grerar

Jako je to dost nešťastná vyhrádačka několika sci-fi a The Incredibles. Na druhou stranu na jízdu v Studentovi do Brna ideální volba. Neurazí, ale taky rychle zapomenete. Protože splňuje všechny čtyři kolonky v žánrovém zařazení, přeci jen se dostane kousek nad průměr. 4* ()

Brusíček

Docela povedená animovaná podívaná, u které jsme se skvěle pobavily. Animace je na slušné úrovni, hudba také. Trochu mi to připomíná Burtonův "Mars Útočí" i když to je jiná liga... :-). Jelikož se jedná o velmi pozitvně naladěný film u kterého jsme se nenudily, hodnotím 80% ()

Pidzey

Jeden z těch zdařilejších animovaných. Skvělá parodie na katastrofický a invazní filmy s několika opravdu povedenými forky a nápady. „..3…2..1…eh nic se nestalo, že bych..prásk.“ ()

zdeny99

Velice pěkný animovaný film inspirovaný klasickými béčkovými horory z 50. let. Doktor Cockroach zmutoval stejným způsobem, jako hlavní hrdina filmu Moucha (1958), Missing Link je založen na monstru z filmu Netvor z Černé laguny (1954), inspirací pro B.O.B.a je film The Blob (1958) a Susan zmutuje stejně jako postava z filmu Attack of the 50 Foot Woman (1958). Kdo má rád tyto filmy a tyhle příšery, tak tato animovaná verze se mu bude určitě líbit. [15736. hodnocení, 563. komentář, 70%] ()

SpeedyCZ

Vesměs průměrný animák(neříkám to často, ale dabing povedený), čtvrtou hvězdičku si vysloužil díky 3D projekci, která byla vynikající a musím na ni pořád myslet. :-) ()

kobliha

4-ta * je cisto za treti rozmer, ktory rozhodne pridava na zazitku.. Ked to ale porovnam s IMAX projekciami, tak to zas az tak 3D nebolo :-/ ()

gumbo

Skvělá komedie. Smál jsem se poměrně často, což už dnes u komedií nebývá pravidlem. Navíc to nemělo hluchá okna, skvěle si tvůrci vyhráli i vedlejšími postavami (mr. prezident rulezz :) a i přes jednoduchý příběh to nenudilo. Příjemná oddechovka pro celou rodinu a letos zatím 2. nejlepší US animák po Coralině. 70% ()

Pitaya odpad!

Nechápu jak tenhle film může mít tak dobrý hodnocení. Horší animák jsem snad neviděla. Bylo to trapný a nudný. ()

bery71

Průměrný animák který rozhodně neurazí, ale stačí vidět jen jednou. Některé vtipy ohledně slizkého monstra byly povedené. Jakýkoliv dojem z filmu ani nečekejte. Příběh je tak jednoduchý a ohraný, že už druhý den nevíte o čem to bylo. ()

merigieren

Monstra nemá nikdo rád do doby než zachrání svět, hmm. Pak mraky parodií na různé filmy dokazující, že autoři nemají dostatek vlastních nápadů. Krom toho všechny vtipy vyzní ve smyslu, tady sem, vidíš mě, měl by ses smát pokud nejsi vadnej, chybí jen cedulka s nápisem "smích". Docela trapárna. Další částí filmu jsou šílené akční scény, kdy všechno bouchá, létá, padá. Animaci nemá smysl opěvovat, 3D dneska dělají všichni, takže od příště asi budu 1* ubírat a přidávat za klasiku. Nedokáži pochopit, že vtipná pohádka Delgo je na smetišti dějin a tohle láme rekordy. ()

PDcz

1* bod My nejsme konflitkní. Nám se občas prostě něco nelíbí. A zrovna teď to byl tenhle film. [Minus 2** body] Několik komentářů hodnotí kladně děj. Samotná kostra děje je přímá, nevybočuje do extrémů, drží stejnou linii jako spousta jiných. Mají sílu, z kosmíru chce někdo obsadit zemi, oni bojují, všichni jsou šťasní.. Je to pro děcka, i když občas pochybuji (viz další odebírání bodů), ale ... [Minus 2** body] ... ale tolik odkazů na jiné filmy, od postav, dialogů, scének, hudebních doplňků. Pro které děti to je? Ty co viděli originály a najdou to v tom nebo pro ty současné, které to nemůžou pochopit? Jo, já už vím.. to je aby se prarodiče bavili s dětma v kině a vzpomínali na filmy z roku 195X. Dneska tu jsme za škarohlídy. [X] Ještě je málo animovaných na sport, což se soustředit na to, aby si děcka hrála venku a nesedala před PC a TV? Není to ale tak komerční, protože tam neběží tolik reklam na prací prášky, takže asi nic. ()

BerniX

Velké očekávání o to větší zklamání. Zpracování je jediný klad filmu a abych řekl pravdu tak jsem se hodně moc nudil. Stále jsem si říkal že film ještě není ani v polovině, že se to rozjíždí. Jaký to omyl. ()

Axident

Další animák, pokračující v "cool" trendu, tzn. - ocení ho i či především dospělí a teenegeři, než malé děti. Slušná nakládačka ujetých fórů a hlášek, které nepůsobí samoúčelně a nesmrdí trapnou křečovitostí. Velmi dobře jsem se bavil a děti, mohu-li soudit, též. ()

CrazyLom

Celkem slušně rozjeté animované scifi bohužel začne v druhé půlce evidentnostní a podle mého názoru sestupnou kvalitou humoru spadat do průměrnosti, nicméně pořád je to jeden z lepších "dětských" filmů. Tvůrci posunuli styl humoru někam mezi děti a dospělé, občas stál výsledek za to, občas ne. Za podívání to ale rozhodně stojí. ()

char_t

Takhle zdravě ulítlej film už jsem dlouho neviděl :) Paradoxně pobaví mnohem víc starší publikum než děti, hlavně díky množství narážek na starou dobrou filmovou klasiku, ale stojí to za to :) Prezident je Bůh, a Bob taktéž :) ()