je jedině dobře. Jde o čistě odpočinkový snímek, kde divák může na hodinu a půl vypnout mozek a relaxovat, aniž by se musel obávat emigrace mozkových buněk jako u různých filmů a seriálů „k žehlení". Výborný Jan Budař a hlavně Ivan Trojan hrají s lehkostí a samozřejmostí, i když jejich postavy jim jistě svou náturou ani chováním nijak blízké nejsou. Pokud nemá divák od filmu přehnaná dramatická očekávání, jistě bude spokojen. Já jsem se poměrně dobře bavil. 90%(12.11.2014)

Jednou větou by se dalo hodnotit jako óda na tolerantnost a trpělivost obyvatel jedné vesnice. Snaha o vyjádření cokoli dalšího teprve v první řadě je samozřejmě zřejmá, ale málo přesvědčivá, protože nekompaktní. (70 %)(19.1.2015)

Shrnuto jednou větou: Průměrný tříhvězdičkový film dnešní české kinematografie, kterému Ivan Trojan mistrovským výkonem přihodil puntík navíc. Zpočátku krásně rozkoukané, konec mě však trochu zklamal. Jako by tvůrcům došly nápady. Postavu mentálně retardovaného dítěte v dospěláckém těle vystihl Trojan zdařile a sám přiznal, že se „řídil hodně citem“. V jednom z rozhovorů řekl, že nechtěl za žádnou cenu vypadat, jako dobromyslný Otík z Vesničky mé střediskové. A myslím, že toto určitě splnil. 4 Hvězdičky. P. S.: tomu zkolabování na place se vůbec nedivím.(28.2.2016)

Vynikající herecké vystoupení. Co dodat...(1.5.2016)

FIlm z prostredia zaostalej dedinky krásne podkresľuje podmanivá hudba, ktorá aspoň mňa donútila zamyslieť sa nad osudom Vaška, ktorý si okrem svojho psychického hendikepu nesie zo sebou aj trpké spomienky na zradu svojho otca, ktorý mu veľmi chýba a preto si ho domýšľa vo svojich najtajnejších túžbach. Veľmi dobrý film.(17.7.2016)

• DžejPý

Někteří řemeslníci odvedli dobrou práci (kameramani, J. Budař, E. Vášáryová), někteří průměrnou (J. P. Muchow a spoustu herců a hereček) a někteří velmi slabou (scénáristé, režisér i další). Film by se v poloviční délce snad hodil na nějaký artový tv kanál.(1.5.2017)

Jeden z nejslabších, ale přesto moc dobrej, filmů s Trojanem. Hlavní hrdina je magor, ale má velké srdce, díky kterému dokáže svět vidět i jinak (hezčejc) než když se na něj díváme pohledem kariér a peněz.(28.6.2017)

1 10 19 28 34 35 36 37 následující >>