Proč lékařské univerzity praskají ve švech? Co vede lidi studovat medicínu? Konkrétněji pak obory jako je patologie a soudní lékařství? Že by chuť nořit prsty do mrtvého masa? Láká je přítomnost smrti? U party nadaných mladých patologů z Philadelphia's University Hospital tomu tak už nejspíš bude. No a uznejte. Kdo by tak skvělé postavení nevyužil ke zkoumání čerstvých vzorků? Nehody se přece stávají každý den a když jste tím, kdo určuje zda to opravdu nehoda byla nebo ne, máte jedinečnou šanci rozřezat si, jen tak ze zvědavosti, i živého človíčka. Do téhle fajn party si to napochoduje i vynikající student Ted Gray (Milo Ventimiglia), který měl díky svým skvělým výsledkům možnost, zapsat se do tohoto speciálního programu pro mladé patology. A protože je Ted sympaťák, vezme ho „parta" téměř okamžitě mezi sebe. Hned na to mu samozřejmě vysvětlí, jaké jedinečné možnosti mu členství v téhle speciální skupině nabízí. Ted bohužel udělá tu fatální chybu, že couvne a z ničeho nic se tak dostává na první místo žebříčku hitparády s názvem „tomuhle se brzo stane nehoda". Zbývá mu proto jediné. Porazit mladé patology ve vlastní hře a dostat je tam kam patří. Do márnice. (3DD!3)

LuNaj

Spíše thriller než horor, nicméně to nemění nic na faktu, že mě to docela bavilo. Nebylo to bůhvíjak napínavé, ale závěr byl docela povedený. Takový nedodělaný film. Škoda, mohly být i více než 3*. ()

Renie42

Tak zvrácený lidi jsem ještě teda nikdy neviděla, od podivných sexuálních tužeb, po zabíjení. Ze začátku se film zdál zajímavý, pak už to začalo být nechutné. Byl to takový špatný film se špatným koncem. No a na ten konec jsem koukala s otevřenou pusou, to bylo něco. ()

ikilledjenny

Úchylárna. Zvrhlý, šokující, morbidní. Patologové jsou zvláštní, ale tyhle to dotáhli ad absurdum. Mrtvolky mi nikdy nevadily, tady mě irituje chování postav. Překvapivý konec (který jsem fakt nečekala) je velký plus, jinak průměrný snímek, jako dělaný pro podzimní večer :D ()

habertek

Mě film vcelku dost mile překvapil a je na co koukat což u skoro většiny novodobějších hororů fakt není...Hlavně konec se mi hodně líbil! ()

Brano

Toto mi zrovná veľmi ako horor neprišlo. Síce je tam zopár zvrátených a morbídnych scén, ale na film odohrávajúci sa po väčšinu času v márnici to nie je ani nič nečakané. Námet bol originálny a zo začiatku aj trochu zaujímavý, ale dalo sa to rozvinúť aj inak. Herecké výkony niektorých hercov mi prišli slabé, ako aj celková atmosféra. Pre mňa priemerný horor, ktorý nezrazí, ale tiež ani nenadchne. ()

HEED

Horor jsem nečekal, ale úchylné to bylo fest. Hlavní postavy celkem ujdou. U tohoto takzvaně thrillerového žánru mi chybělo hodně napětí, které bylo v podstatě nulové. ()

Ravenous

I přesto, jak velice “poetickým“ místem patologie je, byl film příliš studený, neosobní, zbytečně krutý a nechutně cynický. Dokonce ani Milo to nezachránil...a jen tou strašnou bundou, do které ho navlékli, to nebylo. Škoda, nápad byl dobrý. ()

Sicky

Úchylné? Určite nie. To by si režisér asi iba prial, aby túto sračku niekto tak ohodnotil. Úbohé? To už áno. A určite veľmi, veľmi povrchné. Banda vyfetovaných hajzlíkov, ktorí sa prcajú v pitevni možno zapôsobí na 16 ročných frackov čo počúvajú nejaký švédsky blackmetal, ale nie na mňa. Veľmi dobre by si s tými "tajomnými pohladíkmi" zahrali v Buffy, premožiteľke upírov. Tam presne patrí aj tento film, do televízie. Nikdy na plátna kín, nikdy na DVD. Jedna hviezda, iba z milosti. ()

jack_scott

Tento film mne překvapil. Podle reakcí diváků se zdál býti celkem nudným pokračovatelem filmů co se snaží lacině šokovat, v tomto případě tedy prostředím. Opak je pravdou, režisér se ke snaze něčím šokovat nesnížil, a místo toho natočil velice zajimavý krimi snímek z celkem neokoukaného prostředí. Přeci jen,pokud někdo neví, jak vypadá "zevnitř" a neuvědomuje si, že je reálně jen hromádkou tkání a kostí, svědčí to jen o něm samotném. Na nečem tak všedním jako je fyzická stránka člověka přeci není a nemůže být nic extra. Film přesto překvapuje, protože sled událostí a zvraty jsou nepředvídatelné, a vždy film posunou dále. Na to že režisér má prakticky žádné filmové zkušenosti je to skutečně vynikající. Že by další talent? Jednoznačně **** ()

Seuata

O filmu jsem slyšela, jaký je to úžasný psycho-thriller, no... Já vlastně nevím, místy mi to přišlo zvrácené, dosti zvrácené. Ale co od Pathologie čekat? Asi nic na pohled příjemného, ale tohle? Problém byl, že mě to nenadchlo a pod pojmem úžasný psycho-thriller si představím něco, co vás chytne a zaboří tak do židle, že se pak z ní budete hodinu dolovat. Co se týká tohoto snímku, spíše jsem se laxně dívala na zkaženost mladých bohatých lidí. Vůbec mě to neoslovilo, nebála jsem se, akorát jsem se dívala na zvrácenosti lidské povahy. ()

mikessc

Na horor to zrovna nevidím, je to skrátka o patologoch-fetakoch , hraju taku hru ,že jeden z nich niekoho zabije a tí druhí musia potom uhádnut jako tá obet zomrela,no dalej nebudem prezradzat. Ja som na zadok z filmu nepadol 50% ()

VendaCiki

A takhle to chodí, když vám práce stoupne do hlavy. Chcete mít stálý přísun mrtvých? Musíte pro to něco udělat. Stačí udělat jednu chybu a máme po***ný celý život. Jedním slovem, zvrácenost. Doufám, že až umřu, k nim na stůl se nedostanu. Dobrý námět, nešpatné zpracování, ale nechutností bylo dost. ()

honzic

Docela nuda, vše je jasné na začátku a nic moc se tam neděje, horor to není ani ve snu a thriller velmi slabý. Hodnocení: 40 % ()

gu-staff

Nebylo to úplně marný, váhal jsem mezi 3 a 4*, ale pro mně to mohlo být ještě nechutnějsí a perverznější. Dám jen tři. ()

padress

Tuto na CSFD píšu, že to je horor...mno podľa mňa moc ani nie...je to niečo ako psychopatický film, kde mladí štuenti, ktorí, akurát skončili školu, teda doktoranti :), podľahli ,,rezaniu" mäsa. Išlo ale o ľudské bytosti, no pri takej tobote sa človek z toho asi zcvokne, takže im to začčalo liesť na mozog a aj tak to skončilo. Sado-maso sex, zabíjanie kriminálnikov, ale najviac sa mi páčila babka prostitútka:D,...to bolo najsam-super:D Ale celkovo, nudný začiatok, zaujímavé odhalenie, šokujúce pokračovanie, vynikajúci záverečný zvrat. Upozorňujem ale, kto nemá silný žalúdok, pozerať to nevydrží! :) ()

david666

kdyby tam nebylo tolik (zbytečného) sexu a přidali pár mrtvol navíc bylo by to i za ****. Jinak ale solidní thriler pro silné žaludky. Některé scény se opravdu nehodí k nedělnímu obědu:-). ()