Oxymoron

Kdo by to byl řekl, že tak hnusní hrdinové se můžou líbit :) A ono jo. Velký boom 3D animovaných filmů může začít. ()

Luukec

Taková docela milá pohádka.. sem tam i překvapivě vtipná a člověk si při sledování ani neuvědomí že 90 minut už uplynulo a je konec.. ()

zdenur

Příběh mě vůbec neoslovil a to je velká škoda, protože taková úroda skvělých vtípků a hlášek se jen tak nevidí. ()

thunnus

Nemůžu si pomoct, ale byl jsem zklamán, asi to bylo jednak tím, že jsem od filmu dost očekával a možná i tím, že jsem v době sledování byl celkem unavený. Film si dělá legraci ze všech akčních scifi, ale bohužel mi skutečně vtipných přišlo jen asi pět fórku, zbytek mi připadal jako vata. Film nemá žádné velké zvraty a rozuzlení, žádnou hlavní nosnou myšlenku, dokonce ani složitější příběh, je to jenom porce jednorázové zábavy především pro ty menší, takže ode mě nečekejte žádné vysoké hodnocení. Jsou to tři a ještě slabé. Možná změním názor po příštím zhlédnutí ()

rotel

Už dlhšiu dobu mám dojem akoby som bol prejedený všetkých tých animákov.Dúfam (neprestávam dúfať), že ešte príde niečo čo ma dostane. ()

(Z)denny

Vtipné, veselé, nápadité. Líbilo se mi obsazení celého snímku. Za vyzdvižení stojí zvláště výkon George Walkera Bushe, který ztvárnil sám sebe v roli amerického prezidenta. I když toto je jen film pro děti, kde hrál podle scénáře. Ve skutečnosti byl ještě tupější.. ()

waits

Sotva jsem si postěžoval u Spláchnutýho, že jde o nervozní dětský film, ve kterém se poříd křičí a bouchá jeden druhého do hlavy a hned jsem si, asi za trest, musel absolvovat podobnou záležitost s dětmi u TV. Já nevím, to fakt děti vyžadujou, aby všechny postavy byly hyperaktivní a hluční jedinci? Holčička se příkladně budí takto: zavřené oči se otevírají, detailní záběr na hlavu. uííííí, záběr na budící roštandy uíííí, frkačky,to jste vy, ano, uíííí. Legrace, zábava, lekla se. No, nechám stížností, abych se neprezentoval jako týpek, co v tramvaji volá "To máme mládež" a hrozí pěstí směrem k nejbližší střední škole. To zatím nedělám, snad až za deset let. Ale zpět k filmu: Nápad je trestuhodně promarněn, zábavných momentů bych očekával minimálně trojnásobek (uznávám, že jsem se párkrát pobavil) a poučení pro děti jsem nezahlíd ani koutkem očka. Ještě, že je film přestal v polvině bavit a šli hrát stolní hokej. Další film v řadě, nic jiného. ()

Raimok

Animované filmy jsem vždycky měl za nezajímavý žánr, nudu kterou musím sledovat, když beru malou sestru do kina. Film, na který jsem se přišel nudit jedno nedělní odpoledne, mě ale dokázal neuvěřitelně překvapit. Mírně nadprůměrný příběh vyzdvihují do velkého nadprůměru všechny skvělé hlavní postavy, ještě lepší vtipy a prvotřídní atmosféra. Tomuto filmu asi nemám co vytknout. Snad jen, že je to animák. 90 % ()

Brylin

Přes množství filmových odkazů jen lehce nadprůměrný animák. Nebavil jsem se tak, jak jsem očekával, a nemohu se nevyhnout srovnání s Já, padouch 2, který jsem shlédl ve stejný den. Solidní tři hvězdičky. ()

husokachna

Dobře jsem se u toho bavil, odsejpalo to, nebyli tam trapní žlutí jednoocí kokoti ani roztomilý děcka, prostě jsem dostal inteligentní animák, u kterýho jsem se nemusel cítit trapně. Takže u mě spokojenost. ()

Gerrard8

Pozeral som to bez 3D, ale aj tak to bolo dobré len v istej pasáži som myslel, že zaspím myslím že príbeh strácal nádych keď to malo byť dojemné ako "MEGA CICA" sa lúčila s Derekom. Ale na druhú stranu to prezident Bush hneď zachránil :-). ()

TuT

4* za nevšední 3D zážitek. Byl to můj první 3D film, na který jsme s přítelkyní šli a překonal naše očekávání. Bez 3D by to byly tak 3*. ()

Rehooo

Huráááá, zase jeden s těch povedenějších, vtipnějších a úžasnějších animáků. Hlavní hrdinové nemají chybu. Každý z nich má něco do sebe. Příběh je sice jedoduchý a mohlo by se zdát, že postupně začne být monotóní. Avšak omyl! Vždycky, když začíná být hůř, tak se stane něco nečekaného co vás dostane ze židle. ()

Saur.us

Kvalitní Dreamworkovsekej animak (i kdyz ne tak kvalitní jako pixarovský Wall-E, samozřejmě), ktery jsem bohuzel nemel moznost videt ve 3D. Se spoustou narážek na starší scifi filmy a serialy, zábavnými vychytávkami a hláškami a 100metrovou larvou. Pobavil sem se a jestě sem si užill scény jak vystřižené ze dne nezávislosti. ET GO HOME! ()

pend

první 3d film, co jsem viděl. I bez této technologie ale celkem podařený kousek s řadou odkazů na americkou armádu. ()

Meteorista

Na tento animák jsem nespěchal stejně jako na všechny vyprodukované za poslední dobu, je jich na mě moc. No a musím říct, že toho nelituji, protože to pro mě bylo tak půl na půl. Celkem trapný příběh o záchraně lidstva však vyrovnává roztomilé zpracování moster. Nadchla mě také parodie na našeho slavného amerického prezidenta, jeho chování bylo odpovídající chování všech amerických prezidentů - byl zbrklý, hloupý a panovačný - a to vše v jednom, brilatní (jediné, v čem se od těch reálných lišil - dokázal mě rozesmát). A "kdo mě zmrazí?" odměna za koukání na titulky byla také dost komická. ()