Série(6) / Epizody(160)

Se Shaunem vládne na farmě chaos! Shaun rozhodně nejde se stádem - právě naopak, stádo se pod jeho vedením pouští do různých činností, které klidné údolí mění na pastvinu plnou zmatků. Shaun s kamarády nedávají šanci pasteveckému psu Bitzerovi, který se snaží utajit, co všechno se děje za farmárovými zády. Každý den přináší nové dobrodružství se Shaunem! 8 Béé...zvadných příběhů: Rozcvička se Shaunem Koupání Aportování Donáška Obraz Česáči jablek Strašidelná noc Drak. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Toto sa Angličanom naozaj podarilo. Vtipný, zábavný, roztomilý, krásne animovaný seriál krátkych príbehov o chytrej, vynaliezavej "Ovečke Shaun". Tá žije, spoločne so svojimi družkami, na kľudnej, veselej farme, kde ich stráži ovčiarký pes Blitzer. Ten sa však zväčša pridá ku ich vylomeninám a všetko sa ešte viac vygraduje. Profesionalné plastelínové animácie, vychytané detaily, vtipný nadhľad a svieži humor zaujme aj dospelého diváka. **** ()

kulyk

Ne všechny animální seriály, určené pro ty naše malé zkurvysynky (pardon, pro budoucnost národa), musí při nuceném sledování dotlačit dospělce ku snaze spolknout svůj jazyk a se znechuceným výrazem v promodralém xychtě odejít za předky. Milá bezpohlavní ovečko, až dorosteš, budeš má! ()

Ded@M@tes

Ovečka a její nápady. Prostě cool... Shaun má zvídavou a rozpustilou povahu, čímž se odlišuje od ostatních ovcí. Zvědavost jej zavádí do ošemetných situací z kterých nakonec obyčejně vyvázne. Shaun je mezi ostatními oblíbený a přirozený vůdce. Snaží se dělat dobré věci a tím do jednotlivých dílů s lehkostí vnáší morální ponaučení. / Viděné epizody *40.dílů / ( Hodnocení: 10/10 ) ()

Spooner

Ardmani prostě vědí jak na nás. Opět přicházejí ze spoustou originálních nápadů, inteligentního a trochu bláznivého humoru. Ale hlavně, plastelína opět nakopává zadek ostatní konkurenci, stejně jako Wallace a Gromit. Tahle ruční práce má totiž prostě svojí poetiku a kouzlo, kterému musí podlehnout snad každý. Pro děti v současnosti v televizi snad neběží nic lepšího. ()

Mahalik

Rebelantská ovečka jménem Shaun dělá vítr na anglické farmě. Nick Parker má obrovskou bééé-fantasii a pochybuju, že tenhle malý skvost někdo odsoudí. Proboha, vždyť ta ovce tam dělá DJe!!!! :D ()

juta

Moc pěkný seriál nejen pro děti. Líbí se mi, jak je všechno udělané do nejmenších detailů. A vždy mě překvapí, že si dají u každé scény ještě tu práci s vytvářením miniaturních předmětů, které jsou poházeny kolem. ()

DJ_bart

Dnes již kultovní plastelínový majstrštyk studia Aardman, který je nepřekonatelnou směsicí groteskních stop-motion skečů, britského humoru a geniálních vizuálních gagů. 10 ovcí z 10 ()

ladynka

Fantasticky nápadité a přitom chytré i zábavné dohromady ve stylu těch nejlepších grotesek. PS: Věřte kamarádům, titulky opravdu nejsou potřeba :-) ()

forsberg

Naprosto skvostné malé pohádečky o ovcích, hlídacím psovi a farmáři. Doporučuji pouštět si je při probuzení, místo zpráv a večer na spaní a ujišťuji vás, že svět vám pak přijde o mnoho veselejší. Když už nic tak alespoň ten díl, kde farmář vezme maličké ovečce pískací hračku...a vůbec...domluvil jsem. Béé. ()

Ducharme

Po 5 hodinách nepřerušovaného sledování tupě zírajícího stáda, jsem dospěla k několika opravdu zásadním poznatkům: 1. partnerem od ovečky není beránek, nýbrž opět ovečka 2. ovce mají ocas 3. ovce se směje zásadně na půl huby 4. malá ovce s dudlíkem je nejroztomilejší na světě 5. chci malou ovci 6. využívat psa jako sluhu není nezákonné 7. prase je člověku podobnější, než by se mohlo zdát 8. po stavbě Babylonské věže nebyla zvířátka stižena stejným trestem jako lidé 9. člověk se může stát závislým na ovci z plastelíny 10. Béééé Béééé Céééé snad nikdy nezklame... Úžasně milé! ()

Madsbender

Klasický výtvor Ardmanovcov, v ktorom sa, rovnako ako vo všetkých ostatných dielach (kto nepozná, napr. Wallace and Grommit, Slepačí úlet, či najnovší Piráti!) s typickým britským humorom a geniálnou plastelínovou animáciou. Čo viac si priať? ()

Ketri

Tento seriál jsem objevila náhodou, když jsem ho nahrávala mé dvacetileté neteři. Říkala jsem si, že by možná měla navštívit nějakého specialistu, ale pak jsem nestačila koukat. Můj tehdy 18měsíční syn vydržel koukat nepřetržitě za sebou na několik dílů a nemohla jsem ho od toho odtrhnout - a nejen jeho. Od té doby jsme to celá rodina zhlédli již nesčetněkrát a stále se na to dá dívat. Před tvůrci opravdu smekám a moc moc doufám, že budou další díly. Já tu ovci prostě zbožňuju ... 100% ()

hippyman

víceméně náhodou při přepínání odpoledních nicotných pořadů jsem narazil na jeden díl v rámci "Hřiště 7"... musel jsem to prostě hned hodit do vyhledávače, protože Shaun the sheep vypadala velmi slibně... kraťoučké, chytré, sympatické, vtipné. po chvíli závislost jako blázéééé ééé éé ééé bééé ééé ééé n100% ()