Nina, její přítel Martin, Clemens, jeho přítelkyně Alex a Mona jsou nejlepší přátelé už od dětství. Na jejich středoškolském promočním dni všichni dostanou stejnou sms s textem: “Do tří dnů zemřeš!”. Samozřejmě si myslí, že se jedná jen o hloupý žert od jejich kamaráda Patricka. Až když je Martin nalezen mrtvý v jezeře, uvědomí si, že jim hrozí opravdové nebezpečí. (Negatif)

Rodriguez

Zajímavý snímek, ale k jeho dokonalosti mě tam stále něco schází. Vynikající a nezapomenutelná scéna: v kuchyni u akvárka. Tenhle způsob zabití mě teda ještě vážně nenapadl, smekám klobouk! 55% ()

LibertyX

Taky bych tuhle teenagerovinku s videoklipovým střihem a spoustou filtrů rovnou nezahazovala, naopak příjemně na hodinu a půl pobavila, ač si při tom moc originálně nepočínala. Ale svižná, příjemná režie a nějaké ty vraždy vždycky spraví náladu. ()

MickeyStuma

Rakouský teenagerovský slascher ani na svou dobu vzniku nepřinášející nic významného. Ano, filmaři v Rakousku tímto skutečně dokázali že takové filmy natočit umí také (čeští filmaři by to nedokázali ani omylem), ale co takhle přijít s něčím novým? Film je touto známou šablonou značně předvídatelný až hamba, což kazí veškerý filmový zážitek. Temná atmosféra příběh prostupuje do morku kostí, kamera úžasná, střih směrodatný, děs a hrůza v každé minutě. To tu všechno je, ale pokolikáté už? ()

CharlieSs

Doteď jsem si myslela, že je to z roku 2017 a bylo mi divný, že to tak vůbec nepůsobí, lol. Přišlo mi to jako vykrádačka všeho možného, ale ne tak strašná. 2. ()

Ronee

Niekto by možno povedal, že je to béčkový horor. Ale, ktorý horor nie je béčkový, keď sa jedná o žáner, ktorý je sám o sebe béčkový? Toľko na úvod a teraz k filmu. Bolo tam napätie, nejaké lakačky, dosť krvi, zabijáci, dokonca úchylák a o smiešne scény nebola núdza. Na takomto type filmov sa dá jedine zabaviť, s úsmevom odísť a zabudnúť. ()

Cechyno4

Spíše thriller než horor. Přitom to začínalo tak dobře. Film měl podle mě potenciál. Scény na začátku jak každému přichází z internetu smsky za 3 dny zemřeš, nejsou sice ničím originální, ale mě to navnadilo. Říkal jsem si, že by nemuselo jít o špatný film. Byl jsem ovšem zklamán. Scén, které byly dobré tu bylo po skromnu a já se celou hodinu nudil. Trochu jsem se bavil až při poslední půlhodině. Všiml jsem si, že režisér s kameramanem ujížděli na zvláštních podrobných záběrech jakými byli např. močení na WC, kapání vodovodního kohoutku a zvratky v umyvadle. Nechutné a hlavně zbytečné. Na co se mám dívat dvakrát(možná i víckrát ve filmu) na detilní záběr kapající vody z kohoutku, když to s příběhem nemá nic společného ? U mě jediná hvězda. Za závěr filmu v tom domu. Jinak konec mi přišel dosti nelogický a naivní. Nelituju toho, že jsem si tento film pustil. Ale určitě se k němu už nikdy nevrátím. ()