Jak ukrást nevěstu

Made of Honor

Ako ukradnúť nevestu

Komedie / Romantický

USA / Velká Británie, 2008, 97 min

Skoro to vyzerá tak, ani keby sa od romanitckých KOMÉDIÍ čakalo, že Vás inšpirujú do života a budú sa tváriť vážne. Áno je to naivné, predvídateľné. A chémia? Rôzne prvky, či zlúčeniny rôzne reagujú. No a ja a tento film sme vytvorili oddychovú zlúčeninu. A bol som sa skontrolovať. Nie, že nie som tehotná, dokonca nie som ani žena. ;)(18.12.2009)

Nechápem, načo ľudia pozerajú romantické komédie, keď sa potom sťažujú, že majú cukor až za ušami, lebo sa hlavní hrdinovia nakoniec dali dokopy... Samozrejme, samotný žáner film predurčuje na predvídateľnosť. No dreamy Patrick Dempsey a celkom realisticky vyznievajúci humor sa mi páčili, čiže hodnotím nadpriemerne.(29.7.2014)

• Chrustyn

Standardní plochá romanťárna o úspěšném sukničkáři, který ve svém životě neojel pouze svou nejlepší kamarádku, kterou samozřejmě roky miluje ale uvědomí si to až ve chvíli, kdy se má vdávat. Spousta snímků i z této naivní báchorky, která má určený začátek, prostředek i konec, dokázala vytvořit zábavný film ale to by ho musel mít na starost inteligentnější režisér a k ruce by potřeboval sympatičtější a lidštější herce, než jen pouhé karikatury. Z daného žánru jeden z nejslabších kousků co jsem viděl.(18.12.2012)

• higuain

To se vám takhle stane nemilá věc. Od puberty máte nejlepší kamarádku v roli nejlepšího kamaráda, trávíte s ní víc času, než s kýmkoliv jiným a když si najednou vzpomenete, že jí vlastně milujete, tak ona si přivede snoubence a zřejmě se těžce zamilovala, že po několikatýdenní známosti už má prsten na ruce. Ale žádný strachy, ono to s tou její zamilovaností nebude tak horký, stačí jí dát pořádnou pusu s jazykem uprostřed nějaký předsvatební oslavy, rozbrečet jí, odjet pryč, mít na poslední chvíli prozření a pak hurá heroickým sprintem na svatbu, tentokrát s přídavkem v podobě jízdy na koni. Tohle je zkrátka šíleně předvídatelný, patetický a celkově pitomý i na žánr "romantická komedie podle předem dané šablony".(25.11.2014)

• zdenny

Já přímo nesnáším pitomce, kteří se zamilují do zadané ženy. A pak dělají jednu kurvárnu za druhou, aby svého cíle dosáhli. A nejhorší na tom je, že to odskáče slušný chlap. Co si z toho mají mladí vzít za ponaučení? Filmů, kdy nevěsta na poslední chvíli změní názor, bylo natočeno bezpočet. A dostaly i vysoká hodnocení. A to proto, že rozhodnutí nevěsty bylo morálně přijatelné. Zde si pitomec uvědomí, že miluje svou kámošku až ve chvíli, kdy ta je zasnoubená s jiným. Ať jdou s takovou morálkou někam.(11.8.2018)

• - Tom (Patrick Dempsey) nosí hodinky značky Jean Richard Tourbillon. (dyfur)

• - Patrick Dempsey a Kevin McKidd hráli společně také v seriálu Chirurgové (od r. 2005). (skinny)

• - Kevin McKidd, který hraje ve filmu Skota, opravdu pochází ze Skotska. (simply)