poster

Přepadení v Pacifiku

 • anglický

  Under Siege

 • slovenský

  Prepadnutie v Pacifiku

Akční / Drama / Thriller

USA / Francie, 1992, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sinp
  ****

  Časy kdy Seagal natáčel podobné kousky už jsou nenávratně pryč, ale sluší se zavzpomínat. Pozdějším Seagalovým výtvorům chybí přesně to co je dáno ve filmu Přepadení v Pacifiku. Solidní akce, originální scénář, výborné herecké výkony, dokonce i Seagal hraje slušně, o fantastickém Tommy Lee Jonesovi ani nemluvě. Andrew Davis ukázal co bude za rok následovat. Seagal už stín filmu nepřekročil, ale sluší se zavzpomínat...(22.7.2005)

 • hippyman
  ****

  asi po třetím nebo čtvrtém shlédnutí jsem byl prostě téhle klasice, kdy měl ještě steven poměrně rychlé pohyby a o půl metráku míň, nucen přidat aspoň tu čtvrtou hvězdu... když k tomu přičtu skvělou vyšinutost tommyho lee jonese a dortový strip-dance miss červenec, kdykoliv bych se na to rád podíval znova. 80%(8.8.2007)

 • Terva
  *****

  Šéf kuchař Casey Ryback ( Steven Seagal ) - CITÁT - Další chladný den v Pekle.......... William Stranix ( Tommy Lee Jones ) rocková hvězda a jeho kapela Práskači do bot - CITÁT - Jsem dobrý, o čtyři minuty dřív, jsem dobrý.......... Jordan Tate ( Erika Eleniah ) miss březen a super kočka - CITÁT - Vy jste kuchař ? Tak to tady zemřeme.......... I když je tu spousta rozporů je to určitě jeden z těch dobrých akčních snímků se Seagalem. Hudbu dělal Gary Chang a mimo Tommy Lee Jonese zazní i Whiskey Fever od The Regulatorshttp://www.youtube.com/watch?v=a4nnNXxa5ao , nebo Woodoo child od Jimi Hendrixe a nebo Ooh baby od Screams and Dreams.(31.3.2011)

 • Kaka
  ****

  Vynikající akčňák, který sice v lecčems kopíruje například starší a neméně úspěšnou Die Hard, ovšem prostředí na moří a strhující chvaty Stevena Seagala mají něco do sebe a divák se pří sledování tohoto dnes snad již legendárního snímku rozhodně nudit nebude. Pokud nepočítám Uprchlíka a Dokonalou vraždu, máme tu nejlepší film Andrewa Davise. Seagal alias Casey Ryback je rozhodně nejlepší postava, jakou kdy Steven měl a díky bohu za ní. Zaujme i perfektní hudební podkres, především v akčních pasážích. Nesmí chybět spousta přestřelek a brutálních osobních soubojů, čili přesně toho, na co jsme u Seagalovek zvyklí.(2.3.2006)

 • gudaulin
  **

  Pro mě asi nejlepší seagalovka, což nicméně není žádná pocta, protože kvalitní snímky se v jeho filmografii nevyskytují a převážná většina z filmů, které natočil, má nesmírně dementní scénář a tupé herecké výkony i na průměr svého žánru. I tady se vyskytují scénáristické nedodělky a zjevné nesmysly (dva teroristé mají příkaz "zneškodnit" uzamčeného a spoutaného Seagala, který pro počínání přepadového komanda představoval do té doby nulové riziko a teprve tím mu umožní uniknou a nechat se od něj pozabíjet). Na druhou stranu režie je svižná a film má na poměry akčního žánru slušné herecké obsazení (Colm Meaney,Tommy Lee Jones). Celkový dojem 40 %.(21.6.2006)

 • - Červencové vydání časopisu Playboy – z roku 1989 –, na jehož obálce je televizní hlasatelka Shelly Jamison, se objevilo už dřív ve filmu Sám doma (1990). (Karlos80)

 • - Severokorejskou ponorku představovala skutečná ponorka USS Drum. (Dragoni)

 • - Devět herců včetně Tommyho Lee Jonese se o rok později opět setkalo při natáčení akčního thrilleru Uprchlík (1993), který rovněž režíroval Andrew Davis. (Karlos80)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace